Sari la conținut

Pasion Masage - Constanta 0726006937


Postări Recomandate

Salut confrati,Vin cu o actualizare la experientele intreprinse prin locurile pe care le vizitez si care sper sa va fie si voua de folos....acum despre Constanta Actiunea ...Masaj eroctic.:DDupa cautari indelungi am decis sa merg la un salon de masaj...si cum eram cazat in zona centrala am gasit salonul Pasion masaj http://www.pasiune-massage.ro/ (din pacate nu pot sa copiez poze din siteul lor).Sun pe tel si dupa ce stabilesc detaliile despre pret prestatie purced catre locatie...care este intr-o vila (de stil vechi) in zona centrului vechi...din pacate nu prea cunosc bine zona (este o harta in site).Ajuns acolo ma primeste o dameza trecuta bine de 35 de ani Roxana (poza in site)...intru in locatie unde intr-o camera ma asteptau 5 fete imbracate care mai de care mai sexy.Sa nu o mai lungesc am ales fata bruneta Lucia nud la pachet cu o sampanie.:2808.gifDupa dus am socializat putin la un pahar de sampanie apoi a inceput masajul cu ulei destul de bine executat si complet (eu pe burta). Dupa ce ma-m intors a inceput masajul erotic propriuzis....cu mangaieri si atingeri pe la vasilica si pe la zonele adiacente (ce sa mai un delir).....apoi dupa un timp am ajuns cu vasilica intre sinii damezei pe care i-a uns in prealabil cu ulei de unde nu am mai plecat ....l-a masat pe ala micu pana am ejaculat ....direct pe ei.:DAcum notele mele:Locatie: 9 Zona centrla, curat si discret.Baia: 8 curata, doua feluri de gel dush prosop curat dar cam uzat.Camera de ostilitati: 8 Semi intuneric cu lunina rosie, o saltea pusa jos pe mijlocul camerei, asternut curat. Fete: 8 Erau cinci fete, dupa mine Lucia bruneta merita (aici este vorba de gusturi). In site sunt 3 care erau si acolo: Roxana , Maya si Lucia celelate 2 erau doua pustoaice din care una era grasa iar celalta nu mai stiu dar nu mia atras atentia.Fata cu care am fost: 8 Lucia are 24-25 de ani prietenoasa si fara figuri, poti sa o atingi dar fara FK nu se grabeste adica ora este ora. GF rificat ai ce vorbi si nu te zapaceste.Preturi: Eu am luat 200 ron o ora cu o fata nud si o st. de sampanie (gasiti lista completa in site). Atentie dupa ce alegi fata te invita in locul de ostilitati si da drumul la casetofon...cee a ce inseamna ca a inceput ora, adica daca o lungesi la dus este pe bani tai....iar cand se termina ora ori mai platesti una ori trebuie sa pleci...concluzia este ca nu o poti lungi ca in alte locuri....fata se scuza ca are probleme cu patroana.Concluzia este ca eu recomand pentru ca a fost o experienta placuta.P.S.: Daca vrei sex nu se poate...nici macar oral. am incercat prin toate metodele Daca aveti intrebari va astept.Timm

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la Pasion massage in cursul zilei de astazi. Am intrat in masaj cu aceeasi Lucia care dupa parerea mea arata cel mai bine dintre fete. Am ales varianta de masaj erotic nud si am platit suma de 160 lei. Desi am solicitat si altfel de servicii nu am reusit sa le obtin, oferindu-i fetei chiar si 1000 lei. Masajul a fost destul de ok, mai ales partea de relaxare. Locatia arata destul de bine (nota 7), iar fetei ii dau nota 8, in special pentru faptul ca ai ce sa vorbesti cu ea. Asa cum a spus si colegul nu am reusit sa obtin sex de niciun fel.Data viitoare o sa incerc la alta fata sa vad daca este politica casei sa nu se faca sex sau doar a fetei pe care am ales-o de data asta.

