Sari la conținut

la gara 0728.306.574 blonda de incercat


Postări Recomandate

Bine v-am găsit!

 

După îndelungi bătălii între personalităţile pe care le posed, cea obraznică a câştigat într-un final iar rodul victoriei s-a manifestat prin crearea acestui cont. N-am o experienţă vastă, ba mai mult decât atât, scurta viaţă de curvar pe care am avut-o, şi-a găsit sfârşitul acum ceva vreme când am decis că pragul nevesti-mii să fie singurul prag pe care să-l trec cu gânduri de satisfacere sexuală. N-am reuşit. "Abţinerea" e cruce grea ...

 

Să revenim:

 

Acţiunea a avut loc acum o lună (cca), însă defectul meu principal este că ţin minte tot. N-aş fi vrut. Seara a început cu alcool din abundenţă şi un fel destrăbălare infantilă, pe la prieteni iar mai apoi prin oraş. Ştiam de acasă că o să sfârşesc căutând numere prin telegraf şi recenzii pe nimfomane (recunosc, vă citesc de mult - asta doar pentru că am un gram de sado-masochism în mine). Cu gânduri mari, pentru oameni beţivi, şi gânduri de nimic, pentru oameni de onoare, scroluiesc cu greu pe telefon până găsesc ce mă interesează. Găsesc ceva, sun o dată şi încă o dată iar căprioara mă refuză politicos, spre dezamăgirea mea. Nu mă las bătut, fiind sclavul propriilor gânduri sexuale. Caut altceva şi dau de posesoarea în cauză, sun. Îmi spune zona, gară - restaurant Rapid, mă urc în primul taxiu. Ajung, mă îndrumă fără probleme la scară. Urc. Aş minţii dacă aş spune 8-9 sau 10 pentru că gândirea îmi era sacadată de băutură ~e singurul amănunt pe care nu mi-l aduc aminte~ Mă re-îmbătăm din propria respiraţie, atât eram de beat. E ciudat cum băutura îţi taie picioarele dar îţi da atât de mult curaj în acelaşi timp. La uşă sunt aşteptat de o fătucă micuţă de înălţime, care nu te dă pe spate la prima vedere. Are o faţă comună, care nu m-ar fi atras în altce circumstanţe. Sunt invitat în casă şi pus la masă, servit mai apoi cu un pahar de Cola, fără să fi cerut asta. De apreciat, mai ales că "apa" mea e Cola :). Mă vede că sunt rupt în gură şi îmi spune că ea, personal, nu pune gura pe băutură. Tot ea ia iniţiativa şi îmi spune preţul, care era un pic mai mare decât apare aici pe forum. Nu deţin prea multe variante aşa că îl accept fără alte negocieri. Trec pe la baie, mă bag la duş, folosesc singurul gel de duş prezent şi sfârşesc prin a cere prosop, pe care mi l-a adus cu zâmbetul pe buze. Zâmbetul îi scoate ochii în evidenţă - de un albastru mediteranian - într-un cuvânt - superbi. Mă bag în dormitor şi aştept ce avea să fie cea mai dezastroasă seară trăită de mine până atunci. Am ratat mai ceva ca Baggio în '94. Domnişoara se "adam-eceşte" şi îşi expune trupul armonios. Cuvintele mari sunt folosite şi de luat în seamă de cei ce apreciază genul skinny: micuţă de înălţime - undeva la 1.60 max, carne tare, foarte slăbuţă dar nu anorexică şi nişte sâni superbi, perfect în armonie cu restul corpului. Sfârcurile micuţe şi uşor închise la culoare sunt ca o îngheţată untoasă şi bună. Le lingi fără oprire, de-abea aşteptând cornetul dulce. Se urcă peste mine şi începe cu un oral bunicel, fără a da atenţie la alte zone. Fata se chinuie, încearcă, dar individul era în moarte clinică de vreo 2 ore.După ce că-i mic mai era şi mort, "al meu" părând a vrea să mă facă de ras în noaptea ce speram a fi una glorioasă. Grimasa de pe faţa ei îmi oferă însă un zvâc de bărbăţie ce se întăreşte în gura sa. O rog să încerce să pună cauciucul. Grimasa se accentuează pe faţă sa şi îmi reproşează ceea ce spuneam mai devreme - "după ce că-i mică e şi moartă" - total adevărat, însă nu voiam să aud asta atunci, din gura ei. Se conformează însă, încercăm  în poziţia capră, dar degeaba. Insistă să terminăm actul, iar eu insist să îl continuăm cum l-am început - oral. Reuşeşte să îl semi-trezească - şi finalizez cu greu şi ruşine în gura ei. Mă îmbrac şi-mi repet în gând că e ultima dată când mai consum atâta băutură. Băutura bat-o vina! Plec. La uşă când să o închidă în spatele meu, constat că grimasa dispăruse. Scăpase de nebun.

 

Locaţie: 7 - Zonă cunoscută, aerisită, multe locuri de parcare în jur. Apartament măricel şi curat, mobilat atât cât e nevoie - probabil este închiriat.

Aspect fizic: Faţă - 6 - Chip comun, prea comun, dar cu nişte ochi superbi  asortati cu un blond ars.

                     Corp - 8 - Căruia nu-i place genul skinny, nota s-ar putea să fie cam mare.

Oral: 7 - Corect executat, umed, uşor, insă fără artificii, fără alte floricele. CIM

GFE:  6 - Probabil băutura şi-a spus cuvântul

Normal: N/A

Preţ: 150 Ron

Durata: cca. 50 min door to door

 

Boldez încă o dată că probabil fata ar fi putut mai mult (sau nu), dacă porcul nu se îmbăta ca... porcul.

