Sari la conținut

0724825544


Postări Recomandate

Astazi am vazut acest anunt care avea poze apetisante:DOUA brunete focoase, suna, suntem doua domnisoare senzuale frumoase oferim sex oral si normal cu finalizare corporala, sani nr 6, fund apetisant, acceptam alinigus, culinigus si alte fantezi cerem seriozitate domnilor, 05 Mar 11:00 0724825544 Am sunat si am intrebat civilizat despre amanunte. Mi-a raspuns o voce de pustoaica care m-a intrebat primul lucru cine sunt. M-am recomandat(cu numele de scena, bineinteles) dupa care mi-am luat o injuratura neaosa de mama, apoi mi-a inchis telefonul! Am ramas perplex, nu am patit nici-o data asa ceva. Pacat de poze, par reale si apetisante. Poate aveti voi mai mult noroc. Bafta!(scuze ca nu am atasat poze, nu reusesc, poate ma ajuta cineva, multumesc anticipat)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Astazi am vazut acest anunt care avea poze apetisante:DOUA brunete focoase, suna, suntem doua domnisoare senzuale frumoase oferim sex oral si normal cu finalizare corporala, sani nr 6, fund apetisant, acceptam alinigus, culinigus si alte fantezi cerem seriozitate domnilor, 05 Mar 11:00 0724825544 Am sunat si am intrebat civilizat despre amanunte. Mi-a raspuns o voce de pustoaica care m-a intrebat primul lucru cine sunt. M-am recomandat(cu numele de scena, bineinteles) dupa care mi-am luat o injuratura neaosa de mama, apoi mi-a inchis telefonul! Am ramas perplex, nu am patit nici-o data asa ceva. Pacat de poze, par reale si apetisante. Poate aveti voi mai mult noroc. Bafta!(scuze ca nu am atasat poze, nu reusesc, poate ma ajuta cineva, multumesc anticipat)[/quoteSalutare!! nu par cine stie ce printese in poze,dar ma rog,gusturile nu se discuta poze aici
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...