Sari la conținut

DE EVITAT - 0744813705 / 0760181212


Postări Recomandate

Fiind cu treaba prin Timisoara, am fost la domnisoara blonda cu anuntul "BLONDA,SEXI FINUTA!!! Blonda sexi finuta ofer clipe de vis domnilor generosi in locul meu de refugiu.Ma deplasez si la hotel!sau 0744813705" care raspunde si la nr.0760181212. Dezamagit total, normal si oral cu prezervativ pentru care cu indulgenta ii dau 5. Fa sfatuiesc sa incercati la alte fete. Succes!!!

atentie: bullshit

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Indemnat de un "prieten" decid sa vizitez aceasta domnisoara desi nu avea deloc referinte bune pe forumul local si vad ca nici aici. Prietenul m-a asigurat ca daca merg cu recomandare se schimba situatia si ca voi avea parte de ceva spectaculos.

Sun duduia.

Imi raspunde o voce guturala si intepata. Intreb daca anuntul este valabil si imediat imi "mitraliaza" o serie de servicii (pe care nu le-am inteles) cu o voce metalica si liniara de parca eram in gara si ascultam statiile rapidului de Bucuresti. Dupa "prezentare" mi-a uns urechile cu un plescait (cred ca manca) pe un fundal de manele proaste si alte voci feminine.

Tocmai ma pregateam sa-i spun ca a fost recomandata cand imi ataca intreg aparatul auditiv cu un racnet parca de deznadejde : "RASPUNDE FA LA RDS !!!"

Intr-adevar in toata harmalaia de acolo se mai auzeau si alte telefoane sunand.

Cu acelasi plescait ma intreaba apoi daca mai vreau ceva ca are treaba.

I-am raspuns ca vreau doar sa ma asigur ca o voi intalni vreodata in aceasta viata.

M-a indemnat hotarata sa sug p..a si a trantit telefonul.

 

...........fara alte comentarii.......

 

Va salut de printre nori.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...