Sari la conținut

colentina


Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

V

83 vizite PRESTARI SERVICII - servicii diverse
50 L
COLENTINA, masaj terapeutic si de relaxare, experienta, calitate, igiena, discretie, locuiesc singura, mai multe detalii la telefon, program 9-23, I speak english, 11 Dec 11:00
  0748963637   Selecteaza
  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Am mai vorbit cu doamna de vreo 4-5 ori la telefon si mi-am anuntat prezenta, dar cand am sunat-o nu mi-a raspuns, asa ca m-am enervat si am sunat-o in fiecare seara cand ajungeam la bucur obor stiind ca are locatia pe colentina.In seare asta am avut noroc si am gasit-o .Mi-a zis sa astept 10 min. sa-si aranjeze camera intrucat atunci intrase in casa.A sunat inapoi dupa 10 min si m-a indrumat catre blocul unde locuieste . Pe scurt am sunat la interfon ,urcat la etaj superior,ajuns la usa intredeschisa si ......surpriza!!! in spatele usii o tipa, care ma depasea in inaltime, eu am 1,80 ,era incaltata cu pantofi cu toc,blugi ,tricou,zambareata, ochelari, cam asta am vazut eu privind de jos in sus.Cei care au fost la turcoaica Aysen si-o pot imagina pe doamna,care este cu 5-7 cm mai inalta.Foarte joviala tipa rade incontinuu, dar nu ca proasta ci face glume deci gfe 10.Dupa ce am intrat in dormitor i-am inmanat 50 ron si i-am spus ca daca este cazul platesc la sfarsit 100 ron pentru o ora in ideea ca stau mai mult.A fost de acord si m-a invitat la baie dar la mine nu este cazul pentru ca fac la munc inainte sa plec acasa.Ea a plecat la baie iar eu am ramas sa ma fac comod,adica sa ma dezbrac.Cand s-a intors de la baie cu un prosop infasurat pe ea Gogu s-a sculat instantaneu [cred ca a vazut si el tzatzele ei ,superbe ] Fratilor are tzatele 4/5 tari la atingere si proiectate in fata ca balcoanele blocului.Am sarutat-o pe gat si pe balcoane si am poftit-o sa stea cu fata in sus in imensitatea aia de pat.S-a conformat si a inceput dezmatul.A aruncat un picior peste mine si a inceput sa ma pupe pe gat eu am bagat o mana la pizda si nu ma mai oprem sa ma joc si sa pup pietrele de pe bust.am tabarat unul pe altul de parca fusesem amanti intr-o viata anterioara si ne-am revazut acum dupa mii de ani.Dupa cateva minute m-a incalecat si a continuat sa ma sarute pe gat ,pe piept, pe gogu, pe langa Gogu,pe unde o ducea gura , dupa care urca din nou in sus pana la gat ,se freca cu tzatzele de mine de Gogu...care nu mai rezista si vroia sa o scuipe dar nu i-am permis nesimntitului sa faca gesturi din astea , oprind-o pe doamna din actiune .I-am cerut doamnei sa aduca preze si sa-l monteze.L-a scuipat pe gogu, dupa care a bagat preze in gura si a inceput sa-l monteze cu miscari de du-te vino , cand a terminat am trantit-o pe spate si am incalecat-o cum incaleca cascadorii de la Buftea iepele , adica dintr-o singura miscare.Cand si-a desfacut picioarele si le-a ridicat mai incapea inca unul intre ele.BRAVO!! Am inceput sa dau in ea cu toata forta , ea facea opturi si gemea din cand in cand .Cred ca am dat in toate colturile fara sa ma opresc cam 10/15 min, dupa care am smntit ca vine jetul,valul,ba nu, venea tzunami din partea amindurora. Si-a infipt mainile pe bucile mele si a inceput sa ma traga in ea sa intru cat mai adanc, sa o penetrez precum penetreaza picamarul asfaltul.Dupa geamatul ei din timpul orgasmului s-a lasat linistea , muschii s-au relaxat , s-a lasat linistea.Am ramas amandoi fara vlaga .Dupa cateva zeci de secunde de odihna i-am multumit cum fac cu toate femeile la care merg.Mi-a scos grijulie preze ,m-a sters cu servetel umed si m-a invitat la baie dar am refuzat spunindu-i ca o sa fac acasa dus.Ne-a placut pentru ca i-am spus ca o s-o mai vizitez iar ea mi-a zis ca o sa retina nr. meu in agenda. Multumesc doamna!!!   Locatie 9, gfe 10, oral 9 normal 10, O recomand cu placere. Asta nu inseamna ca o vor placea toti care vor merge la ea.Avem gusturi diferite,tipologii diferite. Inca o data MULTUMESC!!!

