Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Are acelasi nr. Dă-i mesaj,iti răspunde cand poate,dacă nu vezi pe facebook.

 

  

Dragule, simplu fapt că inviți lumea să mă contacteze acolo mi se pare grosolan, o imixtiune în viața privată, câtă vreme nu este profil de MASEUZĂ, unde să scrie veniți cu drag și bani, costă atât, nr. de telefon cutare, bla bla. Punct.

 

 

 

 

.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Prost esti tu,labarule,peste tot iti bagi nasu.

Vezi te pătratică ta,acolo la margine...

de pe marginea strazii, de sub cartoane, ca e boschetar :)))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Am revenit să-mi desăvârșesc talentele și cu cei care susțin că n-au reușit să mă prindă pentru că s-a zvonit că m-am retras. Nu m-am retras, sic invidioșilor !! :laugh2  :laugh2 Am lucrat mai puțin, mai rar, prioritate clienții fideli. :girly  :girly 


 


Noua mea locație este pe Calea 13 Septembrie, în apropiere de Monitorul Oficial.


Program de lucru 11 - 18 de luni până vineri, nu lucrez în weekend !!


Se folosește telefonul din titlu pentru programări, de preferință cu ceva timp înainte. Nu agreez formulările "vin în 10 min, că sunt în zonă", nu funcționează principiul "primul sosit, primul servit".


 


Îți ofer același masaj de relaxare suedez de calitate însoțit de masaj erotic cu finalizare prin masaj ! 


 


Durata masajului  este  de o oră și jumătate spre 2 ore.  


Cadoul pentru vizita ta este 200 lei. Raport calitate/timp/preț optim ! :iagree  :iagree  


 


Disclaimer


1.Imi place ce fac, dar nu lucrez la normă, am și viață personală. Maxim 2 programări pe zi !


2.Sunt foarte selectivă, masajul este personalizat, funcție de sentimentele personale, nu sunt robot, nu sunt de piatră, nu pot fi creativă și relaxată cu persoane prost crescute, înguste la minte și pline de prejudecăți. Dacă ești o astfel de persoană, probabil nu ne potrivim, așa că te rog nu mă contacta.


3. Pe cei care consideră că "dau banii pe o labă", îi rog respectuos să nu mă contacteze, ci să solicite servicii la saloanele de masaj erotic consacrate în așa ceva.


4.Celorlalți le comunic că nu vin la o "curvă", te va primi în casa ei o doamnă, așa că vei fi tratat exact cum te comporți și tu.


 


 


Mulțumesc pentru înțelegere, o seară frumoasă vă doresc !

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Bună seara domnilor care mai și citesc postările !

( Celor care sună și ei la nr. din titlu că vor și ei detalii, n-are rost să mă adresez, o fac în van  :laugh2  :laugh2 ! ei n-am timp de caterincă d-asta   :no2  :no2 ) 

 

1. Locația actuală Calea 13 Septembrie, lângă Monitorul Oficial. Probabil până la anu'  se schimbă și în titlu acest detaliu.  :pepsi Mulțumesc, Pisicutz sau cum te-o chema amu !

2. programul meu este mai aleatoriu. In unele zile s-ar putea să nu lucrez, telefonul va fi închis ! nu dați cu pietre, nu sunt în folosul comunității, nu lucrez la asistență socială sau la ISU. Imi cer iertare celor deranjați, dar mă repet Nu lucrez la normă, este alegerea exclusiv a mea, îmi ajunge cât câștig  :laugh2  :laugh2 in zilele în care lucrez, citiți mai sus programul !

3.@ bing bang: Se poate întâmpla să nu pot răspunde tuturor mesajelor. Oricum nu fac programare prin SMS, iar selectarea telefonică a clientelei este o chestiune ce ține mult de mine și mai puțin de voi. Un adevăr nesuferit este că sunt mai mulți clienți decât maseuze bune, așa că e firesc să fie mai mereu ocupate.  :bow  :bow Cel puțin până/dacă ajungi să ai memorat nr. în telefonul ei.  :laugh2  :laugh2  pt. unele, n-ajunge Mastercard.

 

4. Masajul este exclusiv treaba mea și știu bine că fac bine ce fac deja de 15 ani !!  Tu vii cu timpul tău disponibil, carisma și cadoul. Odată ajuns în locația mea cochetă, te vei simți minunat de toți banii, iar asta categoric este treaba și plăcerea mea ! 

 

Vă mulțumesc pt. timpul acordat, am avut chef de scris  :serenade

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Ești sigură că trebuia să-ți pui poza ?

Da ! Ce, sunt urata ?? 😂😂

 

Nu ma feresc de nimeni, nici macar de mine ! Nu mi-e rusine ca fac masaj erotic, este o arta ingaduita doar persoanelor senzuale si extrem de feminine !

Persoanele importante pt. Mine stiu ce fac si ma sustin, iar pe “judecatile de valoare†ale puritanilor nu pun niciun pret.

 

Va astept in lumea mea minunata, la masaje bune si timp de calitate impreuna !! 😜😜

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator worldoftanks
Reputație: 0

Ești sigură că trebuia să-ți pui poza ?

Este la liberul ei arbitru dacă postează sau nu poze. Nu văd care ar fi problema.

Este o doamnă frumoasă, în opinia mea.

Zi faină!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da ! Ce, sunt urata ??

 

Nu ma feresc de nimeni, nici macar de mine ! Nu mi-e rusine ca fac masaj erotic, este o arta ingaduita doar persoanelor senzuale si extrem de feminine !

Persoanele importante pt. Mine stiu ce fac si ma sustin, iar pe “judecatile de valoare” ale puritanilor nu pun niciun pret.

 

Va astept in lumea mea minunata, la masaje bune si timp de calitate impreuna !!

Oglindă, oglinjoară.......

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Amice Cerrone, un om destept intotdeauna este autoironic cu sine ( vezi ca “au disparut” emoticoanele mele, daca tot te-ai obosit sa ma citezi ! )

Un om ingust la minte si slab de caracter intotdeauna este ironic cu altii .

O zi frumoasa tuturor !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...