Sari la conținut

0760500536


iulian1990

Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Si nici la client acasa nu vor sa vina.

Da, sunt si riscuri, dar meseria asta e cu riscuri.

Si la banii pe care ii cer, trebuie sa-si assume si ele niste riscuri, mai ales ca serviciile sunt, de cele mai multe ori, de proasta calitate.

Link spre comentariu
  • Oras:BUZÄ‚U
  • Oras:BUZÄ‚U

 hai ca fac o mica recenzie ptr ca din cate se observa in orasul'nostru nu prea se fac recenziiiii.

 

Ieri seara in jurul orei 23 o sun pe aceasta domnisoara. Imi raspunde, imi ofera mai multe detaliiii la telefon si la final imi spune ca acum are locatie :) . Zis si facut cand am auzit ca are locatie ca acu'2 zile cand am vorbit cu ea nu avea locatie. Ii spun ca suntem 2 baieti si daca ne mai lasa din tarif :D . Ea cerea 100 lei finalizare si 200 lei ora (oral si normal). Ii spun ca dorim o finalizare. Am incercat sa obtin de la ea 80 lei finalizarea ( oral si normal) dar nu a fost de acord si a zis ca ne poate face reducere doar de 10 lei, adica 90 lei finalizarea (oral si normal). Ne-a lasat la 90 de lei finalizarea ptr ca eram doi. Binenteles ca ne-a spus sa intram pe rand nu amandoi si ca nu ne tzine mai mult de 15 minute de fiecare :D. Am zis ca mergem. Luam masinuta si ne punem in miscare spre locatia domnisoarei.

 

Locatia o are in Maracineni.

 

Cand ajung la locatie o sun si imi spune sa urc. Sta intr-o vila. Ajung la ea, bat la usa si binenteles ca imi deschide :) . Pot sa spun ca tipa e chiar frumoasa fatza de ramolitele alea de la brebeanu. E super frumoasa caprioara, e bruneta cu parul lung cu pirs si e vorbareata, nu ca altele stau mute, nu scoti nici un cuvant de la ele :D . Pozele ei sunt reale, e chiar ea in poze. Tin sa mentionez ca e singura in locatie.

 

Dupa cum am specificat putin mai sus, am optat ptr o finalizare (oral si normal) la 90 lei.

 

Trecem la treaba, mai intai la oral, pot spune ca a nu facut figuri si s-a miscat cat de cat binisor ptr al treziiiiii pe individ :Dupa cam 5 minute de supt trecem la nomal ptr ca eram presat de timp ca aveam la dispozitie doar 15 minute. Nici la normal nu a facut figuri, ca o doare, ca nu sta in nu stiu ce pozitiiiii. Sta in orice pozitie, nu face figuri. O poti pune cum vrei. Eu am finalizat in pozitia capra in balonas :-P. 

 

Iar acum sa trec la note:

 

- oral: 7

- normal: 8

-caprioara: 9 (foarte curata) miroase bine, fara mirosuri suspecte

-locatie: 9 (in camera de actiune e curat si e un miros placut) insa pacat ca e in afara orasului

- de revenit, poate voi reveniiiii, pacat ca e cam scumpa caprioara dar la cum arata tipa isi merita banutiiiii, fatza de rablele de la brebeanu =))

 

Sper ca v-am fost de folos cu aceasta recenzie si va doresc multa bafta la ciocanit :-P si nu in ultimul rand o seara placuta :D 

 

Iata si cateva poze cu caprioara care le-am gasit pe net:

 

post-31706-0-76556900-1449080081_thumb.jpg

 

post-31706-0-10413900-1449080115_thumb.jpg

 

post-31706-0-85578000-1449080151_thumb.jpg

 

post-31706-0-33843300-1449080201_thumb.jpg

 

post-31706-0-68663600-1449080232_thumb.jpg

 

post-31706-0-83159000-1449080292_thumb.jpg

 

post-31706-0-60167800-1449080320_thumb.jpg

 

post-31706-0-55211100-1449080363_thumb.jpg

 

post-31706-0-89780300-1449080391_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Iulian1990, multumim de recenzia facuta. Intr-adevar, baietii care au parte de experiente cu fete din orasul nostru prefera sa nu ne puna si pe noi in tema.

