Sari la conținut

O Feteita super model merita cautata


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fata...io nu ma dau pseudo intilektuala ka tini. Io sug pula lu iubi. Ie mai bini  ka mini decat sa fac satre di ciori kum ai tot adunat tu. Ci mai face tanti aia di virsta lu mamaia mea cari producea cu tini la parter pi Soveja ? Sti tu, aia cari iesisi din puscarii plina di tatuaje ? Da ciorili care si perindau pi la ANL pi bba novac? Da tiganca aia **spam editat** ku cari stateai pana nu di mult. Aia cari o taxai sa produca pintru tini ?

 

Io o sug fata...tu doar ti prefaci. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Stiti melodia aia a lui ANTRACT- Fa esti frumoasa....dar.. :)) cam asa se aplica si in cazul domnisoarei de fata.. am fost eu azi la ea sperand ca merita banii pe care ii cere... locatia e undeva pe langa intrarea in statiunea mamaia.. colt cu unirii...m-a intampinat dupa usa goala doar cu niste chilotei si pantofi cu toc pe care nu i-a dat jos deloc pe durata intalnirii.. pantofii sa ne intelegem da? :)))) Evident ca m-a luat cu sictir de la usa sa ma descalt de parca avea covoare persane pe jos nu o gresie ordinara... dar am zis sa nu incepem cu stangul intalnirea si m-am schimbat in bucatarie timp in care domnisoarea studia pozele ale concurentei ei pe net in dormitor.. am cerut eu un prosop sa fac dus si cica: vrei sa faci dus?? am zis ca asa e frumos si mai ales igienic sa ma spal inainte:)) dupa ce am intrat la dus in o baie destul de ok si comuna am ajuns in camera unde dansa a stat sa ma mai stearga o data cu servetele umede desi de abia facusem eu dush.. ea nici sa faca dus.. dimpotriva dupa ce am intrat eu l dush s-a dus si ea la baie.. am crezut ca face dus..dar se dusese la WC c u usa deschisa :))) e de o nonsalanta si o nesimtire maxima :))) dupa ce a revenit in camera si m-a sters cum spuneam a inceput un oral neprotejat simplus i sec cam 20 secunde si imediat a zis sa facem sex.. eu am ales anal daca tot dadeam banii aia si din lateral am terminat rapid in fundul ei ca are curul mic si stramt recunosc si m-a bucurat maxim :)) apoi am stat de vorba niste tampenii.. fata e dusa si la capitolul inteligenta e praf.. e fata de mahala cu limbaj de scoala generala absolvita maxim.. gen tigancoasa daca intelegeti.. apoi eu am cerut al doilea numar..si nu s-a mai chinuit sa imi faca oral.. mi-a pus prezervativul pe pula si ma freca de zici ca vroia sa termin asa cu laba:))) am facut un normal sec si ma rugam sa termin mai repede sa plec sincer... am terminat si am fugit sa ma imbrac sa uit de experienta asta... la plecare ca sa imi intareasca idea a si ragait maxim tare atat de nesimtita este... deci daca vrei o curva cu niste silicoane obosite si coprul cam fleasca deja .. si sa platiti aere de diva treaba voastra.. eu nu mai vreau asa ceva.....

 

LOCATIE 7

GFE : mai mult GFE are un ursulet de plus decat fata asta

ORAL NP 2

NORMAL 4

ANAL 5

Halatul 300 ora anal

 

DE REVENIT: NO WAY.. mai bine gasesc o fata cu bun simt sa te faca sa te simti bine decat una care se crede diva dar e praf la atitudine si la limbaj...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu nu inteleg de ce te-ai mai dus dupa tot ce s-a discutat aici. Si cand am fost eu s-a pisat cu usa deschisa. Sa-mi bag pula daca as putea as lega-o si i-as baga optispele tare si adanc in toate orificiile pana ii scot toate basinile alea. E de o prostie si nesimtire iesita din comun :)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Frate m-am dus ca la pomul laudat :))) e o curva de 2 lei pararea mea si crede-ma ca in Bucuresti la banii aia aveai parte de servicii si calitate de o mie de ori mai bune decat la tipa asta... pt mine a ramas etalon pe viata din acest moment ))) mai rau de atata nu am vazut :))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Sandra 100 lei/fin cu 200 lei/ora chiar este pe bune?

Daca este adevarat eu iti spun doar atat, tine-o tot asa si baga mare.