  • Like 13
  • Minus 3
Link spre comentariu

Suna mai mult a mesaj publicitar,sa intelegem ca duduia presteaza sex si nu masaj,pretul ar fi 50 de leusteni tragerea,poti sa mai plusezi cu 50 daca vrei sa mergi si a doua mana,locatia ar fi undeva pe colentina si ar fi o persoana inalta si extraordinara,sincer nu am inteles nimik din asazisa ta recenzie,bafta.

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Suna mai mult a mesaj publicitar,sa intelegem ca duduia presteaza sex si nu masaj,pretul ar fi 50 de leusteni tragerea,poti sa mai plusezi cu 50 daca vrei sa mergi si a doua mana,locatia ar fi undeva pe colentina si ar fi o persoana inalta si extraordinara,sincer nu am inteles nimik din asazisa ta recenzie,bafta.

ai spirit de observatie,toate recenziile mele suna a publicitate

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Liviu, poza din topic este reala? Cate kg are doamna?

nu este reala,tu nu ai fost la aysen? ca asa arata,inalta si un pic plinuta ,cred ca are 1,85 ? si 90 kg dar fara burta scoasa in relief

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Astazi  am fost din nou la ea si era fara tocuri ,are maxim 1,80 inaltime deci mai mica decat Aysen.Greutatea cum am spus vreo 90 dar tzatzele sunt tari , pietroi,Se implica de zici ca vrea sa te manance, oralul fara maini ,suge outele pana te lasa fara galbenus.Este numai pentru cei care prefera genul plinuta,iti trebuie pula frate ca sa o satisfaci.Multumesc

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Astazi  am fost din nou la ea si era fara tocuri ,are maxim 1,80 inaltime deci mai mica decat Aysen.Greutatea cum am spus vreo 90 dar tzatzele sunt tari , pietroi,Se implica de zici ca vrea sa te manance, oralul fara maini ,suge outele pana te lasa fara galbenus.Este numai pentru cei care prefera genul plinuta,iti trebuie pula frate ca sa o satisfaci.Multumesc

ai fost gratis la ea?

Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Am vizitat si eu pe duduie , dar!...... La rugamintea ei nu voi detalia intalnirea .fata arata bine sanii mari nr 4 bulane mai maricele cam 175 , 180 inaltime.nu vrea recenzii vrea intimitate selecteaza clientii nu primes5e pe oricine. Daca -i spuneti de nimfomane s-ar putea sa nu va primeasca.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am vizitat si eu pe duduie , dar!...... La rugamintea ei nu voi detalia intalnirea .fata arata bine sanii mari nr 4 bulane mai maricele cam 175 , 180 inaltime.nu vrea recenzii vrea intimitate selecteaza clientii nu primes5e pe oricine. Daca -i spuneti de nimfomane s-ar putea sa nu va primeasca.

Ok.Multumin ca ai anuntat.

Doamna nu stie ca pe acest forum,isi face oleaca de publicitate?

Si mai rau este ca,noi ii facem publicitate.Ca anuntam in stanga si-n dreapta.

Bafta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Cine a fost la doamna și a spus ca vine din partea mea? Dacă îi spuneam ca mă numesc Vasile,Gheorghe,Ion? Te făceai de cacaua? Când îmi ceri acceptul să mergi din partea mea este una,când nu-l ceri nu mai este cavalerește pentru ca s-ar putea să fiu întrebat cum îl cheamă pe prietenul meu și mă fac de râs. În situația dată mă faceți să nu mai fac recenzii doamnelor unde merg ,și după cum se vede merg cam la 3,4pe săptămână.ASTEPT ZCUZE !!!

