Sari la conținut

vogue salon masaj erotic 0725832264


Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

salutare la totu ciocanarii.as vrea sa va relatez si eu prima mea experienta intr-un salon de masaj unde pot spune ca am fost placut impresionat eu fiind cam sceptic in legatura cu genul asta de locatii.am sunat la nr de mai sus si mi-a raspuns o fata politicoasa recomandandu-se receptionera salonului vogue.mi-a dat adresa undw se afla locul cu pricina acesta fiind situat undeva pe la piata ovidiu vis a vis de prefectura langa restaurant byblos daca rwtin eu bine.in fine locatie ok central.merg gasesc locul sun la interfon si intru in locatie.locatie ok curat frumos.ajung la receptie unde ma intampina receptionera si 4 fete care aratau ok ,tinere sa zic 20 25.erau 3 brunete si o fata blonda.stau pe o canapea unde se poate si consuma bauturi binenteles contra cost unde poti invita si fetele.eu am sarit peste ca venisem ptr altceva.imi face impresie buna o fata delia bruneta la 1,65 un funduletz rotund si obraznic cu un chip luminat ce parea bucuroasa sa ma chinuie un pic.asa ca o aleg pe ea ,platesc 2 mil la receptie si urc in camera de nebunii.loc curat miros placut atmosfera numai buna de un masaj reusit.da fata drumul la o muzica relaxanta propice locului si incepe cu un masaj de relaxare destul de ok executat unde m-am destins dupa vreo 15 20 de minute trece la erotic unde incepe sa ma rasfete intr-un mod placut de era ala mic sa gaureasca salteaua.in fine dupa miscarile lascive si erotice ale deliei ma intorc si im face un happy end de toata frumusetea de ram sa redecorez camera.cu regret ca a fost manual cu toate ca am inteles de la fata ca se face si altceva dar binenteles contra cost.rezolvat dusat luat la revedere si plecat in treaba mea placut impresionat de experienta si de delia.

locatie10zona centrala vis a vis de prwfectura in centru vechi strada nu stiu ca nu-s din constanta usor de gasit cochet si curat.

atitudine 9 fetele ok delia brunwta zimbitoare comunicativa si corecta.

aspect9 frumusica.ochi caprui.bruneta.ten alb.fund bombat.sani mici dar frumosi .1,65.

masaj relaxarw8mi-a placut corect executat pe tot corpul.

masaj erotic10mie mi-au placut enorm miscarile ei si atingerile tandre si lupta corp la corp.

sex nu am avut norocul sa incerc dar se practica dar contra cost separat de pretul masajului.

halat2 mil dar am inteles de la brunetica delia ca va scadea la 1,5 mil

concluzie eu unul revin cand am ocazia ptr ca am fost placut impresionat de experienta asa ca va recomand si voua cu toata increderea.spor la ciocanit.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:True Life
  • Oras:True Life

Am reusit sa ajung si eu la Vogue duminica dimineata pe la 5:00 cred.

Experienta mea a fost completa. Am intrat cu receptionera si am petrecut aproximativ 2ore.

 

Masaj erotic, atingeri pe tot corpul. Toate aste au durat aprox. 30 minute.

 

Apoi a inceput cu altfel de masaj. Plin de crema de masaj pe al meu ciocan, bruneta s-a urcat deasupra mea si a pus ceva crema si pe pasarica ei.

 

Din punctul asta a inceput toata distractia. A inceput de ciocan asa de apasat incet l-am cauciucat si l-am lasat sa isi faca treaba in pasarica aia super stramta si uda la culme.

 

Fata: 10++ (nu am cuvinte sa descriu cat de bine a fost!).

 

Atitudine: experienta de discutie a fost la cel mai inalt nivel si am discutat orice.

 

Corp: 1.70m / bruneta cu par lung / 48kg / cur si pasa perfecte incat sa iti taie respiratia / fata de model.