La fotografiile pe care le ai si de care toata lumea stie ca sunt ale tale poate sa urle tot forumul ce vrea, sa vina in fiecare zi cate un client nemultumit de tine si sa scrie aici, ca sunt sigur ca o sa-ti mearga treaba binisor, desigur ca nu ca la 20 de ani dar asta-i viata.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Buna baetii mam rentors,nu credeti tampeniile pestilor ale fetelor care mor de foame si scriu pe topicul meu.Ex:Amalia e o analfabeta de 2 clase eu bara gresesc dar stiu sa scriu si sa vb .Draga nu face reclame ca oricum banii tot fac si clientii mei daca nu se simteau bn nu cred ca mai veneau si nici banii nu faceam.Aaa si 100Ron Fin. 200 1Ora am pus ptr ca femeile de pe site merg pe banii astia si ma sunat una cu tupeu sa zbor de aici ca e orasul ei.Haha nu mai face banii si cei care scriu aici su foamea de pestisorii.Va e foame nu va mai produc fetitele banii de suntetii invidiosii pe banii mei.Da am intrat pe 100 Ron si 200Ron dea dracu un client sa nu mai aiba fetitele.Invidia asta te da dracu.Pestiilor scrietii in continoare ptr ca de geaba scrietii clientii mei nu isi. bate capul cu voi pestii care scrietii nebunii.Draga mea Amalia proasta nu sunt dc?nu vi fata in fata sa ne cunoastem atunci sa te vad ce mai comentezi cinei proasta si desteapta.Cand voi intra o data in tine de nu iti scot toate pulele din tine de nu iti scot toate p......le din tine care au intrat in tine de mica pana acum cat a intrat.Nu imi scrie mie de **spam editat** si pestii vostrii nu imi pasa ce avetii intre voi dar nu aici se discuta problema voastra vedeti fetita de masa ta cu iubi ai vostri nu ne intereseaza pestii.Eu nu am peste draga masoaratii cuvintele, daca aveam peste nu cred ca aveam banii,casa,etc si ma mentin la sala .La pesti ,banii luatii,batute,flamande,si nimic nu au si produc de geaba anii de zile.Eu la garda ma duceam 25 de ani al bagam daca aveam.Asa daca nu ma cunosti nu mai vazut vedeti de mancarea ta si copilul tau dac ai....Pwp baetii vedetii invidia (Oftica,foamea)Doamne iartama cu totii vrem sa mancam dar ca ei nu leas da nici macar o firmitura de paine daca ias vede pe jos atarnatii.Nu sunt tiganca sunt romanca.... Cioriile tiau dat banii Amalia.Un tigan in casa la un roman e soarecele si pisica si un roman in casa la un tigan e minune.Adik tiganul e sufletist dar romanul e a dracul pielea pe el de nici o cana de apa nu iti da... Da daca vb draga de tiganii pai tu ce barbat ai draga nu tot tigan si ce dracu mai comentezi.Credeam ca eu sunt unica nebunatica dar fara acte ,dar mai exista specimene nebune cu acte ex;amalia.÷Fetita esti dusa fata lasane cu povesti de adormit copii viata caprioarei cunoastem povestea.Pwp baetii.....

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Poze facute dupa sala....Pwp baetii.

Asa! Dăon pulile noasre pă amalia aia dar mai bn nu mai scrie si mai bn pune numa poze ca iesti unica cea mai frumoasa si nebunatica fara acte pup fata.

Vreau sa viu si ieu maine la tine lucrezi?

  • Like 2
Link spre comentariu

Da sunt libera maine.Eu nu ascult muzica in timp ce fac contact cu clientul.Eu niciodata nu am facut sex cu castile sa ascult muzica.Mie imi place in timp ce fac poze sa ascult muzica si ma fotografiez mult mai sexy dupa muzica.Va pwp baetii.Da nam sa mai scriu despre acea fata care nu are minte deloc.Oi fi eu nebuna dar nu ca aceasta fata.Eu sunt nebunatica doar in pat dar nu real.Pwp😚😚😚😚Baetii.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Privesti tu adinc in ochiu asta maro, se numesti ochiu lu Sauron (cari ii vecinu meu di mai jos). Da privesti lung si intens timp di 324 di secundi fara sa clipesti, da si fara sa respiri. Porma inchidi ochi si sa vezi tu ce iti apari. Ie fain, ie smeker rau di rau, ie misto di misto, si ie maro.

 

 

post-199136-0-00202700-1460353287_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna baetii mam rentors,nu credeti tampeniile pestilor ale fetelor care mor de foame si scriu pe topicul meu.

 

   Buna si tii fataaa, bini teai rentors. Da undi ai fost ?

 

.Ex:Amalia e o analfabeta de 2 clase eu bara gresesc dar stiu sa scriu si sa vb 

 

   Fata, sa sti ca io am 4 clase (pisti tini) si bara gresesc si io, da scriu kam la fel ca tini. Ie o diferenta: io li mai gindesc o leaca. Ia vezi, tu poti ?

