Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Bruneta sexy,ofer plăceri domnilor serio?i dornici sa aibe o aventura fierbinte..m-a pute?i contacta la nr de telefon : 0725326465 ,nu răspund la nr privat si la mesaje! Rog seriozitate!Pozele sunt reale!

 

Inca una de testat !!!

post-179802-0-69138400-1448092880_thumb.jpg

post-179802-0-32812400-1448092884_thumb.jpg

post-179802-0-21890600-1448092888_thumb.jpg

post-179802-0-09882600-1448092893_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Pana in momentul de fata pot spune( cel putin din experienta mea) ca aceasta fata ii cam neserioasa.

Am sunat-o ieri in jur de ora 13:00 fara nici un raspuns, am mai incercat de 2 ori in cele din urma raspunde, ii spun ca vreau sa stabilim o intalnire in jurul orei 20:00, spune sa o sun atunci, deci fara programare, o sun la ora stabilita, raspunde si zice ca vine cineva in 10 minute si stabilim ca ma suna cand ii gata. Sun eu dupa vreo ora fara nici un raspuns, sun din nou dupa un timp dar nimic, poate voi veti avea mai mult noroc.

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Bun, am sunat-o din nou sambata la 11:00, raspunde din prima, o cert putin ca m-a lasat balta seara precedenta si stabilim o programare la 13:00, imi spune sa o sun cand ajung in fata la Unicarmul din Dacia, am sunat-o si m-a directionat catre scara paralela cu Unicarmul.

Locatia este o garsoniera la parter, curata, dormitorul este cel din poze. Domnisoara slabuta, sani mici, fund mic, tenul masliniu, undeva la 1.60, draguta la fata din punctul meu de vedere, destul de sociabila, mi-a spus ca are 20 de ani dar s-ar putea sa fie mai tanara. Mergem direct in dormitor si ma intreaba cat vreau sa stau, ii dau 100 lei ( o finalizare) se pune pe pat, eu ma dezbrac si incepe cu un oral protejat, priviri in ochi, oralul( protejat) nu era spectaculos dar acceptabil, dupa scurt timp se pune deasupra, nu imi place cum se misca asa ca o pun pe spate si trec eu la treaba, nu se implica mai deloc, destul de sec dar compenseaza putin faptul ca miroase frumos si are o piele fina. Termin, imi ofera servetele umede, mai povestim putin in timp ce ma imbrac si ma conduce spre usa.

In concluzie nu pot spune ca o recomand dar ii mai acceptabila decat unele alternative, poate la ora sau intr-un moment mai bun se descurca mai bine. Era totusi ora 13:00 intr-o sambata si nu aveam nici care chef prea mult.

Locatie: 7

Oral:7

Normal:6

Atitudine: 8

Igiena:9

Scuzati postul lung

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...