Sari la conținut

Postări Recomandate


Vrei o comp placuta? Buna,sunt Andreea 22 ani,o fata finuta te astept in locatia mea pt o companie placuta.Ofer masaj erotic,sex oral si normal.Poze 100% reale. Mai am si o prietena 0726489689 Scz daca am postat gresit,dar sunt nou pe aici si voiam sa va impartasesc experienta mea de azi.Anuntul este de pe AT. Am sunat la numarul din anuntul de mai sus si o voce placata m-a intampinat si mi-a dat foarte amabila toate detaliile pe care i le-am cerut. Locuieste singura la intersectia dintre carol si mosilor,chair la rond la izvorul rece.Intrarea la ea se face direct din bulevard,locuri de parcare se gasesc(cel putin la ora la care am fost eu) E foarte amabila,arata exact ca in poze(nu ma asteptam,avand in vedere ca are si cu fata). Locuieste singurica intr-o garsoniera de la parter,destul de curat acolo.Se vede ca e noua,dar ca prestatie e ok.Oralul e sublim,accepta neprotejat cu ejaculare faciala. Normalul protejat si se pare ca traieste clipa foarte bine(daca e sa mimeze,atunci o face f bine).Anal nu accepta.Ca suma ceruta(150ron/h,100/fin),m-i s-a parut f ok. O FATA NATURALA,PE CARE O RECOMAND DIN TOATA INIMA,CARE PARCA VREA SA URCE STANDARDELE IN DOMENIU LA UN PRET DECENT.


Vrei o comp placuta? Buna' date='sunt Andreea 22 ani,o fata finuta te astept in locatia mea pt o companie placuta.Ofer masaj erotic,sex oral si normal.Poze 100% reale. Mai am si o prietena 0726489689 Scz daca am postat gresit,dar sunt nou pe aici si voiam sa va impartasesc experienta mea de azi.Anuntul este de pe AT. Am sunat la numarul din anuntul de mai sus si o voce placata m-a intampinat si mi-a dat foarte amabila toate detaliile pe care i le-am cerut. Locuieste singura la intersectia dintre carol si mosilor,chair la rond la izvorul rece.Intrarea la ea se face direct din bulevard,locuri de parcare se gasesc(cel putin la ora la care am fost eu) E foarte amabila,arata exact ca in poze(nu ma asteptam,avand in vedere ca are si cu fata). Locuieste singurica intr-o garsoniera de la parter,destul de curat acolo.Se vede ca e noua,dar ca prestatie e ok.Oralul e sublim,accepta neprotejat cu ejaculare faciala. Normalul protejat si se pare ca traieste clipa foarte bine(daca e sa mimeze,atunci o face f bine).Anal nu accepta.Ca suma ceruta(150ron/h,100/fin),m-i s-a parut f ok. O FATA NATURALA,PE CARE O RECOMAND DIN TOATA INIMA,CARE PARCA VREA SA URCE STANDARDELE IN DOMENIU LA UN PRET DECENT.[/quote']
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...