Fata pare promitatoare. Ce inaltime are si cum e, adica slaba sau mai plinuta? Ce predomina la fizicul ei: sanii sau fundul, ca de obicei, ori e una, ori e alta, iar unora dintre noi avem preferinte pentru unele dintre aceste componente...

Are si un nume...? Desi, asta e aspectul cel mai putin important, dar trebuie sa stii ce spui cand vorbesti la telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:BUZÄ‚U
  • Oras:BUZÄ‚U

 

salutare rosino. Ca nume de scena Liza i se spune. Ca aspect fizic e genul de fatha slim :D . Are in jur de 1.70 m, cam 50 kg, e bruneta cu parul'lung si are si pirs :-p. In privinta sanilor, sunt de numarul 2 iar funduletul nu mai zic, e super. Dupa parerea mea e mai bun funduletul decat balcoanele ei :-p .

 

Am avut o experienta placuta cu ea, nu-mi pare rau ca m-am dus la ea. Stie sa se poarte cu tine in asa fel sa te simti bine.

 

Dupa parerea me'a e ce'a mai buna tipa pe raza orasului nostru Buzau in ziua de azi. Nu se poate compara cu absolut nici o tipa din Buzau.

 

Pacat ca e cam scumputa ptr orasul nostru. Cere 100 lei finalizarea si 200 lei ora ( oral si normal ) .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Da, dar fiecare dintre ei a platit cate 100 lei. Cam mult pentru doar 15 minute, dar baietii au fost multumiti

Eu m-as mai gandi inainte de a merge la domnisoara asta in astfel de conditii, mai ales ca sunt bugetar, nu am masina si probabil ca taxiul m-ar mai costa si el ceva dus-intors..., ca e si la dracu-n praznic, la iesire din oras...

Daca tipa ar vrea sa vina la domiciliu, ar mai merge...

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Fiind prin Buzău cu 2 prieteni am zis sa le vizitam pe fete. Locatia este in centru pe lângă Parcul Crang. Am optat pt Liza 2 numere dar nereusind sa duc actiunea in privinta celui de-al doilea nr am decartat numai 150. Capreoara e genul slim 1,60 cam 45 de kg iar in curând va împlini 19 anisori. Fetele sunt cam grăbite si acest lucru mă cam deranjat. Mai tot timpul întrebări de genul "hai iti dai drumul?" lucru care nu mi s-a părut ok. Acțiunea a debutat cu un oral c-am mecanic executat un pic de atentie la oo si folosirea mâinii cam excesiv. Montat prezervativ si trecut pe fătuca unde am si finalizat. Pauza 5 min dupa care partea a doua de care am fost total dezamăgit. Oralul executat cu orezervativul-nu mai poate fără ca simte materialul pe teava dupa care o labă exagerată. Am schimbat vreo 2,3 poziții însă fără succes, nu prea se umezește natural. Note-aspect 9, oral 6 mai are de învățat dar promite, normal 7 nu se implica mai deloc totuși nu comentează la schimbatul pozițiilor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am uitat sa mentionez ca telefoanele au sunat mai tot timpul. De revenit sincer ias mai acorda o șansă e la început. Fata este curată fără mirosuri suspecte si comunicativă- are un zâmbet demențial. Seară bună

Link spre comentariu

Ce aveti ma fratilor am fost eu la liza si pentru alecu sanchez e valabil am sunat si mie raspuns fata ce bărbat ai luati razna ma frate am fost la ia băieți e nr unu in buzau ducetiva fratilor la ia ca e original a frumoasa corp curata tot ce vrei .. va poop

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am suma la liza 0760500536 ieri o voce primitoare am intrebat pretu intradevar 100 30 min si 200 ora. Am ajuns la locație mentionez locația iei foarte frumos primitoare . Am inceput trb cînd sa dezbrăcat am inebunit exact ca un poze originale am inceput trb . Ce sa va zic fratilor nam simtit perfect ducetiva ca nu aveti de pierdut

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...