Sari la conținut

ERIKA 0749655919


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

dragi colegi ”futadori ,pizdarăși și curvari” nu prea imi place asa sa ma bag in seama dar vreau sa va spun ca eu am fost de mai multe ori la aceasta domnita ”Erika”este chiar o domnita in adevaratul sens al cuvintului ,srviabila meseriasa pune suflet la ceea ce face infine o sa spuneti ca sint nustiu cum dar nu conteaza eu pot sa va spun  chiar ca are im prezent o  problema de sanatate am vorbit cu ea am vrut sa o vizitez dar sia cerut scuze ca nu poate deocamdata spera sa revina saptamina aceasta sau cealalta asa ca fratilor datii bataie in continuare ca vedeti voi cum e ” futi nu futi vremea ”PULII„trece spor dati ca surdu in duba 

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Îmi cer scuze daca am jignit pe cineva, nu am avut acest scop. Doar am subliniat că de mult timp as vrea sa ajung la Erika si nu am reușit încă. Acest fapt nu e doar vina sa, la fel e si a mea, tb sa insist un pic mai mult. Sper ca o sa rămâne programul zilnic până la ora 22, așa o să am șanse si eu sa o îmbrățișez pe Erika.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

buna uite maine suna ma si te primesc  si atunci sa scri pe forum daca sant in conditi de a presta servici este mai ok sa te convingi ca exist nu sant cine zici tu .deci trimite un sms la ce ora poti veni ......locatia mea micalaca zona 300 in spate la euromedic la blocurile de la urbana o duminica frumoasa va doresc va pup

buna ziua. si eu incer ca sa o contactez pe aceasta distinsa doamna de mai bine de 1 an de zile... 

Link spre comentariu

BUNA DIMINEATA si bine vam regasit incepand de astazi sant activa in primul rand vreau sa le multumesc domnilor care au sunat si ma cunosc bine inteles pentru sustinere.Pentru domnii care nu ma cunosc sant o doamna matura ,nu sant slim ,locatia mea este in zona 300 micalaca ,servicii on /np 30 minute 100 ron iar 1 ora 200 ron nu fac anal alte informati la telefon va pup si va doresc o zi frumoasa

Link spre comentariu

domnule oare nu trebuie sa iti faci griji din cauza asta ,nu am nimic de ascuns si bine inteles daca cumva vine un domn cunoscut nu pot sa il primesc nu imi voi strica reputatia pe care o am in fata familiei mele si a prietenilor .De aceea nu voi posta poze cu mine imi fac griji si e ceva normal sa nu afle fiica mea pt. ca sot nu am sant vaduva si nu trebuie sa dau explicatii nimanui ce fac in privat cu viata mea .Sant multe domnisoare frumoase tinere ,slim care se fotografiaza si in final ce .........poze false .EU pot doar atat sa spun pentru domni care nu ma cunosc si ajung cumva sa ma viziteze nu iti plac nu ramai bani sant ai tai munca este a mea seara frumoasa

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum o saptamana am sunat si eu pentru o programare. Am vb la tel si am stabilit peste 2 ore. M-am dus in Micalaca in spate la Euromedica si am sunat de cateva ori dar nu a mai raspuns nimeni la telefon. Nu e frumos sa iti bati joc de timpul oamenilor. Am stat 30 min si am asteptat aiurea. Daca ai chef de bataie de joc lasate de meserie.

Link spre comentariu

  • Oras:arad
  • Oras:arad

sara buna futadorilor si curvarilor as vrea sa fac si eu un mic comentariu referitor la aceasta doamna ”Erika”. Eu am fost la aceasta doamna de vreo saptamina sau doua  de cind este din nou activa ,doamna este o doamna adevarata bineinteles pt cei care le plac femeile mature si sanatoase pt virsta ei arata super iar ca prestatii pune suflet in ceea ce face si se implica nu este cu fite nu te grabeste este o femeie care stie sa te faca sa te simti minunat in compania ei eu am stat cam 40-45 minute cuu pahar de pepsi si o tigara la inceput  apoi un dus  locatia este ff curata si spatioasa in micalaca in spate la euromedic blocul galben cel nou,la baie prosop curat  geluri de dus iar cind am revenit in dormitor ea ma astepta dezbracata complect a inceput sa ma mingiie sa ma sarute pe piept pe git  si asa pina a ajuns la micutu pe care la facut ”KO” imediat mam abtinut sa nu termin  dupa care mam jucat un piccu pasareca ei o pasarica superba curata ingrijita  mirosea frumos si era umeda ,umeda a pus caciulita si am trecut la normal doua pozitii cind am ajuns pe la spate am terminat imediat mai vroiam dar sa terminat a fost super eu o sa mai revin cu siguranta. pt note si apreciere pt mine 10 pe linie este o dama adevarata cu remarca pt cei ce va plac femeile sanatoase cadoul a fost 100 lei 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...