Sari la conținut

Camilla Raluca doar masaj fara sex 0731908040


Vizitator dan25x

Postări Recomandate

Vizitator dan25x
Reputație: 0

Salutare,Am vrut sa incerc ceva nou si am purces la domnisoarele pentru care voi face descrierea mai jos:Camilla -O blonda micuta,slabuta cu cani micuti si cam lasati,la fata draguta,foarte curata,manichiura-pedichiura,epilat fresh,din punctul asta de vedere nota 10.Raluca - O bruneta micuta cu forme belea(cur bombat si sani mari si fermi),la fata draguta la fel curata si proaspat epilata.Le-am luat pe amandoua pt o ora si am decartat 200 lei la inceput .Prestatie-Fetele nu fac sex,ci doar masaj erotic cu finalizare,diferenta fata de alte saloane este ca amandoua stiu sa faca masaj de relaxare profesional si te relaxeaza maxim.Incep cu un masaj de relaxare,dupa care fac striptease amandoua si un mic show lesbi fara prea multe artificii dupa care incep masajul erotic la dublu care este destul de ok fara sa se ajute prea mult de maini,mai mult cu fesele si cu sanii ceea ce este ok pt mine cel putin.Te lasa sa le atingi peste tot dar fara introdus de degete :)Locatia este undeva pe Calarasi pe langa Hyperion,apartam,entul este curat,baia curata si cu prosoape curate,uscate,gel de dus de vreo 2 feluri.Fetele sunt foarte joviale si glumete,poate mai putin Camilla care ia lucrurile foarte in serios si se concentreaza destul de tare pe treaba.Mie unul mi-au placut dar nu o sa mai merg pentru ca nu am reusit sa le conving sa faca si altceva inafara de masaj :)Daca se apuca si de altceva voi fi clientul nr 1 http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/smile.png.Azi voi merge la Antonia de Alba iulia si revin cu un post.Cam atat,Daca am omis ceva ma intrebati.


help me cu pozele nu reusesc....http://www.anuntul.ro/anunt/camilla-raluca-masaj-profesional-6-ani-experienta-masaj-relaxare_4739331
Link spre comentariu
Vizitator dan25x
Reputație: 0
bun....si fata din poze cine este pana la urma camilla sau raluca ???ca m-as duce si eu la un sexting
aaaaaaaa acum am citit nu face contact intim atunci ...sa faca masaj in continuare :)
Blonda e Camilla mai skinny si bruneta(cu sanii mai mari si un cur de senzatie) este Raluca :)
Link spre comentariu

Am fost azi la Raluca langa Hyperion pe Calarasi.M-a asteptat imbracata sexy, tocuri asa cum mi-as fi dorit.A facut si un mic stiptease inainte de masajul erotic, dupa cel de relaxare.Pentru masajul de relaxare i-as da un 7, se pricepe dar vrea sa il termine cat mai repede si mai sare peste niste parti ale corpului.Striptease nota 6.Masaj erotic nota 2 tot pentru incurajare, acesta neexistant, doar m-a sarutat pe gat si pe sfarcuri.Mi-am luat-o singur la laba pt ca nici asta nu stia.masaj body nici vorba.La un moment data a iesit chemata fiind de colega ei.Fata e usor stupida, zice ca e virginala 23 de ani si ca face asta ca sa scpe de inhibitii.Are fata de taranca, nu stiu de ce am ramas.Nu recomand.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

cred ca ar fi util pt interesati (...si avizati):dom'soarle...au legatura (NU "ZIC" ca sunt acelasi cu eva si camelia.....dar vreau sa "spun"....:))mai als ca p camelia am servito la dublu (ma rog, triplu daca ma pun si pe mine) impreuna cu eva (initial.... natasha) pe ion campineanu"CAMELIA placere si relaxare, msj. cu o finaliz. exploziva, o deplina rasfatare a simturilor. Te astept sa te bucuri si sa savurezi maxim placerea pe care ti-o ofer, experienta, pasiune, curatenie, discretie, poze reale, 05 Mar 11:00 0720.847.337 Pret 150"tot 150 ora masaj....(cu 2 = 250).....destul de bun, dar merge si la +250 (peste 150 de fata) ceva mai mult, mult mai multadik 400 = sex oral ne si normal, normal pro, 2 fin, palcut


cred ca ar fi util pt interesati (...si avizati):dom'soarle...au legatura (NU "ZIC" ca sunt acelasi cu eva si camelia.....dar vreau sa "spun"....:rolleyes:)mai als ca p camelia am servito la dublu (ma rog' date=' triplu daca ma pun si pe mine) impreuna cu eva (initial.... natasha) pe ion campineanu"CAMELIA placere si relaxare, msj. cu o finaliz. exploziva, o deplina rasfatare a simturilor. Te astept sa te bucuri si sa savurezi maxim placerea pe care ti-o ofer, experienta, pasiune, curatenie, discretie, poze reale, 05 Mar 11:00 0720.847.337 Pret 150"tot 150 ora masaj....(cu 2 = 250).....destul de bun, dar merge si la +250 (peste 150 de fata) ceva mai mult, mult mai multadik 400 = sex oral ne si normal, normal pro, 2 fin, palcut[/quote']EVA, cele mai relaxante si incitante momente printr-o sedinta de masaj erotic imbinat cu msj de relaxare si body massage cu finalizare. Posibil msj prostatic. Experienta, 16 ani, poze reale, curat, central, discr 05 Mar 11:00 0758.847.685 Pret 150L
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la Camila. M-au atras pozele si am sperat sa obtin ceva mai mult decat masaj. Masaj care e varza, nu are nici o treaba cu masajul. Face asa o chestie dar numai masaj nu se poate numi si credeti-ma ca am avut parte si de masaje profi.Nu accepta nici macar Fk. De sex n-am reusit sa o conving desi i-am oferit si bani in plus. Sincer mie mi-a placut cum arata, dar nu prea ai de ce sa te duci la ea, decat sa ti-o freci in prezenta ei. Atat. Nu recomand sub nici o forma. 100 LEI ARUNCATI!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...