Sari la conținut

blonda nr.1 in oras


Postări Recomandate

Da da :)) salteaua e mincinoasa :)) ms de sfat dar il aplic pe al meu .

 

Ce saltea, la ciorap mai  :laugh2 ... iti dai seama cat poti indesa intr-un ciorap d'ala cu banda ? 

 

Diamond, ce stii tu, Bya investeste in valori mobiliare, are 1% din Fondul Proprietatea .... plus ca am inteles ca e interesata sa cumpere si 10 minihidrocentrale, acuma la licitatia de la Hidroelectrica :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ce saltea, la ciorap mai  :laugh2 ... iti dai seama cat poti indesa intr-un ciorap d'ala cu banda ? 

 

Diamond, ce stii tu, Bya investeste in valori mobiliare, are 1% din Fondul Proprietatea .... plus ca am inteles ca e interesata sa cumpere si 10 minihidrocentrale, acuma la licitatia de la Hidroelectrica :)

Orice afacere incheiata cu statu e buna,n-ai cum sa iesi in pierdere :laugh2 ...Bya daca te apuci de afaceri iti mai dau un sfat,sa nu dai spaga,fi corecta si respecta regulile si iti garantez ca nu o sa ajungi milionara niciodata... :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Draga mea eu nu am nevoie de ajutoare sa intru pe un cont etc ... Am creierasii buni in cat sa ma descurc si singurica si credema ca ma mai multe studi decat tine chear daca uneori gresesc ptc ma grabesc si cred ca aici ar trebui sa punem punct si sa nu o mai lungim . Zi faina la toata lumea .

Link spre comentariu

Si nu sunt datoare sa dau explicati la nimeni fara rost sti in viata mea am niste principi si la mine vorbele nu au valoare ci faptele asa ca cine ma stie si vine pe la mine stie ca sunt afirmati proaste dar eu va stiu pe fiecare in parte de pe sait care ce detineti sau cat de majore sunteti asa ca so lasam balta pana nu moi ambala mai tare si se va face o razie pe BM sa dispara toate **spam editat**ile si toti pesti :)

Link spre comentariu

Si asta asa sa o dam putin pe fata domnisoara sau doamna Loredeana te-a trecut vriodata prin cap ca si in meseria asta se poate lucra sub acoperire ? Stiai ca la noi in rom nu e legala meseria iar 2 amenintari la adresa me cu surprize cica . Te documentezi pe net ? Ia citeste putin de razile de la Timisoara si ce sa prins in ultimul timp asa ca nu se stie poate vine Mos Craciun si pe la noi cu surprize ca cateva **spam editat**e deja sunt pe sait . Pup pe toata lumea . Relax se va face doar curatenie in rest ce e in regula va ramane .

Link spre comentariu

Nu fac parte din categoria de femei ...ma multumesc cu ce am si ce pot face prin propile forte sti cum e pe fiecare cat il duce bila . Urasc minciuna si oameni rai si in general oameni ce nu cunosc bunele maniere si cei 7 ani de acasa iar atunci cand pot ajuta pe cuneva ... Sa scape de trantori sau sa deschid mintea cuiva o fac cu mare placere urasc falsitate si javrele de oameni in general . :) :*

Link spre comentariu

Mai fata nu mai suna pe la alte fete pe publi24 sa dai de mine cica sa ma muti din oras ca fetele mau sunat sa ami zica scriemi mie direct daca ai ceva cu mine ca vad ca u teai turat aiurea dar daca tio cauti sincer tiai gasit nanasu stai potol pe pizda ta si nu ma infuria veziti de pizda ta pana ti bine ca nu a vb nimeni la adresa ta daca tu teai simptit printre ele e problema ta si nu uita ca u ai vb la adresa mea si ai umblat cu amenintari de genu ca sa nu am surprize pai vezi ca acum ma scoti din pepeni si poate iti arat eu surprize

Link spre comentariu
  • Oras:centala
  • Oras:centala

Eu nu am nimic sincer dar fetele de genu sunt deja sub orce critica cu anunturile lor false sincer . Poze false tot ele in 10 anunturi , 10 nr de tele diferite si tot ele si de repostat o fac in fiecare zi . Pai o fata noua de ex de vine si sa zicem ca e ok atat ea cat si anuntul si al pune acum pe publi 24 din start intr-o ora coboara pe pagina , a doua nu le inteleg sincer ce rezolva

uite draga care a scris prima si de unde sti u ca sunt poze false

Link spre comentariu
  • Oras:centala
  • Oras:centala

Nu fac parte din categoria de femei ...ma multumesc cu ce am si ce pot face prin propile forte sti cum e pe fiecare cat il duce bila . Urasc minciuna si oameni rai si in general oameni ce nu cunosc bunele maniere si cei 7 ani de acasa iar atunci cand pot ajuta pe cuneva ... Sa scape de trantori sau sa deschid mintea cuiva o fac cu mare placere urasc falsitate si javrele de oameni in general . :) :*

atunci ce te bagi ca spuma in lapte

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...