Sari la conținut

Postări Recomandate

Io am profitat sambata de oferta ei, ca eu doar la oferte ce mai merg, si mi.a placut mult. Bag pula, ce oral face. Super tare.

Te pup mony.

Ms ești un drăguț cuminte! Pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

17:47

Epic fail din punctul meu de vedere! Am fost la ea acum vreo 3 saptamani. Nu preciza in anunt la momentul respectiv ca face oral numai protejat, asa ca dupa o discutie normala am stabilit sa ne vedem. Locatia la rond Alba Iulia, pe langa Credit Agricole (langa BCR).Avand in vedere ca era prima data cand mergeam la ea, ma asteptam ca macar sa-si dea silinta sa ma faca sa ma simt bine-eventual sa revin. Pe langa ca nu te asteapta nici pe departe ca in poze (eu speram macar la niste tocuri daca nu la o tinuta sexy (ca nu ma duc sa ma fut cu mama mare imbracata in capot), fata a venit cu niste sosete in picioare pe care nu le-a dat jos pe parcursul vizitei. (Banuiesc ca nu avea unghiile taiate la picioare sau fusese la sapa mai devreme si era murdara-nu stiu-ea stie) mi-a zis din prima ca ea face doar oral protejat ca e prima oara cand ne vedem si ea asa procedeaza. ok, zic eu (deja nu suna bine) o suge sa zic 3-4 minute si dupa zice, hai sa ma futi. Am vrut pe la spate (eu eram cu gandul la curul ala mare si bun), dar ea m-a oprit. Aaaa nu ca o ai prea mare si nu fac pe la spate ca am facut cezariana si ma doare...deja eram paf. Dupa ce am terminat ca sa plec de acolo, mi-a zis ceva de copilul ei ca sta la bunici sau plm. Chiar nu ma interesa! Deci, concluzie EPIC FAIL! se poarta ca un cacat

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu saptamana trecuta la ea si am vrut sa ii fac o recenzie dar vad ca @kunaguero2016 a scris cam tot ce vroiam sa scriu si eu. Fustfuck si nimic special. 

In poze arata bine, cur interesant dar in realitate e de 6 (cu indulgenta). Ce sa faci...daca avem sculele mai mari nu avem ce fute  :slap2 Pe deasupra nu ii place sa fie sarutata pe sani ca inca alapteaza si senzatia ca se cam grabeste.

 

Note:

Aspect 6

Locatie 6

Oral 7

Normal 7

 

GFE 4

 

Eu nu mai revin

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Dacă nu ar avea peste 50% ADN de la etnia conlocuitoare colorată, dacă nu ar avea piercing-ul acela de prost gust în bot, dacă nu ar avea semnătura fostului pește tatuată la vedere pe claviculă, dacă nu l-ar fi lins în bot, în pulă și-n cur pe răposatul liviu58(actualmente ”cinestie”), poate că aș fi riscat și eu o vizită la ”celebra” moni să verific despre ce este vorba.

Având însă în vedere aceste circumstanțe, eu nu-mi asum niciun risc. Pentru aceste motive, părerea mea este că ar trebui trecută la DE EVITAT.

Oricum, este posibil s-o ”retragă” livuță și pe asta de pe piață cât de curând...  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Confirm si eu cele spuse mai sus.

Am fost joi pe la ea, primul din lista zilei. Am asteptat-o in fata blocului, am urcat cu ea si inca o colega cu burtica, si m-a rugat sa intru in camera sa ma dezbrac si s-o astept.

A fost foarte surprinsa cand m-am cerut la dus "aa, vrei sa faci dus? Ia un prosop". Si-a cerut scuze "imi cer eu scuze pt deranj", in scarba si doar de fatada, in timp ce continua o discutie cu cele 2 colege despre o vânătaie produsă de un anume client.

In sfarsit, ajung inapoi in camera, dezbracat, vine si ea dezbracata (doar sosetele lungi de care pomenea colegul de mai sus).

Nu te lasa s-o atingi, sa-i vezi curul sau pizda, sanii nu se ating, nu se pune mana in par. Ea nu sta capra ca "sanatatea ei nu se cumpara cu bani". Oral bunicel, scurt si apăsat. Maxim 2 minute. Pus prezervativul cu gura. La oral e buna, doar ca e foarte falsa. Normal banal, pe la spate intinsi pe pat, cu "vai ce groasa o ai" si alte falsete. Cerut din nou oral, nervoasa ca tre sa schimbe prezervativul, il schimba, suge putin si finalizez pe sani printr-o laba executata bine, de mine.

 

Note: desi apreciez dolofanele la fizic mai mult de 7 nu ia. Imbracata e bună. Daca ar fi purtat un babydoll ca in poze, se schimba mult.

Figura o stiti din poze, tine de gusturi.

Locatia e de 7, dezordine dar probabil nu e tot timpul asa. De futut e bine.

Oral as da un 8. E bun desi e cu anvelopa.

Normal 5, fals, fara implicare.

GFE de gheata, temperaturi subunitare. Note subunitare.

 

Atitudinea scarbita de la telefon, de cand urcam cu liftul mi-a zis ca e obosita ca nu a dormit de mult. E sictirita, aroganta si țâfnoasă gen printesa din cartier. Nu discut despre gene

Macar si-a cerut scuze pentru atitudine, probabil (dupa laudele altora) e altfel, poate ca am prins-o eu in toane proaste, dar NU voi reveni sa fac o diferenta. 80 de lei glontul, pret urias pentru experienta. Ma intreb cum se purta cand avea preturi duble.

 

Va doresc o zi buna!

  • Like 12
Link spre comentariu

Dacă nu ar avea peste 50% ADN de la etnia conlocuitoare colorată, dacă nu ar avea piercing-ul acela de prost gust în bot, dacă nu ar avea semnătura fostului pește tatuată la vedere pe claviculă, dacă nu l-ar fi lins în bot, în pulă și-n cur pe răposatul liviu58(actualmente ”cinestie”), poate că aș fi riscat și eu o vizită la ”celebra” moni să verific despre ce este vorba.

Având însă în vedere aceste circumstanțe, eu nu-mi asum niciun risc. Pentru aceste motive, părerea mea este că ar trebui trecută la DE EVITAT.

Oricum, este posibil s-o ”retragă” livuță și pe asta de pe piață cât de curând... :laugh2

Ești prost este scris numele copiilor mei nu a peștelui;) vorbești fără să știi dacă citești atent scrie un nume de fată și unu de băiat;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ești prost este scris numele copiilor mei nu a peștelui;) vorbești fără să știi dacă citești atent scrie un nume de fată și unu de băiat;)

deci te-a vizitat , ori ba ...de prost zic  :)

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...