 

Pretul nu il voi comunica si nici numele de altfel. A fost ceva foarte aproape de a neo trage fara cauciuc si asta e ciudat. Nici unul nu ne puteam controla. Inclusiv ea cand ne-am oprit pentru un minut continua sa se impinga in mine.

 

 

 

...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Nu am incredere pentru ca unele saloane au camere ascunse si sincer, nu mi-ar face placere sa ma vad pe net la un moment dat sau cine stie, sa mi se ceara niste bani in plus ca sa nu ajung acolo!! ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu o sa se intample niciodata treaba asta pentru ca se incadreaza la santaj si se pedepseste rau!

Nu are nimeni de ce sa riste chestia asta pentru ca nici tu nu cred ca esti vreun parlamentar!

De ce ar face un salon asa ceva ? :laugh2

Link spre comentariu

Cocone suna ca si cum tiai face reclama la salon ca si cel care a deschis topicu daca tot faceti o recenzie faceti cum trebuie, u din prea mult bun simt nu scrii si halatu nebunule ce secret mare , nu il scrii u il scrie altu o sa incerc salonu asta sa vad am sunat odata dar nu a raspuns nimeni

Link spre comentariu

Masajul nud - o ora, 250 leifavorite O sedinta de masaj pentru relaxare, un masaj body si un masaj erotic, efectuat de catre o maseuza nuda.

Masajul dublu - o ora, 450 leifavorite O sedinta de masaj pentru relaxare, un masaj body si un masaj erotic, efectuat de catre doua maseuze nude, dupa preferintele dumneavoastra.

Masajul in jacuzzi - o ora, 350 leifavorite O sedinta de masaj pentru relaxare, un masaj body si un masaj erotic, efectuat de catre o maseuza nuda.

Masajul la hotel - o ora, 350 lei + transportfavorite O sedinta de masaj pentru relaxare, un masaj body si un masaj erotic cu finalizare, efectuat de catre o maseuza nuda, in camera dumneavoastra de la hotel!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Camerele de care zici tu sunt pentru siguranta si pentru protectia maseuselor care sunt expuse la niste riscuri prin prisma meseriei!

Nu ai de ce sa devi paranoia!

Si daca te-ar filma pe tine cum iti dai drumu la ce le-ar folosi filmarea?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare

Vreau sa va povestesc cum am aruncat eu 200 de lei la gunoi .

Am fost la salonu asta amplasat strategic vis a vis de primarie .

Ajuns acolo au o sonerie la usa iti deschide urci pe niste scari de lemn care sunt tare ciudate , in salon 3 fete tinerele dragute una de etnie una tot brunetica si una blonda.

Aleg blonda ca nu imi plac tigancile , intru sus in camera fata ma pune sa ma dezbrac pana se pregateste ea.

Pregatirea insemna sa se duca 2 min si sa vina inapoi nu dus nu nimik.

Masajul asta minune este de fapt o frectie cu ulei de vreo 10 minute

urmata de o laba violenta . Nu este permis sa atingi maseoza care este in bikini nici macar colegial pe umar.

Au tarife suplimentare 100 de lei poti sa o atingi , 250 oral ... deci atins plus sex oral 350 plus 200 dinainte dai 550 de lei pe o muie . Dupa parerea mea cea mai scumpa din oras .

Nici chef de finalizat nu am mai avut am plecat .

Acum cred ca astea sunt preturile la prospaturi si **spam editat**E . Una din brunetele mai mult de 16 ani nu avea si nici una din ele mai mult de 20 asa ca aviz amatorilor de probleme.

Eu unul sunt de acord cu prostitutia dar pe traficantii de **spam editat**e i as spanzura .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Imi cer scuze, as vrea sa detailez. Am platit 200 ora desi pe sait apare 150. Domnita nu a fost nud, ci cu chilotei. Am platit 100 pt atingeri si 200 oral. Tot nu s-a dezbracat si nici am pra atinso. Ca nu ma lasat. Nici finalizare... total 500 lei bani de scolarizare. Nu mai merg.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vogue masaj !

