Sari la conținut

Iulia nou:0744933253 ,0735928645 fost (0755458075)


gigioc

Postări Recomandate

babardit matusa

am futut-o cind statea undeva in marginea Sibiului,nu mai retin exact strada

acum am prins-o pa pula linga Ibis,pe Milea

a lipsit citeva luni bune

se fute bine pentru varsta ei si face un masaj bun

accepta cam orice fara sa comenteze

ii place sa primeasca limbi in pizda

e ok

merita vizitata

Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0

babardit matusa

am futut-o cind statea undeva in marginea Sibiului,nu mai retin exact strada

acum am prins-o pa pula linga Ibis,pe Milea

a lipsit citeva luni bune

se fute bine pentru varsta ei si face un masaj bun

accepta cam orice fara sa comenteze

ii place sa primeasca limbi in pizda

e ok

merita vizitata

A zis ea ca ii place asa ceva ? In anunt nu scrie...

Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

In saptamana care urmeaza sunt disponibila marti,miercuri si joi cu locatie. Ca si pana acum, persoanele cunoscute, care vor sa revina, au prioritate. Nu dau detalii si nici nu stabilesc intalniri prin sms sau pe whatsapp. O seara frumoasa. Iulia

Buna Giulia!Cu persoane noi te mai intalnesti? Deti locatie sau se poate si la pensiune? Multumesc

Link spre comentariu

Recenzii nu au mai fost pentru ca foarte mult timp am avut intalniri doar cu persoane cunoscute,iar cei care au cont aici au scris la inceput....apoi cei care m-au cunoscut recent nu au facut la rugamintea mea....si eu caut discretie...poate mai mult ca unii dintre voi.... Se plange lumea? Sunt unii si aceiasi. Iulia

Link spre comentariu
  • Oras:BRASOV
  • Oras:BRASOV

Recenzii nu au mai fost pentru ca foarte mult timp am avut intalniri doar cu persoane cunoscute,iar cei care au cont aici au scris la inceput....apoi cei care m-au cunoscut recent nu au facut la rugamintea mea....si eu caut discretie...poate mai mult ca unii dintre voi.... Se plange lumea? Sunt unii si aceiasi. Iulia

Bănuiesc de ce cauți discreție..... E normal. :)

Link spre comentariu

Te mai intalnesti cu persoane noi? Ne-ar fi de mare ajutor sa stim intervalul orar in care ai putea fi contactata.

Da,insa,repet,aleg cu cine ma intalnesc. Program 10-17. In afara acestui interval....doar persoane cunoscute si daca sunt anuntata din timp. Iulia

Link spre comentariu

Da,insa,repet,aleg cu cine ma intalnesc. Program 10-17. In afara acestui interval....doar persoane cunoscute si daca sunt anuntata din timp. Iulia

Am inteles. Daca nu poti raspunde la apeluri, ar fi discret si rezonabil sa putem comunica prin whatsapp. Sunt putine femei de top sibiu si mi-ar face placere sa te cunosc

:)

Link spre comentariu

Am inteles. Daca nu poti raspunde la apeluri, ar fi discret si rezonabil sa putem comunica prin whatsapp. Sunt putine femei de top sibiu si mi-ar face placere sa te cunosc

:)

Pentru mine nu este nici discret, nici rezonabil ;) prefer clasicul apel.... daca nu pot raspunde, se poate reveni fara a se insista.

Link spre comentariu

Ii rog pe admini sa stearga sau sa mute, intr-un colt al site-ului unde poate fi vazut sau accesat doar de ei, atat topicul cat si contul. Le multumesc pentru promovarea facuta in ultimii ani si le doresc succes in tot ce fac. Iulia

 

P.S. Nu ma retrag. Voi fi activa in continuare. Numarul de telefon poate fi gasit in anuntul care ca fi publicat zilnic pe site-ul de anunturi cunoscut. Duminica placuta tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...