Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Servicii:

Sex oral+normal➡100 ron/finalizarea

Sex oral+normal+masaj(erotic si/sau de relaxare)➡150 ron ora

 

 

Oralul se poate face protejat sau neprotejat in functie de igiena.Finalizare corporala.

 

Programul nu este fix,poate fi de la 18-19➡04-05

 

 

Locatia pe Bulevardul Unirii nr 57,in blocul cu Apulum,la intersectia cu Nerva Traian.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Ai pe AT un anunt cu o poza intr-o rochie alba.....dar artistul photoshopar ti-a pus prea mult cur. Mai taie din el!

Dar esti colega cu Sonia....photoshopul si pozele false sa traiasca!

Astea sunt pozele noi.Nu au nicio modificare.Celelalte poze sunt cele vechi,de cand lucram cu celelalte fete.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Ai pe AT un anunt cu o poza intr-o rochie alba.....dar artistul photoshopar ti-a pus prea mult cur. Mai taie din el!

Dar esti colega cu Sonia....photoshopul si pozele false sa traiasca!

Tu deja esti exagerat.Uita de mine!!!Stai acasa si gata frate nu te pune nimeni sa vii!Una doua,Sonia,una doua,Sonia,ti s-a pus pata pe mine sau ce sa inteleg?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astea sunt pozele noi.Nu au nicio modificare.Celelalte poze sunt cele vechi,de cand lucram cu celelalte fete.

Ai poze in AT astazi, cu pozele vechi, modificate. Se vede de la o posta si doar privind poza aia....dar confirmarea o aduc pozele in care esti in blugi si se vede ca nu ai bombeul ala.

Nu ma deranjeaza tipele skinny, ba din contra. Ma deranjeaza insa pozele false.

Deci, te-a obligat cineva sa postezi pozele vechi, care nu reprezinta realitatatea? Daca nu....asta este este, asuma-ti si partea negativa.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu deja esti exagerat.Uita de mine!!!Stai acasa si gata frate nu te pune nimeni sa vii!Una doua,Sonia,una doua,Sonia,ti s-a pus pata pe mine sau ce sa inteleg?

Nu mi s-a pus pata deloc pata, am postat strict on-topic. Adica colega ta nu are nici pe departe curul ala bombat.

Daca va place sa umblati cu lucruri care nu sunt reale, asumati-va si ca veti fi prinse cu cioara vopsita.

Ca sa concluzionez, daca tu te-ai promova ca plinuta/grasa iar colega ta ca skinny ar fi perfect. La medie ati da bine, ce nu are ea ai tu, si vice-versa....dar nu merge asa.

Link spre comentariu

Ai poze in AT astazi, cu pozele vechi, modificate. Se vede de la o posta si doar privind poza aia....dar confirmarea o aduc pozele in care esti in blugi si se vede ca nu ai bombeul ala.

Nu ma deranjeaza tipele skinny, ba din contra. Ma deranjeaza insa pozele false.

Deci, te-a obligat cineva sa postezi pozele vechi, care nu reprezinta realitatatea? Daca nu....asta este este, asuma-ti si partea negativa.

Foarte bine faci. Fii al dracului ca sa stim unde sa mergem(in acest caz unde sa nu mergem).

Eu am inteles, Sonia si titulara acestui topic au avut poze modificate, deci nu ma duc la ele. Este foarte simplu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Foarte bine faci. Fii al dracului ca sa stim unde sa mergem(in acest caz unde sa nu mergem).

Eu am inteles, Sonia si titulara acestui topic au avut poze modificate, deci nu ma duc la ele. Este foarte simplu.

Ultimul set de poze nu are nicio modificare.cum ma vezi asa sunt.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Ultimul set de poze nu are nicio modificare.cum ma vezi asa sunt.

 

 

Arati foarte bine si esti frumos proportionata. Cine te-a sfatuit sa folosesti Photoshop-ul, te-a sfatuit prost. E complet nenatural si total dizgratios acel fund din pozele modificate.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...