 

.Aaa si 100Ron Fin. 200 1Ora am pus ptr ca femeile de pe site merg pe banii astia si ma sunat una cu tupeu sa zbor de aici ca e orasul ei.Haha nu mai face banii si cei care scriu aici su foamea de pestisorii.Va e foame nu va mai produc fetitele banii de suntetii invidiosii pe banii mei.

 

   Asta si numeste: Market Price Adjustment.

 

Da am intrat pe 100 Ron si 200Ron dea dracu un client sa nu mai aiba fetitele.Invidia asta te da dracu.

 

    Io is convinsa ka toti la tini or sa vina di akum incolo. Da sati zic io civa: Mercedes nu scadi niciodata preturili. Se scadi cererea si pritentia la kascaval atuncea cind nu mai suna telifonu. Ka de iera coada la tini la usa...cresteai pretu, nu scadeai. 

 

.Draga mea Amalia proasta nu sunt dc?nu vi fata in fata sa ne cunoastem atunci sa te vad ce mai comentezi cinei proasta si desteapta.Cand voi intra o data in tine de nu iti scot toate pulele din tine de nu iti scot toate p......le din tine care au intrat in tine de mica pana acum cat a intrat.

 

    Da io ti rog sa lasi maca o pula la mini. Restu....ti li dau di buna voie tie.

 

Poze facute dupa sala....Pwp baetii.

   Fataaaa, ai mari griji ka si vede celulita o leaca si kam ai retentiie di apa. Iesti pi stop, sau asa ie di la virsta ? Io zic sa mai bagi cativa kapse si pi solduri. Asa no sa si mai vada grasimili, doar kapsili o sa atraga atentia.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu am figuri ,nici proasta nu sunt ,asculta deagule tu esti baiat care scri aici nu fata.Amelia nu e fata scrie baiat mia-m dat seama chm a scris sus si mam prins ca fetele nu vb asa .Ce frig e afara(ce cald e la mine)-Ia zimi ce am vrut sa zic aici daca te dai desteapt.Dragul meu eu am 11 clase ok plus munca cinstita 3 ani plus munca asta 7 ani.Asa cas mai trecuta prin barbatii de cat ce spui tu acolo povedti de adormit copii.Celulita nu am nici grasimi nimic.Am abdomenul tare,muschii la picioare tari,si bratele,umeri,si acum incep pentru fund.Ceaoo dute la sala si mumceste acolo pana iti ese ochii ca e greu mai ales daca esti 89 kg 90 kg 100kg e greu sa le scotii.Si proteine sa nu uitii sa iei.PApapa

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Nu am figuri ,nici proasta nu sunt ,asculta deagule tu esti baiat care scri aici nu fata.Amelia nu e fata scrie baiat mia-m dat seama chm a scris sus si mam prins ca fetele nu vb asa .Ce frig e afara(ce cald e la mine)-Ia zimi ce am vrut sa zic aici daca te dai desteapt.Dragul meu eu am 11 clase ok plus munca cinstita 3 ani plus munca asta 7 ani.Asa cas mai trecuta prin barbatii de cat ce spui tu acolo povedti de adormit copii.Celulita nu am nici grasimi nimic.Am abdomenul tare,muschii la picioare tari,si bratele,umeri,si acum incep pentru fund.Ceaoo dute la sala si mumceste acolo pana iti ese ochii ca e greu mai ales daca esti 89 kg 90 kg 100kg e greu sa le scotii.Si proteine sa nu uitii sa iei.PApapa

:slap2  :snap  :pope  :thinking  :sweaty  :onloo

 

Hai te rog yo ...mai trage cateva capse pe tine ..sa se intinda pielea .....si daca tot incepi pentru cur (fund) pune-l la bataie, sau si acolo ai bagat capse ? :slap2 .Esti o doamna ce pula ta ...ca doar ai 11 clase si nici grasimi ...nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Sandra27 cu lentile albastre;Sunt mai frumoasa cu lentile.Dar ca reclama se vede frumos.Pup baetii astept recenzi cand venitii la mine si ce fel de fetita sunt in patul meu cu voi.

Sandra eu spun sa nu astepti recenzii pe aici ca am eu asa un "feeling" ca nu or sa fie bune. Oricum tu nu lua in seama, recenzii buna sau proaste, dai bataie inainte.

Daca vreun fraier te viziteaza  o singura data si nu ii place da-l la gara vine altul, daca alt fraier te vizitea a 2-a oara da-l la gara si pe el ca vine alt fraier si tot asa ...... Stai linistita Constanta este mare si plina de .... barbati si oricum se apropie sezonul si mai te dai si tu pe turisti mai lasi constanteni in pace sa mai te uite.

Privesc fotografiile si chiar ca esti BUNAAAA si am citit recenziile si tot fotografiile atarna mai greu si parca as fi si eu fraier, macar o singura data sa faci misto de mine impreuna cu mine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...