Sari la conținut

Raluca - 0728564995 (Dimitrie Cantemir)


Postări Recomandate

Doamna matura Raluca vrei ceva deosebit? Vrei sa petreci clipe unice langa o blonda, foarte frumoasa, sexy, senzuala si discreta, alaturi de mine poti descoperi adevarata placere a dragostei, sex total si fantezii diverse 30 Mar 13:25 0728.564.995 Salut!Cum eram prin zona (Cantemir) butonez tel pe google si dau de dna mai sus mentionata ; ca locatie imi spune ca undeva vis-a-vis de Mic.Ro dar mai spre Budapesta -locatia de nota 7-8 nu prea m-a interesatDoamna m-a asteptat imbracata ca-n poze dar la prima privire mi-am dat seama ca nu merita banii ceruti (fara dantura lateral stanga -dreapta si pielea plina de cosuri!Ca sa fac cale-ntoarsa am doua moduri ori o refuz categoric ori arunc o oferta pe care de obicei cele cu principii nu o accepta si ii zic :'Daca accepti 60 ron doar anal raman' Surpriza: Accept!Si iata-ma la un anal cu doamna dar degeaba la plecare am avut acelas are de Looose monyDoamna e foarte larga chiar si la anal si posteriorul plin de cosuri nic macar nu l-am privit ca-mi murea inainte de termenAcum sa nu credeti ca sunt mereu negativist va pot spune ca puteti incerca ca la banii astia o namila de 180cm si 65kg cu servicii totale gasesti din ce in ce mai rar spre delocDeci bafta !


Doamna matura Raluca vrei ceva deosebit? Vrei sa petreci clipe unice langa o blonda' date=' foarte frumoasa, sexy, senzuala si discreta, alaturi de mine poti descoperi adevarata placere a dragostei, sex total si fantezii diverse 30 Mar 13:25 0728.564.995 Salut!Cum eram prin zona (Cantemir) butonez tel pe google si dau de dna mai sus mentionata ; ca locatie imi spune ca undeva vis-a-vis de Mic.Ro dar mai spre Budapesta -locatia de nota 7-8 nu prea m-a interesatDoamna m-a asteptat imbracata ca-n poze dar la prima privire mi-am dat seama ca nu merita banii ceruti (fara dantura lateral stanga -dreapta si pielea plina de cosuri!Ca sa fac cale-ntoarsa am doua moduri ori o refuz categoric ori arunc o oferta pe care de obicei cele cu principii nu o accepta si ii zic :'Daca accepti 60 ron doar anal raman' Surpriza: Accept!Si iata-ma la un anal cu doamna dar degeaba la plecare am avut acelas are de Looose monyDoamna e foarte larga chiar si la anal si posteriorul plin de cosuri nic macar nu l-am privit ca-mi murea inainte de termenAcum sa nu credeti ca sunt mereu negativist va pot spune ca puteti incerca ca la banii astia o namila de 180cm si 65kg cu servicii totale gasesti din ce in ce mai rar spre delocDeci bafta ! [/quote']
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

DOAMNA nebunatica si lipsita de prejudecati, ofer clipe incendiare de placere d-lor manierati si discreti, foto reale, servicii ireprosabile. Totul este permis, sex total si fantezii diverse, zona Dorobanti

post-57415-0-61780800-1369747142_thumb.jpg

post-57415-0-52003300-1369747147_thumb.jpg

post-57415-0-08206400-1369747152_thumb.jpg

post-57415-0-56822300-1369747154_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...