Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tu de unde stii ? Ai fost la mine ? Daca da, bagi si o recenzie adevarata ? Daca nu ai fost, de ce sfatuiesti oamenii sa nu s-astepte la dive, caci “nu sunt rupta din Rai” ?!? Da’ voi sunteti rupti din Rai ? Cu sfintii aia supli ma port exemplar, parol ! ( era o gluma, pt. Cei ce nu-ntelege !)

Parerile nu au cum sa fie decat subiective, din pacate, ca si experienta in sine. Se stie ! Si nu doar in cazul meu !

O zi minunata !

Eşti foarte simpatică !  :D

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Bună seara,

Pentru că un client pasionat de fotografie mi-a făcut o propunere inedită, împărtășesc cu cine vrea să privească 2 poze proaspăt scoase din aparat. 

 

Locația Calea 13 Septembrie, Monitorul Oficial.

Program 11-18 de Luni-Vineri, La SMS răspund mai greu sau deloc. Prioritate au clienții fideli. Nu comunic pe Whatsapp. Cel mai sănătos este "sunatul cu voce" până mă prindeți sau până vă piere cheful și găsiți alte variante mai accesibile. :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Aștept și primesc la masaj, ca și până acum, oameni deosebiți, cu bun simț/bună educație și strategie interesantă de abordare. Pe cei tributari prejudecăților ordinare, certați cu vocabularul respectuos și care tind să te trateze de sus, "pentru că faci ceea ce faci" îi rog respectuos să mă ocolească, timpul meu e prețios și n-am de gând să-l pierd cu oameni banali cu care știu sigur că nu sunt compatibilă ! Banii pentru serviciile de calitate pe care le ofer sunt necesari, dar nu suficienți ! 

 

Vă mulțumesc pentru înțelegere, cooperare, vizite și experiențe minunate !

 

 

post-181239-0-41414000-1553619424_thumb.jpg

post-181239-0-83550700-1553619437_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da , poze reusite....artistice.☺

Cat despre maseuza....pare sofisticata....si inabordabila.

Daca intru in detalii de masaj , o sa spuna ca pun conditii / intrebari.

Da , timpul si banii mei.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Da , poze reusite....artistice.☺

Cat despre maseuza....pare sofisticata....si inabordabila.

Daca intru in detalii de masaj , o sa spuna ca pun conditii / intrebari.

Da , timpul si banii mei.

 

Te înșeli. O cunosc pe Ramona si ce poate face ea cu mânuțele alea. Minuni! Ei nu ai ce întrebări sa-i pui despre masaj, trebuie doar sa te lasi pe mâna ei si pleci de la ea alt om!

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Da , poze reusite....artistice.☺

Cat despre maseuza....pare sofisticata....si inabordabila.

Daca intru in detalii de masaj , o sa spuna ca pun conditii / intrebari.

Da , timpul si banii mei.

Ai avut si tu sansa ta sa intrebi ! Ai ratat-o prin impertinenta. Scump, domne, scump, dincolo ( n.b. Complexul Rasarit de Soare din Titan) era mai ieftin !

Ah, ca sa-ti raspund, aveam anunt pe olx pt. Masaj la domiciliu pt. Cei care voiau acasa la ei, nu era nevoie sa inchirieze nimeni camera in regim hotelier, ar fi venit la mine altfel tot pt. 150, in plus era tarif de o ora jumatate... conteaza, vezi diferenta ?? dar “fitosi” sunt pe toate drumurile. Raspund in consecinta !

O zi minunata !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Da , poze reusite....artistice.☺

Cat despre maseuza....pare sofisticata....si inabordabila.

Daca intru in detalii de masaj , o sa spuna ca pun conditii / intrebari.

Da , timpul si banii mei.

Corect, timpul si banii tai ! Am suficienti clienti Valorosi ! Si le foarte multumesc pt. Onoarea si placerea de a se fi lasat pe mainile mele !

