Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 7 Voturi

Ramona zona Tineretului - 0731.813.352

ramona masaj erotic masaj erotic bucuresti salon masaj erotic salon masaj erotic bucuresti

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
326 raspunsuri in acest thread

#321 bingbang

bingbang

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 64 Postari:
  • Inscris la:
    10 januari 2011
  • Reputatie: 35

Postat 17 maart 2019 - 12:52

buna Ramona,

am incercat un SMS cat am fost acum in tara, chiar aveam (si am) nevoie de un masaj bun, insa nu am primit raspuns. care este modalitatea preferata de contact, ca sa stiu pentru data viitoare cand ajung.

multumesc.

Nu te astepta sa o poti contacta sau sa ajungi usor la Ramona, eu incerc de cativa ani buni sa ajung si nu am reusit :) Imi crescuse pulsul cand am vazut ca a revenit dar dupa ce am sunat in mai multe zile si am trimis mesaj... tot nu am reusit, of masajul asta...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#322 humanoid_carbon_unit

humanoid_carbon_unit

pionier, caut ecluza

• VIP Member
    • 2866 Postari:
    • Inscris la:
      19 augustus 2016
  • Reputatie: -886

Postat 17 maart 2019 - 01:00

Nu te astepta sa o poti contacta sau sa ajungi usor la Ramona, eu incerc de cativa ani buni sa ajung si nu am reusit :) Imi crescuse pulsul cand am vazut ca a revenit dar dupa ce am sunat in mai multe zile si am trimis mesaj... tot nu am reusit, of masajul asta...

se intampla sa fiu interesat la modul real de masajul in sine, nu neaparat de partea cealalta. daca el poate fi facut si de o domnisoara atractiva, de ce nu? mie de obicei mi-e rusine sa insist pentru ca nu vreau sa stresez omu', prefer macar initial un sms sau ceva asemanator, pentru ca deranjeaza mai putin (in acceptiunea mea). daca nu iese, nu iese :)

• 0

life: matter with delusion of self-importance

#323 bingbang

bingbang

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 64 Postari:
    • Inscris la:
      10 januari 2011
  • Reputatie: 35

Postat 17 maart 2019 - 01:06

stiu ce spui, am "insistat" si eu cu 3-4 mesaje si 4-5 apeluri in diferite zile si la ore diferite... nici mie nu-mi place sa stresez omul... Ultimul mesaj a fost pe 7 feb si apeluri in zile diferite ex: 22 ian, 29 feb si 3 martie, nu ma incerc ca sigur nu are rost... Si tot pentru masaj sun si eu.... doua ore sedinta... trebuie sa fie ceva special...

• 0

#324 mc hammer

mc hammer

Mister

• Platinum Member
    • 7998 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2017
  • Reputatie: 2187

Postat 17 maart 2019 - 06:55

stiu ce spui, am "insistat" si eu cu 3-4 mesaje si 4-5 apeluri in diferite zile si la ore diferite... nici mie nu-mi place sa stresez omul... Ultimul mesaj a fost pe 7 feb si apeluri in zile diferite ex: 22 ian, 29 feb si 3 martie, nu ma incerc ca sigur nu are rost... Si tot pentru masaj sun si eu.... doua ore sedinta... trebuie sa fie ceva special...

Asa e Ramona, are personalitatea ei. Insa fata e ok, ca si masaj si ca atitudine. Insa sa nu te astepti sa fie rupta din rai.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#325 >gelugun<

gelugun

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 428 Postari:
    • Inscris la:
      11 februari 2019
  • Reputatie: 166

Postat 17 maart 2019 - 08:31

De obicei , maseuzele isi fidelizeaza clientii.
    Si accepta pe cei fideli , cu prioritate.
    Esti client vechi , dai SMS si primesti raspuns , da sau nu.
    Asa procedeaza alte maseuze....
    Plus ca publica anunturi mai rar.
    Accepta mai rar clienti noi.
    In final , clientul se simte oarecum neaaceptat , nu are timp sa tot incere si apeleaza la alta maseuza / saloane
    Cand ai nevoie de relaxare , ai si timp si bani , cauti si gasesti.
    • 0
    Magarului cand ii merge bine , se da pe gheata si isi rupe un picior

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#326 ramona_maseuza

ramona_maseuza

Gheisa

• Maistru Curvar
    • 67 Postari:
    • Inscris la:
      15 september 2015
  • Reputatie: 237

Postat 18 maart 2019 - 10:27

Asa e Ramona, are personalitatea ei. Insa fata e ok, ca si masaj si ca atitudine. Insa sa nu te astepti sa fie rupta din rai.

Tu de unde stii ? Ai fost la mine ? Daca da, bagi si o recenzie adevarata ? Daca nu ai fost, de ce sfatuiesti oamenii sa nu s-astepte la dive, caci “nu sunt rupta din Rai” ?!? Da’ voi sunteti rupti din Rai ? Cu sfintii aia supli ma port exemplar, parol ! 😂😂 ( era o gluma, pt. Cei ce nu-ntelege !)
    Parerile nu au cum sa fie decat subiective, din pacate, ca si experienta in sine. Se stie ! Si nu doar in cazul meu !
    O zi minunata !
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#327 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat 18 maart 2019 - 11:46

Tu de unde stii ? Ai fost la mine ? Daca da, bagi si o recenzie adevarata ? Daca nu ai fost, de ce sfatuiesti oamenii sa nu s-astepte la dive, caci “nu sunt rupta din Rai” ?!? Da’ voi sunteti rupti din Rai ? Cu sfintii aia supli ma port exemplar, parol ! ( era o gluma, pt. Cei ce nu-ntelege !)
    Parerile nu au cum sa fie decat subiective, din pacate, ca si experienta in sine. Se stie ! Si nu doar in cazul meu !
    O zi minunata !

Eşti foarte simpatică !  :D

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: ramona, masaj erotic, masaj erotic bucuresti, salon masaj erotic, salon masaj erotic bucuresti

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi