Sari la conținut

a fost cineva la doamna? pare buuuna rau


Postări Recomandate

Da am fost la ea ,locatia este intr-un bloc de garsoniere langa Cora,curata,fizic placut inalta ,sani mari ,lasati,probabil peste 30 de ani ,singurul lucru ce m-a deranjat ,probabil se rade pe fese ,era aspra pe fund.In rest Ok.Cred totusi ca preturile cerute sunt mari pt. Bc.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E din Arad domnisoara ... e in vizita prin Bacau. E printre putinele cu poze reale pe site, si da intr-adevar arata ca in poze. :)

De unde stii ca e din Arad ? e fainutza poate merg si eu la ea ca e la 2 pasi de mine 

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Tipa e cea din poze.

Locatia e ok , dar putin cam greu de ajuns pt.ca taximetristii nu stiu ca exista si scara B la bloc. Tipa e inalata, cam 170 cm, cu burtica, sanii mari si lasati.

Serv sunt ON, si NP, face si anal dar extra. Perturile 150 finalizarea si 250 ora.

Note:

Locatie 9- baia e ok cu geluri de dus, apa calda si prosop curat.

Corp 7 - pt cei care vor ceva slim nu recomand

ON 9- se ocupa de zone adiacente,dar nu foarte mult, in rest e ok saliva deep.

NP 7- e mai mult statica

GFE 3- APROAPE LIPSA.

Link spre comentariu

Fratilor in pozele mai vechi doar o poza e a ei cea in fusta scurta langa usa acum vad poze mai noi

Eu am vizitato acum o luna locatie langa cora un gen de apartament garsoniera . foarte foarte cald nu aveai aer . locatie curata . cu siguranta mai era cu cineva....

Destul de grasa fata de ce vedem in poze dar era 1 noaptea nu aveam ce alege la acea ora asa ca am ramas

100 finalizare . . sincer nu as mai reveni

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...