 

post-181239-0-30781200-1553680500_thumb.jpegpost-181239-0-21063000-1553680539_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu

O maseuza cu valoare are cerc de clienti stabili....nu trebuie sa dea anunt ....

Esti cam sensibila.....

Sa iti fie de bine !😋😊

 

 

sezi bland ca e tactica. pe vremuri dadea tzepe la programari ca sa te intarate sa mai incerci si vad ca acum si-a rafinat tehnica un pic si nu raspunde dar tot nesimtire e. face pe inabordabila si crede ca cei vechi au uitat cum se facea fidelizarea pe vremuri cand dupa 2-3 masaje statea capra...

 

ps - mare fotograful ala care te-a scos asa...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Belo75, iti dadui punct din greseala. Faci o afirmatie destul de dura in privinta Ramonei pentru ca eu nu am auzit de la nimeni ca s-ar si prostitua

 

Pe de alta parte, Ramona a gresit raspunzand la o ironie cu un gest grosolan, in a posta un sms personal. Si asa bulgarelele incepe sa se rostogoleasca

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai avut si tu sansa ta sa intrebi ! Ai ratat-o prin impertinenta. Scump, domne, scump, dincolo ( n.b. Complexul Rasarit de Soare din Titan) era mai ieftin !

Ah, ca sa-ti raspund, aveam anunt pe olx pt. Masaj la domiciliu pt. Cei care voiau acasa la ei, nu era nevoie sa inchirieze nimeni camera in regim hotelier, ar fi venit la mine altfel tot pt. 150, in plus era tarif de o ora jumatate... conteaza, vezi diferenta ?? dar “fitosi” sunt pe toate drumurile. Raspund in consecinta !

O zi minunata !

Sunt profund miscat de incisivitatea ta si de faptul ca mi-ai studiat ce am scris pe aici.

Poate citesti si recenzia mea de pe topicul " Bianca delicious ".

Si raspunsul ei.

Da , am fost @tandberg dar pisicul mi-a aranjat contul.

Pentru 150 Lei pentru doua ore , am o varianta ultra.

La locatia maseuzei , nu este de lux. Nici pe departe.

Exact masajele mentionate de mine in SMS urile pe care le-ai pus pe aici , cu superioritate nedisimulata.☺

Dar are experienta si har.

Da , sunt client mai incomod.

Tu , daca ai intra intr-un salon de cosmetica / coafura sa zicem , si intrebi de un anume serviciu , pret , calitate si ti s-ar raspunde : " Esti pretentioasa si carcotasa , vezi ca nu te pricepi , ce intrebi atatea detalii ?" , ce atitudine ai avea ?

Daca ai un client / potential client in fata ta , chiar daca este dificil , are o reclamatie , ai inca o sansa de vanzare.

Asta o spun cei cu experienta , nu eu.

Succes si numai bine !

 

Daca te incalzeste cu ceva , recunosc acum , dupa ce am revazut SMS urile , ca am depasit o limita.

Mea culpa ☺!

Eu nu mi-am permis sa pun SMS uri , PM uri pe aici..desi poate eram indreptatit...

Daca asa s-a intamplat , chestie de karma.

Tu ai atras atitudinea mea si invers.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sezi bland ca e tactica. pe vremuri dadea tzepe la programari ca sa te intarate sa mai incerci si vad ca acum si-a rafinat tehnica un pic si nu raspunde dar tot nesimtire e. face pe inabordabila si crede ca cei vechi au uitat cum se facea fidelizarea pe vremuri cand dupa 2-3 masaje statea capra...

 

ps - mare fotograful ala care te-a scos asa...

Eu nu pot afirma asa ceva despre ea.

Nu o cunosc etc.

Ar fi prima oara ca exista asemenea referinte despre ea.

Cel putin pe forumul asta....

 

Ii urez succes si numai bine !

