Sari la conținut

Postări Recomandate

SEX in orice pozitie. Nu te grabesc, sunt atenta cu dorintele tale si ma implic total in ceea ce fac, am 1,77, 54 kg.Ofer cu placere sex oral, normal, 69, te astept la mine pentru a petrece momente fierbinti impreuna Kisss !!! post-24266-13340974117_thumb.jpgpost-24266-133409741172_thumb.jpgpost-24266-133409741173_thumb.jpgIn pauza "competitionala" cat nu a mers forumul am vizitat-o pe domnisoara in cautarea mea de carne proaspata. Sta undeva pe Splaiul Unirii cum mergi de la Horoscop pe sens unic cu Dambovita in stanga.Cred ca peste Dambovita e Biblioteca Nationala.Am rugat-o sa ma astepte sexy si pe tocuri.M-a asteptat in bikini si tocuri chestie care mie unul nu imi convine, dar in felul asta am vazut din prima o iapa frumoasa la fata cu ten misto ce parea la un 19 ani, bronzata si cu sani interesanti.Ce era neinteresant e curul foarte at si un pic lasat.Fata cred ca a fost mai grasa si a slabit.Pret 150 L/ora 100L/ finalizare. Am ramas la finalizare.Nu accepta FK si s-a descaltat imediat.Am insistat sa ramana incaltata, dar degeaba.Dupa un minut si-a aruncat pantofii ca nu poate sa stea in pat cu ei.In fine, trec peste si trec la fapte.Fata baga un oral cu destula presiune, dar nu era pe placul meu, adica mie unul mi s-a parut cam dur si lipsit de lubrefiere.Nu prea am fost in forma asa ca am trecut la normal.Cred ca statusem vreo 15 min cand mi-a spus "hai sa termini si tu ca mai am programari" Mie mi se ia de tot la faze de genul asta si devin magar.Am terminat cu japca pe fata ei si am plecat.Mentionez ca am incercat sa vorbesc cu ea si mi-a taiat-o scurt "ce ai venit aici sa vorbim?"Note GFE 3Oral 6Normal 7Fata 8,5-9Corp 7,5Nu mai revin, nu recomand decat daca te intereseaza o fata de pustoaica interesanta fara sa pui accent pe GFE sau FK

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator claudius
Reputație: 0

Am fost si eu saptamana trecuta la domnisoara.Cu mine a fost destul de dragutza, mi-a zis ca are 20 de ani desi cred ca are mai putin.Am platit o ora , am inceput cu oral destul de bun(nu prea umed) cum a zis si colegu intr-o alta postare, dupa care i-am facut si eu iei un oral care la inceput a parut sa-i place dupa care a zis ca o gadila si am terminat dupa un oral pe sanii domnisoarei.La al doilea nr. nu am mai stat deoarece a trebuit sa ma intorc la servici.Nu stiu daca sa o recomand sau nu....eu as mai incerca o data sa-mi fac o parere mai exacta. Daca ma mai duc o sa revin cu o postare

Link spre comentariu

Vin si eu cu o recenzie legata de domnisoara, am fost la ea in urma cu 1luna si jumatate 2 la inceputul verii. Locatia pe splaiul unirii vis-a-vis de biblioteca peste dambovita catre pasajul marasesti. Am sunat , facut programarea, sunat din nou cand am ajuns la bloc, am intrat, m-a asteptat intr-o rochita mulata si cu tocuri. Inalta cam la 1.75, 58-60 kg, din cate am aflat de la ea fosta jucatoare de baschet de performanta, o tipa excelenta cu care am facut click din prima secunda. I-am dat banii pt 1 ora , 150 ron, i-am comunicat ca facusem dush si ne-am apucat de treaba...oralul muncitoresc , dar foarte placut, zambareata, niste sani absolut superbi...am trecut la un 69...ma incitau f mult cracii lungi , pasarica super curata fara mirosuri neplacute. Primul numar terminat pe sani...am facut dush...apoi intrat la al doilea numar cu oral si caprita...terminat in preze. Imbracat si plecat , revenit din nou la domnisoara cu 2 prieteni , am intrat pe rand si aceeasi experienta placut cu totii. Intrebarea e , daca mai stie cineva ceva de ea pt ca sun si telefonul este inchis.

 

Asteptam si notele!

 

A.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...