Link spre comentariu

salut eugen777,ma bucur ca am putut sa dau o recomandare buna si ca ti-a placut.Te rog sa ne spui si noua daca primesti si alceva decat masaj acolo.Eu am cerut nr. de tel personal si nici asta nu a vrut.......cica vii asa de prima data si vrei numarul meu.BaftaTimm

Am fost si eu la Pasion massage in cursul zilei de astazi. Am intrat in masaj cu aceeasi Lucia care dupa parerea mea arata cel mai bine dintre fete. Am ales varianta de masaj erotic nud si am platit suma de 160 lei. Desi am solicitat si altfel de servicii nu am reusit sa le obtin' date=' oferindu-i fetei chiar si 1000 lei. Masajul a fost destul de ok, mai ales partea de relaxare. Locatia arata destul de bine (nota 7), iar fetei ii dau nota 8, in special pentru faptul ca ai ce sa vorbesti cu ea. Asa cum a spus si colegul nu am reusit sa obtin sex de niciun fel.Data viitoare o sa incerc la alta fata sa vad daca este politica casei sa nu se faca sex sau doar a fetei pe care am ales-o de data asta.[/quote']
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am mai fost la salonul de masaj de mai sus inainte de a se muta. Aveau locatia undeva in zona peninsulara (Piata Ovidiu), langa o biserica. Era o fata bruneta, mica de inaltime. Am intrebat-o daca se poate si altceva si mi-a spus ca da, dar pretul este 400 lei. Mi s-a parut mult, mai ales ca fata nu era exceptionala. Asa ca am continuat doar cu masaj care m-a costat 150 lei. Oricum fosta locatie imi placea mai mult ca intimitate. Ca si curatenie este destul de ok si acum.

Am mai incercat la una inalta, blonda cu sani mici care mi-a spus ca are prieten si ca, daca nu ar fi avut, poate se gandea la cererea mea de a face mai mult decat masaj.

Asta se intampla acum un an jumatate, cand frecventam destul de des acest salon. intre timp din cauza crizei am rarit destul de mult vizitele la salon.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Planet Earth
  • Oras:Planet Earth

Fiind cu treburi legate de servici prin Constanta, am decis sa merg la acest salon. Am sunat pe la 11 noaptea si am facut o programare. Locatia este pe strada Gheorghe Sontu (cea de pe site) langa o biserica alba. Zona este dubioasa mai ales noaptea. Intrarea se face pe o usa de termopan maro, cele doua butoane de sonerii nu mergeau insa se poate bate in usa. A deschis o domnisoara blonda si m-a invitat inauntru intr-o camera cu canapea in fata careia se gasea o masa cu un aparat fiscal. Au fost invitate alte 4 fete, eu am ales-o pe Maya de pe site si am optat pt masajul de 100lei timp de 30minute. Apoi am fost condus intr-o camera care avea o saltea rosie pe jos si prosoape curate si impaturite frumos pe saltea, oglilnda mare in care poti sa vezi actiunea. M-am facut confortabil pe saltea, Maya a dat drumul la muzica, a aprins lumnarile si s-a dus sa se schimbe apoi s-a intors intr-un halat pe care l-a dat jos.

Maya arata mult mai bine ca in pozele de pe site. Fund ferm, rotund, sani medii, nelasati, epilata peste tot. S-a uns apoi cu ulei pe sani si a inceput distractia care a constat in principal in masaj cu sanii in mai multe pozitii chiar si 69. Te lasa sa o atingi peste tot, poti sa-i bagi degetele in pizda si chiar se umezeste insa de sex nu se pune problema si ti-o taie rapid la orice fel de propunere. Pt finalizare s-a asezat deasupra si s-a frecat cu pelvisul de pula simuland foarte bine sexul. Dupa finalizare a facut curat, m-a sters cu servetele parfumate insa am lasat dusul pt hotel nedorind sa utilizez baia lor.

