Sari la conținut

Corina 0768697503. Str Zona soporului ****Contact prin sms,apel, WhatsApp.


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o pe Corina pentru prima data. Citindu-i recenziile mi-a placut si chiar mi-as fi dorit sa se intoarca pe la Cluj. Desi fizic pot spune ca nu e genul meu, din pozele ei ma simteam extrem de atras de ea. Ei bine, a revenit in oras si am facut o programare ziua urmatoare venirii ei. Programare prin whatsapp anterior cu o zi, confirmare inainte de intalnire, pe care a si respectat-o, ba chiar eu am intarziat 15 minute ca aveam de luat ceva inainte. Mi-a dat un sentiment de profesionalism.

Ajuns la ea, am schimbat cateva cuvinte inainte de actiune, prilej in care am vazut-o si pe colega Adelina(o atitudine foarte prietenoasa). In fine, m-am spalat pe maini, fiind in rest dusat si pregatit de acasa. Actiunea a inceput cu sarutari si atingeri, cu o mare dorinta a mea de a o atinge si saruta peste tot. Habar nu am ce are Corina, dar vazandu-i trupul gol, am simtit o asa atractie pentru ea, incat nici nu ma interesa decat sa o simt in placere. I-am gustat indelung si buzele ce o deosebesc de alte fete, apoi s-a intors si s-a mangaiat in timp ce o admiram si continuam sa o gust. Am schimbat apoi rolurile si cum m-am lungit putin cu timpul, am finalizat repede astfel. Ramane pentru data urmatoare normalul, pentru ca o vreau si clar voi reveni.

 

Locatia: 9, bloc vechi, fara lift, locatia e tocmai la ultimul etaj. Altminteri, curat, la baie erau de toate si impartirea camerelor era atat de bine facuta incat colega ce parca avusese si ea o vizita pe parcursul vizitei mele, nu ne-a deranjat deloc.

 

Igiena: 10,  proaspata si curata. Indeosebi sexul ei frumos

 

Aspect: 8-9 per total. Corina e printre putinele care arata mai bine in realitate decat in poze. A slabit fata de pozele de acum cateva luni si acum, pe viu, arata foarte bine. Cu exceptia sanilor care sunt putin lasati, nu atarna nimic pe ea dar, dupa preferintele personale eu ii gasesc si astia foarte placuti atat la vedere cat si la atingere.

 

ON: 8-9, comparat cu cel mai bun ce l-am primit in viata mea. Am rugat-o sa faca intr-un anume fel si l-a facut dupa placul meu. Imi pare rau ca nu am optat pt CIM, desi il iubesc.

 

GFE: 9, cu putin sarut (pe care il face in functie de chimie), interes pentru patener si buna dispozitie a intregii intalniri.

 

Mie mi-a placut si as vrea sa revin(candva, pentru ca va pleca curand din oras) pentru restul din pachetul ei. O si recomand cu incredere pentru ca pare sa isi dea interesul si nu te grabeste. Marturisesc ca am stat putin peste timpul alocat cum ne-am intins cu vorba; vina mea, dar a fost in regula.

 

Cadou 150.

  • Like 13
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Poate omu' s-a simtit oarecum complexat...

Ultima recenzie denota profesionalism.

Am experimentat pe propria'mi piele.

 

Hai si pana'n Tm, doresc sa repet experienta! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Poate omu' s-a simtit oarecum complexat...

Ultima recenzie denota profesionalism.

Am experimentat pe propria'mi piele.

 

 

In orice caz eu zic ca merita sa urce pe scari 9 etaje. Si eu am urcat pe scari cand am fost la ea, dar este adevart ca doar pana la 2, daca nu ma inseala memoria. :)

Link spre comentariu

Ce anume ai vazut tu in ultima recenzie? :)

Faptul ca Adelina a primit un client in timp ce tu erai cu altul. Ma excita sa stiu ca o femeie ma asculta in timp ce fac sex cu alta, dar cand simt un barbat prin apropiere ma simt foarte ciudat. As fi dorit sa te vizitez in sensul de a petrece niste clipe minunate alaturi de tine si Adelina.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Faptul ca Adelina a primit un client in timp ce tu erai cu altul. Ma excita sa stiu ca o femeie ma asculta in timp ce fac sex cu alta, dar cand simt un barbat prin apropiere ma simt foarte ciudat. As fi dorit sa te vizitez in sensul de a petrece niste clipe minunate alaturi de tine si Adelina.

Ia-le pe ambele deodata si ai rezolvat problema.

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

O programare pentru doo cim uri+ un anal se poate?

    Anal, manca-mi-ai toata pula, o sa faci tu dupa ce bei must/tulburel in floare fermentat si pufoaica de asta vara de la colegu/vecinu da gard/de sub pod/celula, ca sa-ti pui dop la cur si sa nu te mai caci pe tine imprastiat o saptamana, asta daca nu te omoara nici anu asta gripa avoara de toamna... ce-avetzi ba cu saraca fata, voi chiar vretzi sa va blesteme toata romania si sa-i bagatzi pe totzi in impotentza timpurie si profunda, nici la stambul nu face mai mult de 200-300 de coco pe luna, unde aia inca mai fut oi, capre si camile, cat o s-o mai plimbatzi/pestitzi ma muistilor dintr-o parte in alta pa peste tot, maxim cu aspectul fizic de gelatina si mai ales cel facial de florareasa, maxim gospodina scrie pe ea-nu fantezie erotica/sexuala, mai bine luati-o acasa si puneti-o pa varza, decat s-o chinuitzi in halul asta ma muistilor, cea mai buna optinune pentru ea in viatza, este sa-i mai tina lumanarea, schimbe plosca si sa-i spele pampersii lu picon  vreo 2-3 ani maxim, si sa-i ramana mostenirea, pana o sa crape sobolanul aia muist, pisa-m-as in ciorba si tarai-mi-as coaiele pe coliva/chelia lui.
  Marhs d-acilea la ghena, sub pod acasa in giulesti, ca te cauta var-tu de cuib/creanga/copac/coviltir/cotiga/carutza, bubu-bucataru de melci si omlete.
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Ce draci cauta asta aici ? =)) =)) =))

    Cum ce pula mea caut aici, ma muie, pardon cioc, ca ciorile n-au muie, normal ca palinca, ca beau de miercuri si vreau s-o tin pana luni, doar n-am venit la cluj sa caut castravetzi muratzi, piftii, racituri, strabme si alte gitanci/pocnitori deja pocnite, recenzate si promovate, ciori si de grauri mixatzi cu moldoveni recidivisti, ca voi, ca femi normale la cap din cluj/adear p-acilea, pula, abia am reusit sa fut cateva asta vara la mine pa domeniu/plaja dupa ce am bagat pa putzin juma de kil de vodca in ele, ca si aste au la bazini in cap ca sici ca toate-s cfacute fin pula lu avram iancu.
 Baaaa, tara de gipsy, de ardelei constipatzi si moldoveni retardatzi, latinitate, latio, va spune ceva, sau tot pe furdui iancu si gutza suntezi cu totzii, ori pa rudotel/diazepam cu vodca, zum-zum si haos-bahaos.
  Baaa astia din ardeal, auzitzi de zice guru care-o suge cu curu, tudorel toader al nimfomanelor, the(ca)cat, modelu si icona de onestitate, obiectivitate, impartialitate si echidistantza al forumului, con/adeleanu/fratele vostru, number one pe site la supt pula viteza tuturor gainarilor, pamblicarilor, mincinosilor si proxenetzilor prezenti acilea, ca cica muzica latino ie da prost gust si da ghey... gutza, salam, dan spataru, dida dragan, mirabela dauer si margarata paslaru fiind baza, baza la ce ma, la plagiat, playback si la necrofilie ???
...a si sa nu uit, baaaa, astia din ardeal, lasati, adica mai lasati-mi mie niste palinca, ca oti fi voi mai pasnici, molcomi si in reluare, dar baaa, nu-i mai lasatzi pa bosketari astia doi, agitatzi si hiperactivi de olteni/moldoveni/tigani si ce pula mea mai sunt deghizati in ardeleni, cu gusturi si talente culinare de puscarie si cantina saracilor, adica tot the(ca)cat si justlovehpvwithoutcondom, astia nici pateuri/pizze congelate de la kaufland/careffour ori sarmale/zacusca la borcan, tot de acolo, nu-s in stare sa incalzeasca/prepare. :D
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...