Garantat poze reale , realizate in locatie, in caz contrar ti se plateste deranjul !!! Suntem 5 fete sexy si senzuale, atente la detalii si ne place sa combinam utilul cu placutul, de aceea placerea este de ambele parti. Servicii de striptease, dus asistat, masaj de relaxare, body masaj si masaj erotic. Locatie curata, discretie si igiena maxima, muzica ambientala. Program 13-06

 

Telefon 0729752935

post-55084-0-32005400-1479819527_thumb.jpg

post-55084-0-30152500-1479819575_thumb.jpg

post-55084-0-46672400-1479819586_thumb.jpg

post-55084-0-21396600-1479819597_thumb.jpg

post-55084-0-67929800-1479819607_thumb.jpg

post-55084-0-91275000-1479819615_thumb.jpg

post-55084-0-16227800-1479819625_thumb.jpg

post-55084-0-66612200-1479819634_thumb.jpg

post-55084-0-17629300-1479819641_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie la cald.

 

Salonul este ok ca mobilier si locatie, lasa mult de dorit in rest.

 

Receptionera nu este explicita am ajuns dupa 12 noaptea cand masajul Topless este 200 ron amanunt uitat a fi precizat m-am trezit cu maseuza cu chiloti pe ea si cu notificarile pe parcurs 100 ron chilotii jos 200 oral poate inca 400 Ron normal.

 

Un fabulos 600 Ron pentru o partida de sex am spus pas si cam aia a fost masajul erotic a fost inexistent dupa cum cu sinceritate s-a mentionat e doar un handjob si atat nu body tits nimic.

 

Note:

Locatie 7 nu exista papuci, nu se da prosop pentru dus by default ca si cum dusul e ceva rar rau hartie igienica pe terminate ai alte chestii neimportante.

Masaj de relaxare nota 6

Masaj erotic nota 1 nu am intalnit unul mai slab.

GFE 0, bataie in usa dupa aproximativ 40 de minute, chef zero si la mine si la dumnealui.

 

De evitat dupa mine poate doar sa vii excitat de acasa sau sa cauti altceva aici orice este dar salon de masaj erotic nu.

 

P.S. Maseuza nu face dus nici inainte nici dupa si nici nu are de ce se spala pe maini ca doar cu ele te-a atins.

 

Halatul 200 ron regretati pana la ultimul sfantz nu stiu de ce am ramas probabil din curiozitate cat de rau poate sa fie:)))

  • Like 10
Link spre comentariu

am fost si eu la acest salon,am intalnit o maseoza foarte apetisanta,foarte draguta un comportament foarte cizelat,numele ei este larisa si din cate am inteles de la ea a lucrat o perioada si la angels therapy.

am platit 200 lei masajul la receptie de aproximativ o ora,iar apoi maseoza ma luat de mana si ma condus in camera de masaj,dezbracandu-ma maseoza a intrebat daca mergem la duj impreuna,nu am stat pe ganduri si am spus da,am intrat amandoi ma ajutat sa ma spal mi sa dat si un prosop curat iar apoi ne-am reintors in camera de masaj.maseoza ma intrebat cu ce doresc sa imi faca masajul ulei sau crema?fiin acompaniati de muzica relaxanta a inceput cu un masaj de relaxare de 15 minute apoi cu body masaj de 15 minute dupaia ma rugat sa ma intorc sa imi faca masaj erotic fiind foarte excitant si ea foarte apetisanta si cu sexapel .si cel erotic fiind de 20min.terminand masajul ma asistat din nou la duj.

licatie:8

masaj relaxare:10

masaj erotic:10

gfe 10 foarte comunicativa si deschisa

mai revin la acest salon sa mai intru cu ea si sa incerc si alte maseoze

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...