Si acum note:

 

Locatie: 7 (de ce 7, zona cam dubioasa, cu tigani pe la colturi de strada, casa veche, lumina slaba in interior, mai multa lumina de la lumanari decat de la bec, baia nu am testat-o).

Masaj: 8 (de ce 8, masaj bine executat cu sanii si pelvisul insa doar atat, fara masaj de relaxare)

Fata: 8 (primeste 8, te incanta cu aspectul ei, cu tehnica de masaj, insa nu prea e comunicativa)

 

Nu voi mai reveni a doua oara deoarece mi-ar place sa fie inclus si un masaj de relaxare si o finalizare "altfel" mai ales cand esti cu o fata care arata bine. Am plecat cu un gust putin amar, tocmai de aceea am optat pt masajul de 100lei ca sa testez piata. Nu stiu daca la cel de 200 timp de 1 ora se ofera si altceva insa daca nu se ofera atunci pretul e putin cam mare.

  • Like 1
Link spre comentariu

Stimate @optimus,

 

Citeste postarea mea (mai sus in pagina)...daca luai o ora 200 ron si o sampanie, sigur recomandai locatia pt ca ai inclus masaj erotic si de relaxare plus o finalizare.

Ai testat piata dar nu in cel mai potrivit mod. Nu fac reclama dar daca tu spui asa ceva inseamna ca eu am mintit....???

Sincer eu nu am luat pachetul de 30 minute si 100 ron si nu stiu nici ce cuprinde.

Spor la testat piata in continuare.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Salutare dragi confrati,

Vin si eu cu o recenzie legata de Passion Massage.

Trebuie sa incep cu faptul ca sunt client fidel (pot spune ca am mers e peste 30 de ori la acest saoln in decurs de 3 ani). Legat de acest lucru va puteti da seama foarte usor daca am fost multumit sau nu de serviciile prestate dar totusi eu voi veni si cu cateva comentarii.

In vizitele mele am intrat cu mai multe fete, o sa pomenesc cateva nume, cele mai importante dintre ele, pentru ca la fetele care nu mi-au placut, nu am mai fost a doua oara.

Ca si locatie este undeva in centrul vechi al orasului, piata ovidiu, destul de usor de ajuns la locatie mai ales ca au harta pe site.

Locatia este foarte curata, frumos aranjata, au vreo 3 camere pe diferite culori, lumanari, oglinzi si alte lucruri destul de frumusele.

Toaleta este de nota 8-9, eu am fost multumit de fiecare data de conditii si de prosop (de obicei la prospo sunt cam fitos pot spune dar am fost satisfacut de fiecare data).

Ca si masaje sa zic asa am incercat doar masajul nud cu una sau doua maseuze.

Ca si preturi este 150 lei masajul nud cu o maseuza si 250 lei masajul nud cu doua maseuze, aproape de fiecare data, fiind multumit de ceea ce am primit am lasat si cate ceva in plus.

In prima faza am intrat la masaj cu Lucia, o fata extrem de draguta si sociabila cu care cred ca am fost in sedinte de masaj de 10-15ori. este o fata de nota 9.5 (daca avea sanii putintel mai mari avea 10 sigur) dar nu prea mai are rost sa ii fac recenzie pt ca fata a plecat din tara (asta am aflat eu).

Apoi am mai intalnit cateva fete cum ar fi:

 

Roxana:

corp - 8

GFE - 9

-Oral/normal/alte fantezii nu face, decat masaj cu finalizare prin tehnica masajului dar o tehnica foarte buna - nota 8 (in comparatie cu Lucia care era de nota 10 chiar daca nici ea nu presta nimic altceva in afara de masaj)

 

Cristina:

corp - 9 (e o fata mai mancata - nu grasa dar macar ai pe ce sa pui mana)

- GFE - 10

-Oral/normal/alte fantezii nu face, decat masaj cu finalizare prin tehnica masajului dar o tehnica foarte buna - nota 8

 

Alte fete care au prestat ok dar din mici si nesemnificative motive, eu am preferat celelalte domnisoare despre care am pomenit.