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

.Vizitat fatuca saptamana trecuta.Locatia un apartament la etaj superior in unul din blocurile din spatele bisericii de langa Kaufland.Ca si aspect,bruneta cu ochelari  cu aspect de tocilara,sani mari frumosi inca neafectati de gravitatie,marimea 3-3,5,dar la corp este cam mare undeva la 80-90 kg.Varsta in jurul a 30.Zicea ca este mutata de curand si nu cunoaste bine zona Am hotarat sa raman , primit prosop curat si am plecat la baie.Baia stil vechi ca si apartamentul .Dupa dusul ei am trecut la actiune cu mangaieri si fk,sculat gogu si trecut la un oral protejat cu limbute peste tot .Are tente de hard dar se simt dintisorii si  au fost momente cand am crezut ca-mi face canal de pana pe pula.Am trecut la misionar unde geme da contre dar nu am crescut in presiune si dupa aproximativ 15 minute am renuntat ,probabil din cauza aspectului+niste vanatai pe picoare-cu toate ca aveam bidoanele in fata ochilor.Fata s-a simtit si a trecut iar la oral unde a folosit mana pana a reusit sa ma termine.Dusat ,decartat 50 de ron si  plecat

Note-aspect fizic nu 1,75,80-90kg nu este pentru mine

       -Tate 

       -op l7,5

        -np 7

De revenit nu pentru mine.

Ps Promit solemn ca am sa sciu recenziiTeoretic...practic...cam greu

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am ajuns la doamna Cristina...liviu58 a scris o recenzie corecta si interesanta. Nu am pomenit nimic de forum, doar de AT. Am platit 100 lei pentru o ora, vroiam masaj, oral si futai...pe indelete. Cand a inceput sa suga pula, am uitat de masaj si normal...am cerut finalizare orala. Suge pula cu pasiune, lins si supt de oo, limbi si supt capul pulii, artificii, face ce ii spui, docila, atenta, sta in ce pozitii vrei la oral....finalizare CIM superba, trage si ultima picatura, apoi fugit la baie. Tzatze tari cam nr 3, fund mare, tare si bombat...neaparat se cere pe viitor si un futai oe la spate...ca ai ce vedea. :)

In rest la fata comuna, genul vecina cu ochelari, masiva, bulanoasa, estimez 167 cu 90 kg dar carnea tare fratilor! Este tare ca nu isi da jos ochelarii iar la oral iti vine sa-i stropesti lentilele. :))

Locatia 5-6, simplist si vechi, baia veche, acolo sta, pisica, miros de pisica si de mancare

Chipul doamnei 6-7 comun si neinteresant

Igiena 10

Oral cu cim 10+

Normal nu am apucat

Gfe 8, fara fk, nu am cerut insa evita sa raspunda la anumite intrebari

Cadou 100 lei ora fara graba

Te scaneaza de la telefon, cati ani ai...scanare de la geam, te vede pe alee si daca nu corespunzi sau ai mintit in privinta varstei...nu urci!

Ii place ce face si cred ca cere pula la greu, oralul foarte bun, are niste ani in bransa, pret-calitate corect, recomandabila ptr fanii de CIM si mature rubensiene...ea are in jur de 38 ani. As reveni si ptr un normal.

Puli tari sa aveti! :)

  • Like 9
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Am ajuns la doamna Cristina...liviu58 a scris o recenzie corecta si interesanta. Nu am pomenit nimic de forum, doar de AT. Am platit 100 lei pentru o ora, vroiam masaj, oral si futai...pe indelete. Cand a inceput sa suga pula, am uitat de masaj si normal...am cerut finalizare orala. Suge pula cu pasiune, lins si supt de oo, limbi si supt capul pulii, artificii, face ce ii spui, docila, atenta, sta in ce pozitii vrei la oral....finalizare CIM superba, trage si ultima picatura, apoi fugit la baie. Tzatze tari cam nr 3, fund mare, tare si bombat...neaparat se cere pe viitor si un futai oe la spate...ca ai ce vedea. :)

In rest la fata comuna, genul vecina cu ochelari, masiva, bulanoasa, estimez 167 cu 90 kg dar carnea tare fratilor! Este tare ca nu isi da jos ochelarii iar la oral iti vine sa-i stropesti lentilele. :))

Locatia 5-6, simplist si vechi, baia veche, acolo sta, pisica, miros de pisica si de mancare

Chipul doamnei 6-7 comun si neinteresant

Igiena 10

Oral cu cim 10+

Normal nu am apucat

Gfe 8, fara fk, nu am cerut insa evita sa raspunda la anumite intrebari

Cadou 100 lei ora fara graba

Te scaneaza de la telefon, cati ani ai...scanare de la geam, te vede pe alee si daca nu corespunzi sau ai mintit in privinta varstei...nu urci!

Ii place ce face si cred ca cere pula la greu, oralul foarte bun, are niste ani in bransa, pret-calitate corect, recomandabila ptr fanii de CIM si mature rubensiene...ea are in jur de 38 ani. As reveni si ptr un normal.

Puli tari sa aveti! :)

Ai trecut pe oral neprotejat?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...