Sari la conținut

Postări Recomandate

In cautare de noutati am vizitat ieri o basarabeanca cu accent puternic.Cica nu e chiar noua, are cateva luni de cand presteaza pe plaiurile bucurestene.Apartament pe Magheru vis-a vis de Eva. Pozele nu cred ca sunt reale sau daca sunt au cativa ani vechime.Tipa e genul de femeie cu forme rubensiene, draguta la fata, bonda si cu lentile albastre.Ea zice ca are 63 kg la 170 cm.Eu cred ca are un 75 kg.Anuntul ei este:BASARABEANCA iubareata, frumusica foc, 1,70/63 kg, sunt la dispozitia dumneavoastra domnilor pentru companie intima ireprosabila. Posed apartament curat, ultracentralPreturi 300L/ora total, 200L/ora Normal+oral, 150L finalizarea normal+oral.I-am spus la fata locului ca vreau o finalizare doar si a stat sa se gandeasca pana sa zica 150. M-a asteptat pe tocuri, rochie scurta, ciorapi cu banda la cererea mea.Apartamentul vechi, asa si asa, pe mine nu prea ma intereseaza in mod deosebit asta, dar nu e bomba apartamentul cum am mai vazut pe Magheru.post-24266-133409742165_thumb.jpgpost-24266-133409742166_thumb.jpgExperienta cu domnisoara cu nume rusesc pe care l-am uitat a fost deosebita.Eu sunt genul inalt si masiv categoria + 100, dar tipa asta ma domina.Parca eram intr-un film in care o femeie care nu a mai vazut pula de ceva vreme sare peste un amarat sa il violeze.Efectic a sarit pe mine, a initiat FK, a inceput sa imi bage tatele maricele in fata, sa ma linga pe testicule.La un moment dat am pus-o in patru labe pe jos sub pretextul ca vreau sa o vad cum se masturbeaza caci nu o mai suportam calare pe mine.Desi era jos a incepus sa ma sarute pe laba piciorului sa ma muste usor de genunchi, era disperata parca.Accepta limbaj vulgar, palme puternice peste cur si peste tate.Oralul a fost fara prezervativ initial, dar mi-a zis ca daca vreau sa o ia toata sa punem prezervativul.Cu prezervativ a fost un fel de fuck face, o trangeam de cap si o tineam acolo cateva secunde apoi ieseam.I-am bagat si degetele pe gat sa vad pana unde ajung.De asemena nu intampini probleme la bagat degete in cur sa fofo si pare ca se excita prea tare, genul nimfo.La normal am schimbata cateva pozitii, e cam grasa, nu ai senzatia aceea de futai cum e cu o tipa slaba, dar a fost ok.Am terminat dupa ce am futut-o un pic intre tate pe corpul ei si cu degetele bagate la maxim in gatul moldovencei.A fost o partida de sex un pic dur, deosebita, dar nu e tocmai ce imi place mie mai mult.Celor ce gusta genul le recomand.Note: GFE 9Oral 9 pentru DTNormal 7, e grasa nene ca in tablourile lui Rubens, dar are sex appealFata 8Corp 7 Pretul un pic cam mare pentru cum arata, dar recomand doritorilor de gen.25 ani are.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In cautare de noutati am vizitat ieri o basarabeanca cu accent puternic.Cica nu e chiar noua, are cateva luni de cand presteaza pe plaiurile bucurestene.Apartament pe Magheru vis-a vis de Eva. Pozele nu cred ca sunt reale sau daca sunt au cativa ani vechime.Tipa e genul de femeie cu forme rubensiene, draguta la fata, bonda si cu lentile albastre.Ea zice ca are 63 kg la 170 cm.Eu cred ca are un 75 kg.Anuntul ei este:BASARABEANCA iubareata, frumusica foc, 1,70/63 kg, sunt la dispozitia dumneavoastra domnilor pentru companie intima ireprosabila. Posed apartament curat, ultracentralPreturi 300L/ora total, 200L/ora Normal+oral, 150L finalizarea normal+oral.I-am spus la fata locului ca vreau o finalizare doar si a stat sa se gandeasca pana sa zica 150. M-a asteptat pe tocuri, rochie scurta, ciorapi cu banda la cererea mea.Apartamentul vechi, asa si asa, pe mine nu prea ma intereseaza in mod deosebit asta, dar nu e bomba apartamentul cum am mai vazut pe Magheru.

Experienta cu domnisoara cu nume rusesc pe care l-am uitat a fost deosebita.Eu sunt genul inalt si masiv categoria + 100, dar tipa asta ma domina.Parca eram intr-un film in care o femeie care nu a mai vazut pula de ceva vreme sare peste un amarat sa il violeze.Efectic a sarit pe mine, a initiat FK, a inceput sa imi bage tatele maricele in fata, sa ma linga pe testicule.La un moment dat am pus-o in patru labe pe jos sub pretextul ca vreau sa o vad cum se masturbeaza caci nu o mai suportam calare pe mine.Desi era jos a incepus sa ma sarute pe laba piciorului sa ma muste usor de genunchi, era disperata parca.Accepta limbaj vulgar, palme puternice peste cur si peste tate.Oralul a fost fara prezervativ initial, dar mi-a zis ca daca vreau sa o ia toata sa punem prezervativul.Cu prezervativ a fost un fel de fuck face, o trangeam de cap si o tineam acolo cateva secunde apoi ieseam.I-am bagat si degetele pe gat sa vad pana unde ajung.De asemena nu intampini probleme la bagat degete in cur sa fofo si pare ca se excita prea tare, genul nimfo.La normal am schimbata cateva pozitii, e cam grasa, nu ai senzatia aceea de futai cum e cu o tipa slaba, dar a fost ok.Am terminat dupa ce am futut-o un pic intre tate pe corpul ei si cu degetele bagate la maxim in gatul moldovencei.A fost o partida de sex un pic dur, deosebita, dar nu e tocmai ce imi place mie mai mult.Celor ce gusta genul le recomand.Note: GFE 9Oral 9 pentru DTNormal 7, e grasa nene ca in tablourile lui Rubens, dar are sex appealFata 8Corp 7 Pretul un pic cam mare pentru cum arata, dar recomand doritorilor de gen.25 ani are.

A mai fost cineva la basarabeanca?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...