Sari la conținut

0736454143-afara vopsit gardul inauntru leopardul


Postări Recomandate


  • Oras:Bukarest
  • Oras:Bukarest

LOCUIESC SINGURICA!! Tanara draguta, frumoasa si sexy. Ofer servicii de calitate. Sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in diferite pozitii. La mine exista seriozitate, discretie si curatenie, 06 Mar 17:42 0736.454.143 150 ron ora.Dragi prieteni,joi seara ma framanta o chestie in pantaloni si ma hotarasc sa ma indrept catre o dameza. Terminasem treaba care o aveam,si o sun pe Xenia, dar din pacate era ocupata,si nu aveam timp sa stau sa se elibereze pentru ca a doua zi trebuia sa plec din Bucuresti cu niste treaba. Intru pe biblia curvarilor si dau de dameza care poseda numarul afisat. Anuntul suna bine, pozele nu aratau fake-uri,si ma hotarasc sa ii dau bice catre ea. Ii telefonez, o voce foarte placuta la telefon, foarte ademenitoare,imi spune si poezia, si locatia. Undeva pe Nerva Traian, pe langa blocul cu Suzuki,sau langa blocurile loto. Ma indrept intr-acolo, parchez pe langa Suzuki, ii telefonez din nou si incepe sa ma ghideze prin niste coclauri prin spatele blocurilor(de la Jerry's pizza parca, a treia strada la stanga, la un cabinet stomatologic).La telefon am intrebat-o de poze, daca sunt reale sau daca tind spre realitate(unele fete isi pot proteja idenititatea si viata particulara). In fine ajung la locul cu pricina, se deschide usa, ea punandu-se dupa usa. Cand am vazut-o mi-a cazut fatza si nu de fericire...Exact ca in titlul meu: afara vopsit gardul, inauntru leopardul. Era o "brazilianca" dupa parerea mea, foarte urata, nici de mi-ar da ea bani nu as presta nimic cu ea. I-am reamintit de poze si ea reafirma ca sunt pozele reale(in gundul meu ii zic" sa mori tu"). si ii scot telefonul din buzunar si ii arat pozele.Ea tot afirma ca sunt pozele ei. Am ales sa nu raman ca deja intinsese coarda prea mult si ma enerva, si ma mintea pe fata. O sa va atasez si pozele, sa va convingeti singuri. Eu nu o sa ii testez si serviciile, si nu stiu daca este cazul sa pun threadul asta aici,dar macar sa stie lumea si sa nu-si ia tzeapa.Tin sa precizez ca inainte nu am dat search pe Goagal sa vad exact ce e cu dameza.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...