Sari la conținut

Geanina 0748572192


Vizitator charism

Postări Recomandate

Vizitator charism
Reputație: 0

a avut cineva "contact " cu fata asta? vad ca nu raspunde nici la tel si nici pe ymsgr.


a avut cineva "contact " cu fata asta? vad ca nu raspunde nici la tel si nici pe ymsgr.
cred ca trbuie mutat la Intrebari si reapunsuri. Admin - ma poti ajuta ?
Link spre comentariu
Vizitator charism
Reputație: 0

 

 

Acum am sunat-o . A raspuns cam in grata . Sta prin zona NORD , are ea locatie . Mi-a cerut 100 ron pentru numar . De vazut o vad la destinatie . Daca ai id-ul ei lasa-l si tu pe aiici sau pune o poza de la avatarul ei daca are . Bafta si spor la...
pentru detalii aici daca ajungi dane detalii.. pare suspect de ieftin!
corect este da-ne !! ( virteza domnule viteza !)
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Nu stiu ce pret ai vazut tu ... pentru ca accesul imi este restrictionat . Trebuie sa platesc ca sa vad profilul . Dar iti spun din start ca nu e tipa din poza :( o cunosc pe tipa din poza geanina o cheama... asa ca rog un admin sa stearga poza urgent pentru ca o sa se supere tipa si ii stricam viata personala !

Link spre comentariu
Vizitator charism
Reputație: 0
Nu stiu ce pret ai vazut tu ... pentru ca accesul imi este restrictionat . Trebuie sa platesc ca sa vad profilul . Dar iti spun din start ca nu e tipa din poza :( o cunosc pe tipa din poza geanina o cheama... asa ca rog un admin sa stearga poza urgent pentru ca o sa se supere tipa si ii stricam viata personala !
pretul e 100ron..fara alte detalii.
Link spre comentariu

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Da ma gandeam ca ai acces si la saitul nimfomane . com nu numai la forum . Ce sa zic..din pacate nu e tipa din poza :( si 100 ron e mult . Tipa care mi-a raspuns la telefon imi pare dupa voce tipa care raspundea si la nr 0744828936 ... si e cam de proasta calitate . Dupa limbaj...e mahaloagioaica . Eu zic sa cauti altceva sa platesti din nou 3 euro si sa alegi o alta tipa de pe sait . :rolleyes: eventual sa ne impartasesti si noua nr ei de tel ! Stima...si -o seara placuta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...