 

Si nu in ultimul rand Livia - pe care am cunoscut-o intr-o seara cand Lucia nu era de munca si aveam chef de un masaj.

Cu Livia si Lucia am intrat si la masajul cu doua maseuze si am avut un timp extrem de interesant.

Bineinteles ca nici ea nu practica oral/normal si altele dar tehnica masajului este una foarte buna - 9.5 (tot Lucia are nota 10 din partea mea dar este foarte posibil sa fie si din cauza faptului ca ne-am imprietenit :) )

Si la Livia am fost de vreo 8-10 ori si:

-Corp - cam 9

-GFE - 10

-alte lucruri nu practica

 

Unele fete mai practica FK dar probabil tine de vechimea clientului si mai ales de igiena.

Tin sa precizes ca se poate face si dus asistat cu fetele costa 30 lei in plus si chiar merita.

De fiecare data am facut dus la venire/plecare si m-am simtit foarte bine, niciodata nu am fost grabit sa plec, ba mai mult dupa finalizare fiecare fata s-a asezat langa mine si am mai stat de vorba la o tigara.

 

Pentru cei care vor o experienta foarte placuta (care nu inseamna neaparat sex) recomand cu cea mai mare placere si chiar merita sa incercati cateva dintre fete.

Eu unul cu siguranta voi mai ajunge pe acolo.

 

Sper ca am atins toate subiectele, daca nu, pot raspunde la orice intrebare :)

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Vineri seara am fost din nou la acest salon si am avut un timp minunat...sincer...toata treaba a costat 150 lei dar am lasat 200 pentru ca m-am simtit mai bine decat orice zdreanta de pe toate siteurile de specialitate. Masajul de vis, finalizare (fara oral sau normal) dar fata si prestatia perfecta. Cam toate fetele observ ca isi fac treaba foarte bine.

CA si note, as da un 9 per total (era 10 daca faceau si oral sau normal) dar fetele sunt ok vorbesc foarte frumos, totul e curat, si chiar te fac sa iti doresti sa revii. Nu mai scriu mai mult pt ca deja am scris o recenzie pe aceasta tema.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Salutare

Luni am fost impreuna cu un prieten la acest salon in speranta ca ne vom racorii putin si astampara hormonii din noi...Salonul l-am gasit pe net si bine inteles aici pe forumul nostru drag.

Eu am als-o pe Cristina cea blonda si putin corpolenta iar amicul s-a dus cu o fetita cred ca de maxim 18 ani nu am retinut numele ei, salonul se afla intr-o cladire mai veche renovata dar cum se spunea si mai sus cu ceva probleme la becuri care flambau ca intr-un club atat in camera cat si pe holul de la iesire.

Varianta aleasa de mine a fost cea cu dus asistat cea de 180 ron cu toate ca la receptie si conform site-ului lor aveau variante cu frisca si ciocolata nu s-au putut face pe motiv ca ''nu prea se omoara ele'' si ''SINCER NICI NU AVEM CELE NECESARE IN SALON '' inchei citatul, deci a fost un masaj(erotic) searbad fara picanterii .

 

Ca si note ar fi cam asa :

 

8- Salonul cu camera aranjata cu lumanari destul de frumos ( se poate fuma in camera)/baia curata -gel de dus bulgaresc cred ? la fel si uleiul de masaj s-a cam imprimat mirosul acela de trandafiri in haine...:)/prosop curat  .

 

7- Cristina trasaturi frumoase dar destul de corpolenta, GFE slab in ciuda faptului ca si-a dat silinta probabil atata poate nu o condamn ...

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Eu am fost cu Cristina de cateva ori si sa stii ca dupa a 2a sau a 3a intalnire incepe sa fie extrem de prietenoasa...si depinde si cum vorbesti cu ea...cu cele de varsta frageda eu nu am intrat niciodata pt ca nu stiu sa faca nimic...parerea mea...trebuia sa incerci la roxana/livia/maya...cele mai vechi in bransa...parerea mea...

