Sari la conținut

Iulia nou:0744933253 ,0735928645 fost (0755458075)


gigioc

Postări Recomandate

Buna tuturor. Sunt o persoana independenta, nu sunt disponibila 24 din 24, 7 din 7 si aleg persoanele cu care ma intalnesc.

In locatia mea pot doar intr-un anumit interval de timp si au prioritate persoanele cunoscute.....de aici si raspunsul ,, nu pot acum,,.

Daca doriti detalii, sunati...nu-mi scrieti aici.

Anuntul este dat pentru cei care nu pot pastra numarul in telefon, pentru cei care vor sa stabileasca o intanire si, nu in ultimul rand, pentru cei care vor sa stie daca mai sunt activa.

O zi frumoasa. Iulia

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

Buna tuturor. Sunt o persoana independenta, nu sunt disponibila 24 din 24, 7 din 7 si aleg persoanele cu care ma intalnesc.

In locatia mea pot doar intr-un anumit interval de timp si au prioritate persoanele cunoscute.....de aici si raspunsul ,, nu pot acum,,.

Daca doriti detalii, sunati...nu-mi scrieti aici.

Anuntul este dat pentru cei care nu pot pastra numarul in telefon, pentru cei care vor sa stabileasca o intanire si, nu in ultimul rand, pentru cei care vor sa stie daca mai sunt activa.

O zi frumoasa. Iulia

Imi doresc foarte mult sa te intalnesc...dar nu pot sa dau de tine...:(

Link spre comentariu
  • Oras:Bârlogul Lupului
  • Oras:Bârlogul Lupului

Ati mai reusit sa vorbiti cu ea? Eu tot sun si nimica! 

E greu de gasit Iulia, impacati-va cu gandul . Am incercat si eu , dar nimic.  Alta doamna cam de aceeasi varsta nu mai stiti prin sibiu ? Mersi fain

Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

Multumesc pentru propunere, dar sunt activa chiar daca nu au reusit sa stabileasca o intalnire cu mine. Cand ma voi retrage, o sa anunt. O zi frumoasa.

Eu inca mai vreau sa vin la tine...dar tot sun si nimica...dar nu ma las eu batut!:)

Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

La mine a venit odata si a doua oara mi-a tras teapa :)))) . P.s nu te supara Iulia ca am raspuns .

Nu cred ca trebuie sa merturisesc ca la preot tot ce am facut sau fac...stiti foarte bine cu arata si cum este Antonia ca persoana....draga Antonia nu cred ca ti-am dat teapa cu ceva...o singura data am fost la tine si de atunci nu am mai facut vreo programare de care sa nu ma tin...

Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

Poate nu iti aduci aminte :) . Sau cineva s-a recomandat gligor89 si nu a mai venit ;)

Eu cred ca stiu ce fac....si mi-as aduce aminte daca nu as fi venita,o singura data am facut programare luna trecuta la jumatatea ei.

Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

Buna tuturor. Sunt o persoana independenta, nu sunt disponibila 24 din 24, 7 din 7 si aleg persoanele cu care ma intalnesc.

In locatia mea pot doar intr-un anumit interval de timp si au prioritate persoanele cunoscute.....de aici si raspunsul ,, nu pot acum,,.

Daca doriti detalii, sunati...nu-mi scrieti aici.

Anuntul este dat pentru cei care nu pot pastra numarul in telefon, pentru cei care vor sa stabileasca o intanire si, nu in ultimul rand, pentru cei care vor sa stie daca mai sunt activa.

O zi frumoasa. Iulia

Buna Iulia cum putem face sa ne intalnim si noi? O zi buna iti doresc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...