Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

clar...cam atat m-a tinut norocul si pe ziua de azi  :slap2 daca din oarecare motiv am ajuns cumva pe black-list-ul tau sorry for whatever it's worth :) totusi am incercat sa te sun la nici 10 minute dupa ce ai lasat mesajul aici si nici un raspuns si..a continuat la fel... fratilor spor la treaba si scuze pentru off-topic .. :)

Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9 (rond Piata Alba iulia)
Aspect: 9 (domnisoara frumusica undeva la 1.70cm , ochi caprui, par negru lung - extensii, sani medii frumosi, fund rotund)
Oral: 8.5 (neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, slow, batai peste gurita, incearca deep, cim)
Normal: 9 (protejat, se implica, accepta pozitii)
Gfe: 9 (saruta pe corp, FK, DFK)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Halat: 300 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura prin sms cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada, urmand sa confirm cu 30minute inainte de actiune.
Locatia este usor de gasit, rond Piata Alba Iulia, detaliile fiind furnizate ulterior.

In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica undeva la 1.70cm , ochi caprui, par negru lung - extensii, sani medii frumosi, fund rotund.
Alexa m-a asteptat intr-o tinuta super sexy, pe tocuri, foarte sexy si atragatoare, voce placuta.

Am facut un dus dupa ce am primit prosop, papuci si am vorbit inainte de toate, pentru a ne cunoaste mai bine. Este foarte deschisa, placuta, open mind.
Oralul a fost neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, slow, batai peste gurita, incearca deep; incercat si meniul zilei 69, unde am descoperit o pisicuta mica roz frumoasa, foarte mica.
La normal (protejat) am schimbat o sumedenie de pozitii, ii place ce face, da contre, se implica.
Am revenit la 69 unde am finalizat cim, foarte intens.  
Am mai stat de vorba dupa actiune, este o dulceata de fata, s-a purtat exemplar cu mine.
 
Notite
1)Lasat banutii inainte de plecare fara ca ea sa fi mentionat ceva
2)Are o colectie foarte impresioninta de dildo-uri :)
3)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii
4)Ii place ce face, cu mine a fost pasionala
5)Au fost momente excitante de "dirty talk"

M-am simtit foarte bine cu Alexa si o recomand

  • Like 50
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Pe parcursul a 2 ani am avut norocul de a intalni oameni frumosi,oameni ok.Doresc sa multumesc tuturor celor ce mi-au pasit pragul si celor carora m-au apreciat.Multumesc domnilor ce au fost seriosi si respectosi.Prin acest mesaj doresc sa anunt retragerea mea (cu posibilitatea de a ma intorce pe viitor).Apreciez pe toti cei ce ma apreciaza si va doresc tot binele din lume si poate,pe viitor,ne vom reitalni.Colega activeaza si va activa in continuare pentru cei interesati.Va pup si va doresc o zi frumoasa tuturor :*

  • Like 15
Link spre comentariu

Pe parcursul a 2 ani am avut norocul de a intalni oameni frumosi,oameni ok.Doresc sa multumesc tuturor celor ce mi-au pasit pragul si celor carora m-au apreciat.Multumesc domnilor ce au fost seriosi si respectosi.Prin acest mesaj doresc sa anunt retragerea mea (cu posibilitatea de a ma intorce pe viitor).Apreciez pe toti cei ce ma apreciaza si va doresc tot binele din lume si poate,pe viitor,ne vom reitalni.Colega activeaza si va activa in continuare pentru cei interesati.Va pup si va doresc o zi frumoasa tuturor :*

succes in ceea ce ti-ai propus frumoaso.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Pe parcursul a 2 ani am avut norocul de a intalni oameni frumosi,oameni ok.Doresc sa multumesc tuturor celor ce mi-au pasit pragul si celor carora m-au apreciat.Multumesc domnilor ce au fost seriosi si respectosi.Prin acest mesaj doresc sa anunt retragerea mea (cu posibilitatea de a ma intorce pe viitor).Apreciez pe toti cei ce ma apreciaza si va doresc tot binele din lume si poate,pe viitor,ne vom reitalni.Colega activeaza si va activa in continuare pentru cei interesati.Va pup si va doresc o zi frumoasa tuturor :*

 

Bravo fata mea. Pt ce ai pus in paranteză.

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Drumuri bune fata frumoasa. O sa ne fie dor de tine. De departe cea mai frumoasa si cel mai bun raport calitate pret de pe site ul asta. Te pup si a fost o onoare sa te cunosc

Multumesc din suflet.Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

I a promis unu ....marea cu sarea și a plecat...

I a promis unu pe dracu...e vechea minciuna a lor, ca se reorienteaza spre altceva, ca se retrag etc. N am inteles si nu voi intelege niciodata de ce nu zic, simplu: plec afara sa ma fut pe mai mult. Aia e...
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

I a promis unu pe dracu...e vechea minciuna a lor, ca se reorienteaza spre altceva, ca se retrag etc. N am inteles si nu voi intelege niciodata de ce nu zic, simplu: plec afara sa ma fut pe mai mult. Aia e...

Nu plec in niciun afar.Daca doream mai mult,ridicam pretul si am sa va rog sa va pastrati parerile pentru voi.Am spus ca ar fi corect sa imi iau un frumos "la revedere" ci nu sa deschidem alte subiecte.multumesc frumos

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu plec in niciun afar.Daca doream mai mult,ridicam pretul si am sa va rog sa va pastrati parerile pentru voi.Am spus ca ar fi corect sa imi iau un frumos "la revedere" ci nu sa deschidem alte subiecte.multumesc frumos

Drum bun draga mea, mi-a parut bine ca te-am cunoscut.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...