Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:românia
  • Oras:românia

Esti prost rauu nu opservi ca in primele 2 anunturi pozele seamana intre ele parul ,tatuajul de pe picior bn gusturile nu se discuta dar daca pt tine ea este grasa inseamna ca nu ai vazut femei grase la viata ta sii c-am atat ca imi pierd timpul cu Un nebun sa ii explic ca bate campii ori esti vreun peste la vreo fetitza de pe public in fine nu stau sa imi bat capu cu tine

1. Proasta-i ma-ta!

2. Pozele nu sunt conforme cu realitatea,ascund toate partile inestetice a curvei(exact asta a spus si colegul''copil'').

3. Nu sunt peste...si nu am ''fetite'' la produs.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Hai ca m-am distrat rau cu tine pe ziua de azi

Sincer iti spun ai probleme grave suferi rau de tn

Poate esti vreo firma de pantofi si daca ai indoieli la identitatea mea putem sa iesim la o Bere amndoi poti sa crezi ce vrei pt mn este egal cu 0 o zii faina sa ai si iati o gagica ca ai nevoie fratioru meu e greu la 34 de ani sa stai singur chiar te compatimesc

       Baaaaii oligofrenule sau panaramo lasa-ma pe mine sa ma ingrijorez de problemele mele.Bere sa bei cu grasa aia slaninoasa pe care ai adus-o in Deva la produs.''Fratior'' sa-i spui la altcineva...probabil la cel care a iesit pe aceeias pizda cu tine. Acuma face-ti schimb de posturi si incercati sa intoxicati degeaba.Probabil tu esti cel care i-ai facut pozele pt.anunturile noi(e cam greu sa creada cineva ca si le-a facut sigura stand ''capra'') si scri in locul ei pe forum,iar ea si-a creat alt cont sa induca lumea in eroare si sa se creada ca nu are nimic de aface cu postarile tale...

       Baaaiii derbedeilor...baga-ti-va mintile-n cap,ca ce incercati voi sa faceti sunt scenete de reuniuni pt.gradinita.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Dute ma in pula mea de mort ca daca nu placea plecai in secunda 2 in fine ma pis pe tine si ii dau muie lu mata si sa imi bag pl in mortii tai ca nu team injurat de mama ca sa o faci u pe mama proasta daten mortii tai de labagiu opsedat sexual cand este ziua ta sa iti iau o papusa gonflabila sa ai unde sa te descarci si iau iau si lu mata un vibrator daten pula mea ca mirosi prin forum a peste ....nu esti decat Un parlit de PESTE

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Bună D'le Perfect, eu sunt "balenusa" care spui thu," moldoveanca " Am o singura întrebare pentru tine când am deschis ușa și ai văzut ca nu sunt cea din poze de ce nu ai plecat....eu fac totul protejat da-mi un singur motiv pentru care ai rămas nu ai beneficiat de nici un serviciu în plus

ușor ușor îmi dau seama ca ești un mic guvide sau femeile tale numai au loc de mine pe public (apropo majoritatea clienților sau întors și a doua oară ) unul dintre ei ma anunțat de acesta discuție despre mine .....Atât vreau de la domnul adrian sa îmi răspundă DE CE NU A PLECAT CÂND A VĂZUT CA POZELE NU SUNT REALE...doar nu i-am băgat mana în buzunar el mi-a dat singur și îl rog dacă se poate sa numai jignească ca eu nu l-am jignit dacă ești barbat cu adevărat respecta ăsta dacă cei 7 ani de acasă

      Daaaa,aici ai dreptate...ar fi trebuit sa fug.Probabil am ramas din curiozitate prosteasca sau naiba stie ce mi-a venit sa-ti dau 150lei cand tu esti o labartata care nu mertita decat maxim 40-50lei...si da este adevarat ca nu mi-ai bagat mana in buzunar(atat ti-ar mai fi trebuit ca sectia de politie e la doua minute distanta).Str.Saturn,nr.7!!!

