Sari la conținut

traseiste Luckoil


Postări Recomandate

Salutari! Din lipsa de fetite am hotarat sa incerc cateva fete de pe centura dar pot sa spun ca rezultatul a fost cam dezamagitor privind raportul calitate pet.La benzinaria mai sus mentionata (podul viilor) stau de obicei seara 2 tipe pe la 30 si ceva de ani, una mai slabuta cat decat acceptabila si una mai grasa, mi s-a parut ca seamana cu fata postata la anunturi cu grasute-craiovei. Prima data firesc am mers cu cea mai slabuta insa mi-a zis ca nu presteaza decat normal si ca locatie undeva in spate la cncd. \atitudina lasa de de dorit in sensul ca e grabita hai bago si sa terminam repede ca ma grabec. Mai in gluma mai in serios mi-am amintit de bancul cu un leu bagatul un leu scosul. Dupa nici 3 minute mi-a zis hai da-ti drumul ca eu plec si te las asa. Deci decat futut la minut mai bine lipsa. A doua oara am fost cu tipa dolofana. Are fatza destul de ok, dantura ok si mi-a prestat oral ( nu m-am incumetat sa merg la ea petru normal si nu stiu daca practica anal). Despre atitudine e destul de ok, oral fara prezervativ, m-a asigurat ca e ok sa-mi dau drumul in gura ca oricum scuipa si a zis sa-i zic cum vreau mai repde sau mai incet. As spune ca oralul e undeva in jur de 7 avand in vedere ca nu e deep si nu linge bilutele. De apreciat ca nu a folosit mana. Despre pret pentru servicile oferite acesta este 50 roni pentru un numar si e valabil pentru amandoua tipele. Concluzia e ca nu reomand decat pe cea dolofana in lipsa de orice. Stima si virtute si sa avem ce...Ps: mai postati prospaturi :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...