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare

 

Am fost si eu la acest salon de masaj.....si pot sa spun ca fost ok,decat cum sunt alte saloane din alte orase..... as putea spune ca locatia de nota 8....fetele de nota 9....si atomosfera tot de 9......Am vazut ca ati spun ca fetele nu au vrut sa faca mai mult de masaj.......probabil nu le-ati convins cum trebuie......eu am fost cateva zile la rand la salon....si am zis mi-a zis fiecare din ele ca nu poate sa faca mai mult daca e la salon...asa ca le-am propus la fiecare fata in parte daca vor sa mergem cand nu sunt ele la lucru,sa facem mai interesant masajul...si livia,lucia si oana au acceptat...doar maya nu a acceptat ca are prieten de cativa ani buni si etc.... Si au fost toate 3 destul de impresionante cand a venit vorba de sex.....am facut in fiecare zi cu cate una.....si se pricep de nota 9........si au facut-o fiecare pentru nu o suma imensa...400 lei pt fiecare.......livia se pare ca e foarte doritoare...a facut deotate...fara retineri.....ii place sa fie trasa de par,palmuita....si lucia a vrut neaparat sa o facem in 3...sa vina si livia..asa ca nu am refuzat,doar nu is nebun :))......in fine....cele doua sau jucat intre ele prima data...si dupa au venit ambele la mine....m-au intins pe pat..si fiecare din ele si-a ales locul....lucia sa faca jos treaba si livia sus......doar oana a vrut sa facem sex doar eu cu ea :)....daca aveti intrebri,sa ma intrebati... :)

 

recenziie false = ban permanent

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Va salut..... Am fost aseara iarasi la acest salon passion......dar nu a fost pe asteptarile pe care le-am avut pana acuma sau care le-ati avut voi.......am intrat in salon...era o liniste toatala....am vazut fetele ca erau pe langa receptie......toate erau pe internet.....butonau telefoanele........am luat varianta 1 ora cu o maseusa nud cu dans...si am ales-o pe Lucia......a fost foarte obosita dupa cate am vazut pe fatza ei.....nu avea chef de nimic....imi facea masaj,ziceai ca framanta aluatul...mai intai mi-a facut pe pat masaj....apoi am mers la dus....nu prea avea chef sa faca masaj......se freca de mine,incerca sa para ca are chef de masaj.....a fost destul de plictisitoare ziua de ieri la masaj....a fost placut oarecum,ca a facut finalizare de masaj intre sanii ei..si cand am plecat...toate fetele erau iarasi in hol,stand pe calculator....etc.....ce pot sa zic......fata nota 6......atmosfera 7......e bine ca a fost curatenie de nota 9 :)

 

FAKE = BAN PERMANENT

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Andrei, am si eu o intrebare...Lucia la passion massage a fost o fata care anul trecut a plecat din tara. S-a intors sau vorbesti de alta lucia? Ai putea sa o descrii putintel pe Lucia la care ai fost tu? Ca daca ar fi Lucia fata care a plecat, i-as mai face si eu o vizita...

Si legat de treaba cu fetele, facand altceva, mie nu mi s-a intamplat niciodata, eu de obicei cand merg spun de la telefon cu ce fata vreau sa intru si ma asteapta numai acea fata..restul isi vad de treaba lor  :laugh2 Mai sus ai descris o experienta cu Lucia si Livia, probabil era in perioada in care activa acea Lucia despre care vorbesc eu (ele mai faceau lucruri impreuna), este aceeasi lucia de atunci?

