Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

anuntul suna asa:ALINA, sunt o doamna de 37 ani, cu trasaturi fine, sani mari si naturali, delicata si in general, o companie placuta. Fac o invitatie pt momente placute, domnilor interesati de profilul meu, 0721.358.161Am zis sa incerc tatele doamnei. Sunat si purces spre locul cu pricina, zona Salii Palatului. Am ajuns mai devreme si m-a rugat sa mai astept 5 minute sa apuce sa aranjeze. In bucatarie mai erau persoane (dupa voci, o femeie si un barbat). Preturile au fost si cele comunicate la telefon 100 lei / fin sau 150 / 2fin / o ora. Fata arata ca in poza, are niste ochi albastri bestiali si era epilata de cateva zile, nu ca in poza. Daca are 37 de ani, felicitari ei, la fata arata de 30. Primit prosop curat si papuci. Baia mica cu un gel de dus unisex si nu foarte parfumat.Nu prea ii place FK si mi-am dat seama ca era cam alergata de o haita de pitbulli, nu stiu unde se grabea asa. I-am zis s-o lasam mai pe chill ca avem timp. Era ca o masina de cusut supraturata. Fara atentie la zone adiacente, nimic de genul. Dupa mangaieri si ce mi-a supt-o, am trecut si eu la un cunilingus. Un pic teatrala, nu s-a udat aproape deloc. M-a luat din nou la o alergatura si am terminat in gura ei. S-a dus repede la baie sa scuipe, apoi am plecat si eu la baie. M-am intors si am ales sa plec, nu mai vroiam inca o tura de alergatura. eu n-o sa mai trec pe acolo, pentru un super fast fuck nu se justifica cei 100 de lei lasati

post-23002-133409743637_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...