Sari la conținut

Iulia nou:0744933253 ,0735928645 fost (0755458075)


gigioc

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

           Pentru persoanele care nu s-au mai intalnit cu mine si nici nu au o recomandare din partea cuiva cunoscut sunt disponibila doar la hotel sau pensiune. Pretul ramane acelasi, 200ron/h. Iulia

 

Oricum esti varza, nu stiu de ce plm vii acum cu chestii de genul "doar la recomandare" :)

  • Minus 5
Link spre comentariu

    Weekend-ul acesta sunt disponibila, atat la hotel cat si in locatia mea. Conditiile sunt aceleasi,de asemenea si numerele de telefon...0756539073...0744933253. Accept,in continure, si cupluri.....pretul ramane acelasi 200ron/h. Iulia

Link spre comentariu

pai si daca veau  sa te vad poate asa vin sa iti fac o vizita 

 

 

          Inteleg ce vei sa spui, dar nu am pus si nici nu cred ca o sa pun fotografii curand. Sunt persoane care s-au intalnit cu mine fara sa vada vreo fotografie si unii dintre ei au ramas fideli. Depinde de fiecare... Iulia

Link spre comentariu

Bună. Ne putem intalni de luni până vineri intre 13 și 18 în locația mea sau în afara acestui interval de timp la hotel. Uneori sunt disponibilă și în weekend. Numerele din titlul topicului nu mai sunt valabile. Pentru detalii și programări puteți suna la : 0756539073. Dacă nu răspund imediat, va rog să nu insistați cu apelurile.

Să aveti o duminică frumoasă. Iulia

Link spre comentariu
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata

          Inteleg ce vei sa spui, dar nu am pus si nici nu cred ca o sa pun fotografii curand. Sunt persoane care s-au intalnit cu mine fara sa vada vreo fotografie si unii dintre ei au ramas fideli. Depinde de fiecare... Iulia

Nu te mai semna dupa fiecare mesaj, toate lumea vede ca esti Iulia. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...