Sari la conținut

Sasha fotomodela de senzatie 0756823806


Vizitator Batranul George

Postări Recomandate

  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista

Imi cer scuze ca nu raspund, dar telefonul nu il tin mereu cu mine. Programul meu este un pic haotic momentan pentru ca e decembrie si am si o viata personala.

 

Voi incerca sa reglez acest aspect incepand cu luna ianuarie. Momentan lipsesc pana joi inclusiv pentru ca sunt in acea perioada a lunii.

Pt programari puteti sa ma contactati de joi iar in cazul in care nu raspund va rog sa imi lasati un mesaj si raspund cat de repede pot !

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Imi cer scuze ca nu raspund, dar telefonul nu il tin mereu cu mine. Programul meu este un pic haotic momentan pentru ca e decembrie si am si o viata personala.Voi incerca sa reglez acest aspect incepand cu luna ianuarie. Momentan lipsesc pana joi inclusiv pentru ca sunt in acea perioada a lunii.Pt programari puteti sa ma contactati de joi iar in cazul in care nu raspund va rog sa imi lasati un mesaj si raspund cat de repede pot !

esti disponibilă si pentru Outcall?
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista

https://nimfomane.com...tie-0756823806/


 


Voi lucra pe data de 28,29 si 31 decembrie iar in ianuarie voi reveni pe data de 4 .


Pentru programari sau orice alte detalii ma puteti contacta la nr 0756823806 din seara aceasta. :luv 


  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista

La multi ani baieti , anul incepe cu cateva schimbari in programul meu , sper ca m-am gandit bine . 

 

Voi lucra :

-in cursul saptamanii de la ora 13 pana la ora 21;

-doua weekend-uri pe luna cu acelasi program orar ^;

-de marti sau miercuri daca weekend-ul precedent am fost disponibila;

-vineri,sambata si duminica doar la ora, nu accept finalizari;

 

Cadourile raman aceleasi :

150 de lei o finalizare timp de 30 de minute

250 de lei o finalizare timp de 60 de minute

300 de lei doua finalizari timp de 60 de minute 

 

P.s.: Daca nu raspund la telefon inseamna ca nu pot vorbi , va recomand sa imi dati un mesaj si va raspund cat de repede pot . 

Ma puteti contacta la nr de telefon 0756823806  :luv

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

P.s.: Daca nu raspund la telefon inseamna ca nu pot vorbi , va recomand sa imi dati un mesaj si va raspund cat de repede pot . 

In speranta ca baietii nu uita sa scrie pana cand ii poti suna maxim :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello!

 

Am terminat si eu cu pauza de sarbatori si am zis sa incep anul cu ceva nou,asa ca am incercat direct la Sasha. Am reusit sa stabilim programarea prin SMS, am avut noroc din prima, nefiind nevoie sa mai negociem ora exacta :)

 

Programarea s-a respectat, totul a fost ok. Asta pana am ajuns la usa. De acolo a inceput sa fie senzational :D Ca prima impresie Sasha e extrem de frumoasa, la mine in top pe locul 1 alaturi de Alexandra 22(retrasa).Cel mai bine a descris-o colegul care zicea ca e ceva intre Claudia Schiffer si Heidi Klum. Aici chiar nu e loc de interpretari si de preferinte, e frumoasa si punct :) Ca si cum asta nu ar fi de ajuns e si o fata cu mult bun simt si inteligenta,poti sa discuti chiar orice cu ea.

 

Am dat banii inainte(de obicei nu astept sa-i ceara fata) si am fugit la dus. Baia e curata, cu cabina de dus si cu tot ce trebuie.

Fix la intoarcere am inceput actiunea foarte senzual si erotic. Oralul e un punct forte, e foarte lasciv si greu sa-i rezisti :) Am incercat si cunni, am si schimbat cateva pozitii, doar ca am avut eu niste dificultati tehnice( si nu ma refer la albumul CTC din 2005) si nu a fost cu happy end. Dar am plecat foarte happy si cu gandul sa mai revin de cate ori se poate si de cate ori ma primeste :)

 

Sa dau si niste note ca la regulament:

 

Locatie: 9- singura problema ar fi ca in camera de lucru e saltea

Sasha: 10- de acum e in top la mine

Oral: 10- lasciv pare sa fie cuvantul cel mai potrivit

Normal :9, dar aici ma depunctez pe mine mai degraba

GFE: 9,5- daca te cheama o data doar sa stati de vorba, nu te superi

Halat: 300/H

 

Concluzie: de revenit pt facut abonament

 

Ciocane beton va doresc! :)

  • Like 11
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Hello!

 

Am terminat si eu cu pauza de sarbatori si am zis sa incep anul cu ceva nou,asa ca am incercat direct la Sasha. Am reusit sa stabilim programarea prin SMS, am avut noroc din prima, nefiind nevoie sa mai negociem ora exacta :)

 

Programarea s-a respectat, totul a fost ok. Asta pana am ajuns la usa. De acolo a inceput sa fie senzational :D Ca prima impresie Sasha e extrem de frumoasa, la mine in top pe locul 1 alaturi de Alexandra 22(retrasa).Cel mai bine a descris-o colegul care zicea ca e ceva intre Claudia Schiffer si Heidi Klum. Aici chiar nu e loc de interpretari si de preferinte, e frumoasa si punct :) Ca si cum asta nu ar fi de ajuns e si o fata cu mult bun simt si inteligenta,poti sa discuti chiar orice cu ea.

 

Am dat banii inainte(de obicei nu astept sa-i ceara fata) si am fugit la dus. Baia e curata, cu cabina de dus si cu tot ce trebuie.

Fix la intoarcere am inceput actiunea foarte senzual si erotic. Oralul e un punct forte, e foarte lasciv si greu sa-i rezisti :) Am incercat si cunni, am si schimbat cateva pozitii, doar ca am avut eu niste dificultati tehnice( si nu ma refer la albumul CTC din 2005) si nu a fost cu happy end. Dar am plecat foarte happy si cu gandul sa mai revin de cate ori se poate si de cate ori ma primeste :)

 

Sa dau si niste note ca la regulament:

 

Locatie: 9- singura problema ar fi ca in camera de lucru e saltea

Sasha: 10- de acum e in top la mine

Oral: 10- lasciv pare sa fie cuvantul cel mai potrivit

Normal :9, dar aici ma depunctez pe mine mai degraba

GFE: 9,5- daca te cheama o data doar sa stati de vorba, nu te superi

Halat: 300/H

 

Concluzie: de revenit pt facut abonament

 

Ciocane beton va doresc! :)

FK ?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce colega are? Ca nu am vazut sa-i fi facut giorgica reclama pe aici. =)))

 

Am vrut sa cotizez si eu la o ora, dar cica era pe bara, dar ma poate programa la colega? Ei na?! =))) Oare eu nu pot, sau ce? :))))

Educati-le in plm, nu le luati banii degeaba. =)))

 Este in locatie cu Inna ,fosta colega a Corinei!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...