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

am vazut faptura pe strada si m-am felicitat singur ca nu am ajuns la ea altfel as fi avut cosmaruri toata viata... saraca cred ca a fost scoasa cu forcepsul e oribil de deformata

@belo draga, aveai ceva personal cu mine si acu’ vreo 2 ani. Atunci ma vazusei pe strada, Fat Frumos si te felicitasei ca nu m-ai vizitat, caci eram oribila ! Acuma pare-se ca stii tu ca am stat capra dupa 2-3 masaje !

 

Ce jenanti pot fi unii oameni !

Este ultima oara cand mai raspund la mizerii.

 

@gelugun, imi cer scuze in mod public ca ti-am facut cunoscut SMS-ul, am exagerat ! Cateodata e dreapta vorba “daca taceai, filozof ramaneai. “

 

O zi placuta tuturor !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Din pacate, pentru marea majoritate a celor ce intra pe acest forum, Ramona nu are in oferta servicii sexuale. 

Din fericire, pentru cei care stiu sa aprecieze un masaj de calitate, Ramona mai ofera astfel de intalniri. Este doar o femeie care are acest har si a acceptat sa-l imparta cu unii dintre noi.

Eu ma bucur ca cei mai multi nu o inteleg, pentru ca in acest fel am mai multe sanse de a o reintalni.

Link spre comentariu

Belo75, iti dadui punct din greseala. Faci o afirmatie destul de dura in privinta Ramonei pentru ca eu nu am auzit de la nimeni ca s-ar si prostitua

 

Pe de alta parte, Ramona a gresit raspunzand la o ironie cu un gest grosolan, in a posta un sms personal. Si asa bulgarelele incepe sa se rostogoleasca

 

nu ai auzit tu. mie de asta mi-a dat tzeapa. a fost avertizata ca vine unu de pe forum sa o futa...din prima fara program de fidelizare...cand statea la ghena pe cheiul garlei la blocurile din confort city...

 

pontu era pe bune dar eu veneam doat pt masaj... mi-a trecut dupa ce am vazut cum arata "faptura" 

 

din surse sigure are si acea coditza specifica maturelor la coloana.....brrr...horror....

 

 

Eu nu pot afirma asa ceva despre ea.

Nu o cunosc etc.

Ar fi prima oara ca exista asemenea referinte despre ea.

Cel putin pe forumul asta....

 

Ii urez succes si numai bine !

 

tu oricum esti in lumea ta.

 

 

@belo draga, aveai ceva personal cu mine si acu’ vreo 2 ani. Atunci ma vazusei pe strada, Fat Frumos si te felicitasei ca nu m-ai vizitat, caci eram oribila ! Acuma pare-se ca stii tu ca am stat capra dupa 2-3 masaje !

 

Ce jenanti pot fi unii oameni !

Este ultima oara cand mai raspund la mizerii.

 

@gelugun, imi cer scuze in mod public ca ti-am facut cunoscut SMS-ul, am exagerat ! Cateodata e dreapta vorba “daca taceai, filozof ramaneai. “

 

O zi placuta tuturor !

 

nu "papusa" tu ai probleme. grave. daca scot arhiva de mesaje de pe un alt forum te ingrop in mizerii. ani multi de atunci dar nu te da lebada cand esti gaina de balegar...

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Pai daca se fute de placere, se cheama ca nu se prostitueaza. Ca o face cu un fost client, asta e treaba ei. Bine, ca sunt si useri care se lauda ca fac si dreg, mai rau ca niste pizde, e partea a doua

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare!

 

Dacă ma întrebați pe mine, nu as încuraja prezenta Ramonei în aceasta secțiune.

 

De un an de zile, tot sun, aleator, și nu a răspuns la telefon nici măcar o data. Înțeleg ca o avea circuit închis, dar asta este încă un motiv sa nu mai fie promovata în aceasta secțiune.

 

Succes celor care au o rezilienta mai buna decât a mea.

 

Pentru mine este "stop game".