 

SPOR!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost aseara pe acolo,nu ma pricep prea mult la povesti asa ca o sa sa fiu scurt.


Zona gara


Fata super de treaba,simpatica,vorbareata,nu te grabeste cu nimic,poti sa stai linistit.


Blondina ,cu ni8ste ochi albastri sani nu mari dar foarte frumosi.


Miroase frumos 


 


Locatie:  foarte curata.Baie curata cu prosop si gel de dus.


Aspect fizic : 7-8 mica si slabuta  dar ok 


Oral :ok chiar interesant. CIM 


Normal 8-9 mao multe pozitii incercate si reusite ))))))


 


Am mai stat la o tigara si am fugit,


 


Am stat 50 de minute am platit 130 


 


Sigur ma intorc la domnisoara 


 


E de incercat daca vrei si un moment de relaxare si nu numai futai rapida 


  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Esti tare de tot "omule de onoare". De apreciat naratiunea, dar mai cu seama sinceritatea debordanta de care ai dat dovada.

 

Coool. Anumite pasaje mi-au smuls aproape ... hohote de ras. Bravo.

 

Chiar daca prestatia ta a fost lamentabila (motivata , evident de Nea Bachus), meriti un Pulitzer pentru povestioara.

Link spre comentariu
  • Oras:C
  • Oras:C

Daca tipa e cea din linkul de mai sus,atunci presupun ca e de mult incercata de colegi...

 

http://nimfomane.com/forum/topic/10620-blonda-senzuala-0765007997-ana/page-10

 

Si-a schimbat numarul?

 

PS:nu mai puneti puncte sau spatii la numerele de telefon,pentru a putea fi gasite la cautare...

Link spre comentariu
  • Oras:ceruri
  • Oras:ceruri

Am fost si eu zilele trecute.O aveam de bifat de cateva luni. Cumparat pachetul de tigari, ajuns vis a vis de Rapid, urcat cu liftul. Singurul lucru care a lasat o impresie placuta a fost tata. Frate are niste tate fetita asta...!!! In rest totul a decurs destul de anost... Din pacate la oral e destul de slabuta, nu ca oi avea vreo pula din filme, da' e ca in vorba golaneasca : "doar capul"... Poate data viitoare voi gasi si alte talente la fata. Scor acceptabil. Imi doresc succes data viitoare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:wp
  • Oras:wp

http://www.cta.ro/vad_anunt.php?id=379914&idd=11&poza=AN_1_379914_844.jpg&titlu=BLONDA%20MESERIASA%20!!!

 

 

BLONDA MESERIASA !!!     Sunt o blonda frumoasa,slaba,cu ochii verzi si sanii mari .Te astept in apartamentu meu de lux unde ne vom face de cap si vei avea parte de un sex oral cu finalizare si sex normal protejat . SUNA-MA LA NR 0728306574.

post-220028-0-88601600-1487191006_thumb.jpgpost-220028-0-78796000-1487191014_thumb.jpgpost-220028-0-11735500-1487191023_thumb.jpgpost-220028-0-76050200-1487191029_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

De 5 ani o stiu eu ....la gara la restaurant Rapid.....nu este cine stie ce dar merita incercata ....

Spui ca de 5 ani o cunoști?!

Ce-mi place mie sa fac calcule

Așadar avem

5 ani x 12 luni = 60 luni

 

Sa spunem ca a lucrat în medie cam 15 zile pe luna (ciclu 5 zile/luna, concedii, pauze, etc.) rezultă

60 luni x 15 zile = 900 zile a lucrat

 

În cea mai slaba zi a avut cel puțin 3 clienti rezulta

900 zile x 3 clienti/zi = 2700 clienti

 

@Claudiu după estimările mele inexacte și cât se poate de pesimiste crezi tu ca este vreun forumist constănțean care a vrut sa se ducă la ea și sa nu o incerce?

 

PS

Eu am fost o dată de mult, dacă nu era forumul era uitată pentru mine.

Este trist dar asta este cruda realitate.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Imi plac aceste calcule estemative ale tale.Eu unul ,la acea vreme ,fiind destul de mica si de fragila ,am fost de mai multe ori.Din cate imi amintesc cam 4-5.Asa ca rezultatul final cred ca ...va da eroare.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Se pare ca stai cam prost cu educatia.Ma refeream ca daca o parte din clienti au fost de mai multe ori cifra ar creste.Mai treci o data pe la cei 7 ani unde se pare ca mamica ta nu a prea stat pe acasa....

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Imi plac aceste calcule estemative ale tale.Eu unul ,la acea vreme ,fiind destul de mica si de fragila ,am fost de mai multe ori.Din cate imi amintesc cam 4-5.Asa ca rezultatul final cred ca ...va da eroare.

După cum spuneam estimative, inexacte, pesimiste.

Și nu face confunzie intre client și persoana (barbat).

Rezultatul final de 2700 clienti nu este egal cu numărul de barbati, care desigur este mai mic având de vedere ca unii barbati au fost de mai multe ori pe la ea.

 

Vrei nr de barbati? Ti-l dau.

Eu client o data tu client de 4,5 ori, media 2,75, adică un bărbat a fost la ea de 2,75 ori. 2700 clienti/2,75 = 981,81 barbati.

Uite vezi abia acum îmi da cu virgulă. Oare de ce?

 

Tu ce înțelegi când Metrorex spune ca în anul 2016 a avut 936 milioane de călători? Poți tu sa calculezi câte persoane au călătorit cu metroul în 2016 în București?

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Asta a înnebunit, dar a revenit și cere 150 pe nr

Înainte avea 60

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  asa este moda!! Dar sti si tu vorba aia " nu'i prost āla care cere...."

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...