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu stiu daca este aceasi Lucia de anu trecut.....eu anul acesta am mers... Lucia e bruneta...paru lung pana la umeri....ochi caprui....slabuta...nu foarte mult....nu are sanii mari....ii are mediu...numa buni........da am zis de experienta cu Lucica si Livia....a fost placuta...fetele chiar se distrau cand se jucau prima data intre ele....se vedea pe fatza lor ca le place sa se joace........eu am mers de cateva ori fara programare...am mers direct.....si nu a fost nici o problema....mi-a aratat la receptie pe care fata as alegeo...si ce oferta as alege....acuma am vazut recent ca au o fata noua.....dar dupa cate am inteles e sora cu Livia.....are cam 21 ani...dar eu ii dadeam 18 la cat de mica arata...mica de inaltime...blonda intre inchis si deschis...draguta....au zis restu fetelor ca e incepatoare ea...o cheama Alina.....au avut poze pe situl lor cu ea.....ea era singura care a facut poze in sanii goi....restu fetelor erau ba cu tanga si sutien...ba cu lenjerii de noapte imbracate....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

oke...multam...probabil voi face o vizita cat de curand sa vad si eu ce si cum...Lucia era belea...Lucia pe care o stiam eu...multumesc inca odata

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am uitat sa va zic,de ce fetele nu vor sa faca sex normal,sau oral in timp ce sunteti la masaj....deoarece au instalate camere,care nu se vad...si patroana e cu ochii pe ele in ceea ce fac cu clientii......de aceea degeaba le ziceam ca platim mult ca sa faca mai mult...ca ne refuza...ca sunt privite pe camera.....asta e pacat..... Am inteles ca situl l-au inchis...si isi deschid un nou site...cu poze noi....ca vorbesc m-am imprietenit cu livia si pastrez legatura cu ea pe reletele de socializare.....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Nu au camere. Garantez...Una din fetele vechi, nu Livia sau Lucia (cu ele nu am reusit :)) ) mi-a facut mai mult decat masaj, bineinteles cu cotizatia de rigoare si de mai multe ori si inca lucreaza acolo...deci...cu siguranta nu au camere...dar asta e treaba lor...vor sa faca si ele un ban cinstit...

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mie mi-au spus livia si oana ca au intr-o camera camere.....la care face masaj.......pai vor sa faca un ban cinstit...ca criza in romania.....si ele incearca sa faca,chiar daca la lucru nu reusesc.....incearca prin alte metode....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Andrei, eu am o problema, m-am interesat si la Acest salon de masaj nu exista nici o lucia :laugh2  deci ceva e putred undeva...

Lucia care a fost mai demult este plecata (din cate am inteles, plecata din tara).

Deci ori te-a pacalit cineva, ori postezi legat de acest salon doar ca sa faci puncte pe acest forum...acum sa nu mi-o iei in nume de rau dar astea sunt concluziile pe care le pot trage eu in momentul asta. Vorbim de acea lucia care era si pe siteul lor pana sa il inchida...pt ca ea nu "se exista in Romania"  :pope

 

Off: imi pare rau ca port aceste discutii care poate pe unii nu ii intereseaza dar nu am cum sa vb cu Andrei prin PM stiti voi din ce motive  :bow

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Si mie mi s-a parut un pic ciudate postarile deoarece din ele deduc ca este client de-al casei.Ori eu vad ca posteaza ca si locatie a lui Craiova.Andrei sper sa ne lamuresti cu aceste aspecte.Sa nu te superi ca sintem suspiciosi. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Inca un lucru, Livia "se exista" la acest salon si intradevar este o fata foarte comunicativa si ii place sa trateze clientii regeste dar Lucia nu mai exista de ceva timp de o parte de adevar este dar pe mine sincer m-a bagat in ceata.

Dar mai e un lucru, din cate am vazut in ultimul timp, sunt 2 - 3 fete care sunt foarte vechi (roxana, maya, livia) si restul fetelor se schimba de pe o zi pe alta...deci exista posibilitatea sa fie o fata pe care o cheama Lucia, sa fie noua, si sa nu vorbim despre aceeasi persoana. Dar Livia intra la masaj insotita doar de Lucia, fata care lucra acum 1 an si ceva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...