Sari la conținut

Sasha fotomodela de senzatie 0756823806


Vizitator Batranul George

Postări Recomandate

Bineinteles ca ofera acest serviciu , rufus a inteles bine , nu trebuie sa fii foarte destept sa intelegi asta .

 

Ideea era ca suna cam aiurea gratuit , de fapt luna asta nu mai percepe extra +50 la anilingus serviciul fiind inclus in pretul orei .

 

Nu are voie omu sa faca o gluma din cauza de barosani !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Capitala Sexului
  • Oras:Capitala Sexului

Ieri am reusit sa ma vad cu Sasha pt prima data

Mesaj, programat, punctuali amandoi. M-a intampinat cu caldura si ne-am asezat sa ne cunoastem putin. Locatia f faina si curata. La fel si fata bineinteles. E comunicativa si smart daca asa esti si tu!  Am povestit o ora si apoi am plecat satisfacut acasa. Buna gluma nu??

Am facut un dus dupa care ma astepta dezbracata in pat unde s-au intamplat niste lucruri pe care va invit sa le experimentati cu ea ;) Femeia stie ce vrea si e f buna. Dupa o muie cinstita executata corespunzator cu atentie la detalii, am executat cateva pozitii in care ne-am futat reciproc. A fost o experienta care va fi repetata cu siguranta. Eu va propun sa o tinem calda ca merita ;)

Thx Sasha. Ne vedem la anul!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista

Ieri am reusit sa ma vad cu Sasha pt prima data

Mesaj, programat, punctuali amandoi. M-a intampinat cu caldura si ne-am asezat sa ne cunoastem putin. Locatia f faina si curata. La fel si fata bineinteles. E comunicativa si smart daca asa esti si tu!  Am povestit o ora si apoi am plecat satisfacut acasa. Buna gluma nu??

Am facut un dus dupa care ma astepta dezbracata in pat unde s-au intamplat niste lucruri pe care va invit sa le experimentati cu ea ;) Femeia stie ce vrea si e f buna. Dupa o muie cinstita executata corespunzator cu atentie la detalii, am executat cateva pozitii in care ne-am futat reciproc. A fost o experienta care va fi repetata cu siguranta. Eu va propun sa o tinem calda ca merita ;)

Thx Sasha. Ne vedem la anul!

Sarbatori fericite , dragul meu :*
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...