Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PROFITA acum, ofer sex total, 2 finalizari 100 L cu finalizare cum doresti, orala, corporala sau 60 L finalizarea. Zona Tineretului, poze reale, 1.70 m, 53 kg, sani marime nr. 3, 28 ani, sex total, 07 Mar 11:00 0763.377.414/ 0723.810.916 Mi s-a parut interesant anuntul si am zis hai as incerc. Locaie pe principala langa Mega Image pe Bulevardul Tineretului langa un coafor. Bruneta 28 aniAm luat pahet 100lei sex total 2 finalizari. Nu mai incercasm anal si am zis sa vad si eu cum e. Fata e ok din punct de vedere al comportamentului si al prestatiei...Nu stie foarte multe dar e destul de docila sta cum o pui si fae ce ii spui. Nu omenteaza nimic. Nu e zana are sanii destul de mici si lasati dar se implica. Eu nu am apucat sa termin a doua oara ca am primit un teleon dar a incercat si mi-a zis ca ramane pentru data viitoare. Oralul a fost nep am incercat si analul asa cum am spus dar nu am fost incantat.per total aspect 6-7prestatie la oral bunicica cu cateva incercari de deep...ias da un 8-9normal 8 anal nu ma pot pronunta ca a fost prima data...mai are o colega mai grasa cu ea in apartament...raport calitate pret sa zic 9Gfe slabut-4-5...dar compenseaza...in principiu poti sa faci cam ce vrei cu ea...


concluziile le trageti voi...'Bafta si ciocane tari'

post-1-133409742691_thumb.jpg

post-1-133409742692_thumb.jpg

post-1-133409742693_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la duduia. E cam scandurica. Nu are sani aproape deloc, dar compenseaza la oral si anal. Mai sta cu o colega in apartamentul de doua camere, pe care am vazut-o prin crapatura usii de la sufragerie (unde s-au desfasurat ostilitatile) pe o canapea pe colt. are probleme cu dantura si un mare tatuaj color pe piciorul drept.Note:apartament okprosop curat de pe caloriferoral-cu finalizare unde dorestianal-ok-protejatnormal ok protejatincearca sa te faca sa te simti binenu comeneaza la nimic si nu sta cu ochii pe ceasPt 1 milion 2 numere-oral,normal,anal, merita daca ai testiculele plineEu nu mai revin

post-23120-133409741671_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la ea azi dupa miazaFace oral+normal+anal pentru 100RON/finalizareNu a raspuns la telefoane cand eram acolo dar telefoanele a sunat non-stop.Sta la un apartament 2 sau 3 camere cu o colega pe care nu am putut sa vad. Ca a zis ca am sunat la ea ? Wtf?Tot actiune se petrece pe o canapea cu toate ca eu prefer patul dar asta e.Are 30-35 de ani cu o fata comuna. Zice ca este din Brasov.Are sani mici si lasati si o dantura care nu iti da senzatie sa faci un oral neprotejat. La anal sau era un pic larguta sau era pregatita. Este foarte docila si face cam tot cea ce este ceruta. Scimba pozitii cum vrei si sta cu stoicismul la anal. Dupa finalizare te intreaba daca esti multumit, este un punct in plus pentru departamentul relatii cu clientii. Concluzia pot sa zic ca nu imi pare rau de 100Ron/finalizare pentru anal dar am avut experiente si mai interesante si placute.

Link spre comentariu

Salutare! Haideti sa va spun si eu cum sta treaba cu domnisoara din poze. O sun pe 20.04, pe la 12.00 noaptea, ii zic ca ajung in 20 de minute, ajung la locatie, o sun nu raspunde la primele 2 telefoane, dupa care la al 3-lea raspunde si ma intreaba daca pot sa astept 10 minute ca ma suna ea. Deja suna prost treaba. Astept cele 10 minute, si o sun iar, pt ca ea nu sunase. Si sun fratilor, si sun, si sun si nimic...si o sun si pe colega ei, pe celalalt numar din anunt, si o sun si de pe alt numar si nu mai raspunde nimeni. Asta cu sunatu s-a intamplat pana pe la 3 dimineata, ca intre timp m-am dus acasa, dar eram curios daca raspunde si ce explicatie da. In fine, trecem peste. A doua zi, sambata pe la 17.00 o sun, zice ca n-a mai avut credit nici ea nici colega sa ma sune. Explicatie penibila. In fine, am trecut si peste asta, nici n-am mai zis ca eu am sunat pana la 3. Programez o intalnire tot asa in 20 de minute, ma duc, de data asta ma primeste. Fac dus, prosop pe calorifer, cred ca este acelasi pt toti clientii. Sper sa ma insel. Trecem la actiune. Oral....sincer...unu dintre cele mai proaste oraluri care le-am experimentat, ajutat de mana tot timpul, la deep nu rezista, si nu prea are initiativa sa faca deep. Trebuia sa o mai imping eu, dupa care cica sa n-o mai tin cu mana de cap. Deja mi se luase cand am auzit si fraza asta. Am terminat primul numar in sila, la oral, mai mult eu decat ea, dupa care nici gand sa ma intrebe daca mai vreau si al doilea numar, fata s-a imbracat singurica... Confirm problema cu dintii, care se simte si la oral, la oo nu da atentie decat cu varfulimbii, zici ca vrea sa te gadile nu sa te linga....ce sa zic...praf... Deci, in concluzie: oral: 4, normal anal, n-am incercat. GFE: 0, corp: 5, fatza: 3. Am vazut-o si pe grasa care mai e cu ea. E tare in gura si sictirita rau, in timp ce eram eu acolo s-a certat cu un client care venise la ea si a plecat ala. La final, cand am mers in bucatarie sa fumam o tigare pusese ochii pe bricheta mea, ca daca i-o fac ei cadou. Sa fim seriosi. Cam asta e cu fata. Avand in vedere ca eu unul daca fata nu e buna la oral, imi piere cheful de normal, s-ar putea sa fie totusi o parere subiectiva. Eu unul nu ma mai intorc acolo, pentru ca ar insemna sa sar peste oral. Nu suport sa fie facut cu ajutorul mainii. Bafta si sange in instalatie!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...