Sari la conținut

Corina 0768697503. Str Zona soporului ****Contact prin sms,apel, WhatsApp.


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:oradea si tot ardealu
  • Oras:oradea si tot ardealu

Corina... o experienta placuta zic eu. Am vizitato de curand. Locatia binecunoscutul bloc de pe Observatorului. Locatia curata renovata relativ recent. Cornia o tipa extrem de sexy si de primitoare. M-a primit cu bratele deschise si invelita doar intr-un prosop. M-a poftit in camera unde m-a servit cu un pahar de apa, m-a invitat sa fumez o tigara daca vreau. Corina este o tipa foarte vorbreata care stie sa se faca repede placuta. Actiunea a inceput cu mangaieri,saruturi pe corp, franch kiss dupa care a trecut la un oral neprotejat destul de corect executat dar fara atentie la zonele adiacente. Dupa a urmat o penetrare anala unde cu grija si cu atentie am intrat in ea si am continuat intr0un ritm alert pana la finalizare in prezervativ. Dupa primul numar aveam in gand sa incerc un numar si la colega ei la ADDA dar am renuntat cand ma gandeam cat de meseriasa este Corina la anal. Dupa dush am stat putin de vorba si am inceput din nou actiunea cu mangaieri, saruturi. Dupa un oral destul de bun a venit timpul de o penetrare vaginala unde surpriza nu era galeata era chiar destul de stramturta. Am alternat putin Analul cu normalul si am finalizat tot in funduletul ala obraznic si numa bun de penetrat. O experienta placuta si chiar recomandabila.

Locatie 9,5

ON 9

NP 10

AP 10 cu steluta

GFE 10

ATITUDINE 10

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluuuuj
  • Oras:Cluuuuj

Daca tot e ultima zi ti-o stric eu cu o recenzie :)

 

Locatia actuala e pe Vaida Voievod vis-a-vis de lidl-u ala la care nu vrea Boc sa-i dea autorizatie.

 

Locatie- de nota 5

 

-1 pentru ca e la 4 din 4

-2 pentru ca e impartita cu o colega de care nu stiam

-3 pentru ca camera unde se desfasoara actiunea e mai mica decat patu 😂 .... cu greu am incaput eu, ea si adidasii mei 46

 

Corina- de nota 9 nu am ce sa-i reprosez la fizic sau atitudine dar actiunea va fi de nota 7

 

Actiune- nota 7

 

-1 pentru ca oralul chiar daca e neprotejat e slab, fara o limba macar pe langa obiect

-2 pentru ca simteam la un moment dat ca dau ca surdu in clopot

-3 pentru ca cica analul trebuie anuntat din timp (lucru pe care il inteleg) dar trebuie sa specifici treaba asta. Deci fara anal.

-4 pentru pentru ca dupa ce am finalizat m-a intrebat elegant cat e ceasu si dus am fost.

 

Ii dau o medie de 7 cu regrete ca stiu ca se poate mai mult.

 

Tarifat cu 150 lei/ una finalizare sa zicem cinstiti la economia in care traim

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@lesbianul.

Multumesc pentru vizita si recenzie.

Locatia este un apartament cu 3 camere,primesc clientul in sufragerie si in mini camera are loc actiunea :).

Asa este ea mai mica ,dar este primitoare :d.

Colega ,am spus ca am (vezi pagina anterioara).

Ceasul te.am intrebat cat este doar pentru a gasii un motiv de discutie ,atat tot.

Chiar nu grabesc clientul.

Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluuuuj
  • Oras:Cluuuuj

Corina, adevarul este ca in Cluj-Napoca locatiile de nota 10 sunt scumpe dar merita, crede-ma ca merita sa dai un ban in plus. Intreab-o pe Conny :) sau pe Iren unde a stat ultima data in Buna-ziua.

 

Stim ca sunt perioade in care nu gasesti si esti obligata sa iei ce apuci dar locatia face 30% din poveste.

 

Imi cer scuze dar nu am vazut postarea referitoare la colega.

 

In rest chiar imi permit luxul de a afirma ca poti mai mult ! Stim ca poti ! Trebuie sa poti ! 😎

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Corina, adevarul este ca in Cluj-Napoca locatiile de nota 10 sunt scumpe dar merita, crede-ma ca merita sa dai un ban in plus. Intreab-o pe Conny :) sau pe Iren unde a stat ultima data in Buna-ziua.

Stim ca sunt perioade in care nu gasesti si esti obligata sa iei ce apuci dar locatia face 30% din poveste.

Imi cer scuze dar nu am vazut postarea referitoare la colega.

In rest chiar imi permit luxul de a afirma ca poti mai mult ! Stim ca poti ! Trebuie sa poti !

Nu este vb de bani ,dar chiar nu stiu zonele bune si (ne)bune din Cluj si atunci iau ce stiu eu ca este o zona centrala :d.

Data viitoare o sa caut mai bine :d

Te pup

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Lasati mai zonele bune daca fata stie meserie ce conteaaza daca este cazata in iris sau la Bonjur Residecnce sau pa Park Lake nu inteleg ce va ofticati Are fata pat are saltea:):): sau ce o fi avand si gata ea isi face poate treaba mai bine ca una care este cazata in lux de 100 de ori daca este curat!!! si igiena nu vad problema! 

In fine frustratii!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lasati mai zonele bune daca fata stie meserie ce conteaaza daca este cazata in iris sau la Bonjur Residecnce sau pa Park Lake nu inteleg ce va ofticati Are fata pat are saltea:):): sau ce o fi avand si gata ea isi face poate treaba mai bine ca una care este cazata in lux de 100 de ori daca este curat!!! si igiena nu vad problema!

In fine frustratii!!!

A fost exprimata doar o parere .

Puteam sa lucrez in sufragerie ,dar nu ma desfasor bine pe canapea :d.

Te pup

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu este vb de bani ,dar chiar nu stiu zonele bune si (ne)bune din Cluj si atunci iau ce stiu eu ca este o zona centrala :D.

Data viitoare o sa caut mai bine :D

Te pup

 

Corina, nu apropierea de centru este criteriul, zic si io.

La fel ca peste tot (Bucuresti, London, sau pe unde ai prestat in UK, etc.), locurile de parcare pentru clienti sunt esentiale, zic si io.

Asa incat locatii precum aia de pe Sobarilor (decenta, curata) cu locuri de parcare suficiente (inca), sau cea de la Viva (lasi masina la Iulius Mall si, pret de o tigara, faci ceva pasi pe jos pana in budoar), chiar si cea de pe Observator e OK-ish (aici depinde de ora intalnirii, poti gasi, sau nu poti, depinde de ora, loc in parcare v.a.v. la Profi), locatii precum acestea sunt "miezu'", zic si io.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...