Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Buna Ramona ! De cca doi ani tot incerc sa ajung din nou la tine dar fara succes si tare as mai vrea sa ma rasfat in prezenta ta cu mangaierile tale ! Fii si mai draguta decat esti si spune-mi si mie te rog daca maine esti disponibila si daca ma poti programa pentru 2-3 ore ? Iti voi trimite si un mesaj pe telefon iar numarul meu se termina cu 07xxxxxx51 , Multumesc anticipat pentru raspuns !

Din pacate, Dvs. doriti sedinte prelungite de 3-4-5 ore sau seara sau weekend, cerere pe care nu ma pot plia indiferent de oferta financiara, din cauza unor factori subiectivi. Cred v-am mai explicat si mai demult.

De altfel, telefonul a fost mai mult inchis in ultima perioada, datorita unor probleme personale. Va rog sa va cautati alte variante ! Multumesc pt. Intelegere !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Bună ziua Ramona, ești disponibila pentru o ora in Februarie?

Buna Giancarlo, m-as bucura sa ne revedem ! si La multi ani tuturor !

 

Voi fi disponibila incepand cu 15 ianuarie, aproximativ 3 zile pe saptamana, miercuri, joi si vineri mai exact, intre orele 11 si 18.

Pot face mici exceptii de la acest interval cu conditia rezervarii din timp.

 

Locatia Calea 13 Septembrie, langa Monitorul Oficial. Cadoul 200 lei / 90 minute.

 

Va urez un An Nou 2020 precum un nou inceput ! Provocator, minunat, initiatic !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna Giancarlo, m-as bucura sa ne revedem ! si La multi ani tuturor !

 

Voi fi disponibila incepand cu 15 ianuarie, aproximativ 3 zile pe saptamana, miercuri, joi si vineri mai exact, intre orele 11 si 18.

Pot face mici exceptii de la acest interval cu conditia rezervarii din timp.

 

Locatia Calea 13 Septembrie, langa Monitorul Oficial. Cadoul 200 lei / 90 minute.

 

Va urez un An Nou 2020 precum un nou inceput ! Provocator, minunat, initiatic !

Îmi cer scuze, numărul de telefon 0731813352 este valabil

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Îmi cer scuze, numărul de telefon 0731813352 este valabil

Buna, da, este valabil, am gasit mesajul tau, dar eu nu pot trimite raspuns international. Sunt ok data si ora propuse de tine. Reconfirmam telefonic sau cartela Ro cu adresa cu o zi inainte.

Ganduri bune ! Zi senina !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna, da, este valabil, am gasit mesajul tau, dar eu nu pot trimite raspuns international. Sunt ok data si ora propuse de tine. Reconfirmam telefonic sau cartela Ro cu adresa cu o zi inainte.

Ganduri bune ! Zi senina !

Bine, reconfirm cu o zi înainte. Mulțumesc Ramona.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Ramona ! Tot incerc sa iau legatura cu tine insa imi da numai ocupat ! Este posibil ca sa fi trecut cumva numarul meu la blocat ? Din cate tin minte in cele doua vizite pe care ti le-am facut , nu stiu sa fi gresit cu nimic ! Tin neaparat sa mai ajung la tine insa macar te rog din inima lamureste-ma daca am gresit cu ceva ! Poate totusi nu imi dau eu seama insa in general fata de persoanele genul tau imi este tare greu sa cred ca as putea gresii cu ceva ! Ai un caracter aparte de o mare finete si deci imposibil sa fi facut ceva nelalocul lui ! O sa iti dau un mesaj de pe numarul meu si daca ai timp si bunavointa sa imi raspunzi as aprecia ! Poate totusi ai facut o greseala confundandu-ma cu altcineva care poate ti-a grait cu ceva daca sunt blocat ! Numerul meu de telefon 0730xxxx51 ! Multumesc anticipat pentru raspuns !

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Luni si marti nu mai prestez masaj. Deci nu pot sa-ti fac programare luni, pe 27.01.

Multumesc pt. Intelegere !

 

Buna Giancarlo, m-as bucura sa ne revedem ! si La multi ani tuturor !

 

Voi fi disponibila incepand cu 15 ianuarie, aproximativ 3 zile pe saptamana, miercuri, joi si vineri mai exact, intre orele 11 si 18.

Pot face mici exceptii de la acest interval cu conditia rezervarii din timp.

 

Locatia Calea 13 Septembrie, langa Monitorul Oficial. Cadoul 200 lei / 90 minute.

 

Va urez un An Nou 2020 precum un nou inceput ! Provocator, minunat, initiatic !

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Buna Ramona ! Astazi esti disponibila ? Multumesc anticipat pentru raspuns ! Alex !

Nu sunt si nici nu voi fi vreodata disponibila in weekend. Lucrez foarte putin, activitatea mea de masaj s-a restrans semnificativ din motive personale.

As aprecia daca ati citi raspunsurile mele anterioare, tie ti-am si raspuns punctual pe o pagina anterioara.

Seara buna !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna, da, este valabil, am gasit mesajul tau, dar eu nu pot trimite raspuns international. Sunt ok data si ora propuse de tine. Reconfirmam telefonic sau cartela Ro cu adresa cu o zi inainte.

Ganduri bune ! Zi senina !

Îmi pare rău Ramona, dacă tu nu răspunzi la telefon nu pot sa ajung la tine. O zi buna te doresc. Giancarlo

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...