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Salutare!

 

Dacă ma întrebați pe mine, nu as încuraja prezenta Ramonei în aceasta secțiune.

 

De un an de zile, tot sun, aleator, și nu a răspuns la telefon nici măcar o data. Înțeleg ca o avea circuit închis, dar asta este încă un motiv sa nu mai fie promovata în aceasta secțiune.

 

Succes celor care au o rezilienta mai buna decât a mea.

 

Pentru mine este "stop game".

Buna, bluetec ! Probabil ai dreptate ca nu am fost disponibila la telefon ori de cate ori ai sunat. Dar, am mai repetat asta, daca raspundem la telefoane sau sms-uri cand suntem cu un client, avem o bila neagra. Daca luam programari una dupa alta din ora in ora si mai ca dam clientul “afara”, ca asteapta urmatorul, avem bila neagra. Daca nu ne implicam in serviciul oferit 100%, avem bila neagra. Etc, etc.

Am vrut sa fiu corecta, din pacate am doar 2 maini si 48 kile, nu pot multumi pe toata lumea care ar vrea sa apeleze la serviiciile mele. Te rog sa-mi accepti scuzele !

Daca luam numai bile albe, mai si obosim, avem si noi, ca si voi, nevoie de relaxare. Deci, Mchammer, nu m-am retras, doar ma mai si odihnesc !

O zi frumoasa tuturor !

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Buna dimineata,

Am revenit cu forte proaspete.

Reamintesc, serviciile mele sunt:

Prima parte a sedintei, 60 min: Masaj de relaxare suedez, profesional, pt. Relaxare si stimulare musculatura, precum si pt. alungarea oboselii acumulate, diverse dureri. Nu fac masaje pe chakre, ayurvedice, tai si alte asemenea variante.

A doua parte, 30 min: Masaj erotic, senzual, excitant, cu mainile, corpul, respiratia si energia mea, cu posibilitatea unei finalizari prin masaj. Pt. Cine nu stie, finalizarea nu e obligatorie, ci doar o consecinta fireasca a excitarii intregului corp, de ce nu si a mintii !! Creierul este organul esential in aceasta excitanta “fantezie” ! Permit atingeri si mangaieri senzuale si bine plasate.

Sedinta de masaj dureaza 90 minute, maxim 2 ore dtd. Cadoul este de 200 lei.

Locatia: Calea 13 Septembrie, programari intre 11 si 18, de Luni pana Vineri.

Va multumesc, o zi frumoasa !

 

post-181239-0-30202100-1555483329_thumb.jpeg

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata,

Am revenit cu forte proaspete.

Reamintesc, serviciile mele sunt:

Prima parte a sedintei, 60 min: Masaj de relaxare suedez, profesional, pt. Relaxare si stimulare musculatura, precum si pt. alungarea oboselii acumulate, diverse dureri. Nu fac masaje pe chakre, ayurvedice, tai si alte asemenea variante.

A doua parte, 30 min: Masaj erotic, senzual, excitant, cu mainile, corpul, respiratia si energia mea, cu posibilitatea unei finalizari prin masaj. Pt. Cine nu stie, finalizarea nu e obligatorie, ci doar o consecinta fireasca a excitarii intregului corp, de ce nu si a mintii !! Creierul este organul esential in aceasta excitanta “fantezie†! Permit atingeri si mangaieri senzuale si bine plasate.

Sedinta de masaj dureaza 90 minute, maxim 2 ore dtd. Cadoul este de 200 lei.

Locatia: Calea 13 Septembrie, programari intre 11 si 18, de Luni pana Vineri.

Va multumesc, o zi frumoasa !

 

attachicon.gif 3179A0BA-2C37-4B20-BA65-7B9D3BCEA184.jpeg

Sunt si eu tentat de o sedinta de masaj cu tine, dar nu reusesc sa te prind la telefon...

Mai incerc atunci cand revin pe meleagurile natale😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...