Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Scuza ma bai nene dar chiar,zau,esti cumplit de a dreptul cumplit dupa ce faci cite o postare de genul imi stirnesti chiar mila.Si te rog mult nu ma mai fa lingerica.Un lingerica mai mare ca tine nici nu exista.Hai pa neneaa si o seara linistita si nu te mai agita aiureaa.

Si apropo Picon vezi ca pizda esti tu.Pa pizdo.

Băi sportivul lu' pește prăjit, nu eu te-am făcut lingerică! Ăsta ești!

Deja, ai devenit penibil cu postarile astea. Poți să le spui fetelor ce vrea mușchiul tău, ăla antrenat, dar nu mai umple topicele cu postări inutile și grețoase. Crezi că fetele astea su nevoie?

Gândește, dacă poți!

Link spre comentariu

Băi sportivul lu' pește prăjit, nu eu tea-am făcut lingerică! Ăsta ești!

Deja, ai devenit penibil cu postarile astea. Poți să le spui fetelor ce vrea mușchiul tău, ăla antrenat, dar nu mai umple topicele cu postări inutile și grețoase. Crezi că fetele astea su nevoie?

Gândește, dacă poți!

Bai nene matale chiar nu iti dai seama cit de penibil esti cu postarile astea aiurea?.Dar chiar penibil nene.Si apropo o seara faina.Daca o poti avea
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bai nene matale chiar nu iti dai seama cit de penibil esti cu postarile astea aiurea?.Dar chiar penibil nene.Si apropo o seara faina.Daca o poti avea

Mai stau să văd pe care fată o mai lingi la guguașă!

Încetează cu leșinăturile astea pe care le postezi!

Link spre comentariu

Mai stau să văd pe care fată o mai lingi la guguașă!

Încetează cu leșinăturile astea pe care le postezi!

Inceteaza tu ma,vrei sa iti mai spun ceva? Hai sa iti spun,ca poate vei intelege,fi atent,posrez ce vreau cum vreau,iar pe sfaturile tale nu dau doi bani.O seara faina nenea Picon.Asta,daca o mai poti avea.
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Inceteaza tu ma,vrei sa iti mai spun ceva? Hai sa iti spun,ca poate vei intelege,fi atent,posrez ce vreau cum vreau,iar pe sfaturile tale nu dau doi bani.O seara faina nenea Picon.Asta,daca o mai poti avea.

Postează tăntălăule, postează! Ai tot dreptul, dar același drept îl am și eu.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mama mama penibil din nou.Pe seara asta dovedesti de patru ori cit esti de penibil,si pe deasupra mare dar mare tantavan.Hai pa mototolule dubios.

Din respect pentru Alexa, mă opresc sici.

Am vrut doar să te fac (iar), să înțelegi că ești penibil cu postarile de genul ăsta, ba, mai mult, îi faci rău

Din păcate, creierul tău de sportiv abia semialfabetizat, nu înțelege. Nu înțelege că asemenea chestii se spun în privat, nu pe forum. Chiar, răspunde-mi la o întrebare: care e rostul acestor postări? Nu i le-ai spus in privat? De ce simți nevoia să o faci pe forum? Crezi că o ajuți, cumva? Deci...?

P.S. Aștept raspundul tău. Eu oricum, mă optesc aici.

Link spre comentariu

Din respect pentru Alexa, mă opresc sici.

Am vrut doar să te fac (iar), să înțelegi că ești penibil cu postarile de genul ăsta, ba, mai mult, îi faci rău

Din păcate, creierul tău de sportiv abia semialfabetizat, nu înțelege. Nu înțelege că asemenea chestii se spun în privat, nu pe forum. Chiar, răspunde-mi la o întrebare: care e rostul acestor postări? Nu i le-ai spus in privat? De ce simți nevoia să o faci pe forum? Crezi că o ajuți, cumva? Deci...?

P.S. Aștept raspundul tău. Eu oricum, mă optesc aici.

Si eu ma opresc cap sec,dar sec,si tot din respect pt Alexa.Nu uita,coane,ca tu ai inceput.M ai facut cum m ai facut,m ai jignit.Eu nici nu mai stiam ca existi nu ma interesezi.Nu discut cu nimeni,si cu atit mai mult,cu tine in privat.Repet,nu ma interesezi.Apropo din nou jignesti.Nu cunosti sportul practicat de mine desteptule,nu te ar duce nici capul si su atit mai mult fizicul sa il practici.Jignesti non stop,comentezi aiurea.Total fara niciun rost.Eu pusesem punct de multa vreme.Tu deschisesi discutii aiurea.Cu postari aiurea prin care m ai facut lingerica,in conitiile in care,nu te uiti si tu in oglinda.Si cu asta iti urez,pt a nu stiu cita oara,o seara super faina.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

papagalule, eu am recenzat fete de 100 de euro

nu priveste pe nimeni cum o fut eu pe alexa, deci ramai cu parerile idioate.

dar hai sa incheiem aici schimbul acid de replici, sa nu poluam topicul

 

Ai recenzat o pulă. Numai plăsmuiri ale imaginației tale bolnave și comentarii de oligofren făcut din căcat... Hai sa-ți mai zic o data, poate pricepi: du-te bă în pizda mă-tii de prost! :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai recenzat o pulă. Numai plăsmuiri ale imaginației tale bolnave și comentarii de oligofren făcut din căcat... Hai sa-ți mai zic o data, poate pricepi: du-te bă în

pizda mă-tii de prost! :laugh2

Și de ce trebuie sa-l înjuri de mamă?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai recenzat o pulă. Numai plăsmuiri ale imaginației tale bolnave și comentarii de oligofren făcut din căcat... Hai sa-ți mai zic o data, poate pricepi: du-te bă în pizda mă-tii de prost! :laugh2

Nu trebuia sa-l injuri de mama,era de ajuns sa-l injuri pe el ,dar la cat de prost esti ...............

Link spre comentariu

Și de ce trebuie sa-l înjuri de mamă?

 

eu am facut acele recenzii asa ca nu conteaza ce spun altii indiferent ca-s sarantoci ca ala sau cu blazon ca altii

injura ca disperatul pt ca este un umilit, un cretinoid care nu poate sa futa nici pe bani

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...