      Jigniri nu ti-am adus,ci doar am facut o descriere fizica obiectiva a ta(grasa,urata,cu tatele pana la buric..etc).A fost o greseala ca am ramas si consider ca am irosit 150lei degeaba.

       Si tocmai pentru ca sunt ''un barbat adevarat'' nu pot respecta o curva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O curva este ...o curva si atat!!!

       Esti situata la marginea societati si traiesti ca atare.

       Ce plm de respect vrei cand tu traiesti din suptul puli????

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Dute ma in pula mea de mort ca daca nu placea plecai in secunda 2 in fine ma pis pe tine si ii dau muie lu mata si sa imi bag pl in mortii tai ca nu team injurat de mama ca sa o faci u pe mama proasta daten mortii tai de labagiu opsedat sexual cand este ziua ta sa iti iau o papusa gonflabila sa ai unde sa te descarci si iau iau si lu mata un vibrator daten pula mea ca mirosi prin forum a peste ....nu esti decat Un parlit de PESTE

 Aha,ha,ha...ce te-ai mai apris repetentule.Pune mana pe carte si invata sa scri corect...

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Paii din 800 si ceva de vizualizari nu comentezii decat u ma mortule si vino sa iti demonstrez ca eu am coaie sa ma intalnesc cu tn nu pt alceva decat ca mi-ai injurat mama poate este moarta u erai bun sa prezici viitorul ca vad ca te dai ca Le stii pe toate

Eti cu mult sub nivelul meu de pregatire ca sa ne putem intalni ...iar berea nu se numara printre preferatele mele...Dute-n pegatitoare si incearca sa inveti sa conjugi verbul ''a fi''.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Mulțumesc frumos, am clienți care știu sa aprecieze corpu meu, nu pot fi pe placul tuturor, descrierea ta o văd cam exagerata dar na...ești liber sa Îți spui parerea, nu mă dezavantajează cu nimic postările tale. Aaa și "curva" este aia care are barbat acasă și totuși se fute și cu câte "un vecin,prieten...etc" Mulțumesc pentru reclama ....totul se întoarce intr'o Bună zi ......Domnule Schetel !

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Dute ma in pula mea de mort ca daca nu placea plecai in secunda 2 in fine ma pis pe tine si ii dau muie lu mata si sa imi bag pl in mortii tai ca nu team injurat de mama ca sa o faci u pe mama proasta daten mortii tai de labagiu opsedat sexual cand este ziua ta sa iti iau o papusa gonflabila sa ai unde sa te descarci si iau iau si lu mata un vibrator daten pula mea ca mirosi prin forum a peste ....nu esti decat Un parlit de PESTE

Pun pariu ca nu sti nici dupa dictare sa scri coret...hi,hi

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Mulțumesc frumos, am clienți care știu sa aprecieze corpu meu, nu pot fi pe placul tuturor, descrierea ta o văd cam exagerata dar na...ești liber sa Îți spui parerea, nu mă dezavantajează cu nimic postările tale. Aaa și "curva" este aia care are barbat acasă și totuși se fute și cu câte "un vecin,prieten...etc" Mulțumesc pentru reclama ....totul se întoarce intr'o Bună zi ......Domnule Schetel !

''Schelet'' e demodat...acuma se spune ''Fit" sau ''Slim''...asta in cazul in care vreai sa fi ironica.

 Totusi ironia este a latura a inteligentei...lucru care cred ca iti lipseste.

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Asea se spune civilizat ca eviti sa dai ochi cu mine.....nu ai dovedit decat ca esti o fetitza intr-un Corp de baiat tot aflu cine esti si daca nu o sa ma tii minte si ai sa inveti sa numai injuri te dai educat sa scriem corect defapt nu esti decat Un avort nereusit

Esti prost de amuzant...aha,ha,ha.Chiar si prostia are amuzamentul ei...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Domnisoara mai are o recenzie aici : https://nimfomane.com/forum/topic/57031-andreea-telefon-0747380540/

 

Imi place enorm poza asta.......dar mi se pare stramb peretele ala din spate...........

 

http://media.publi24.ro/large/20151027/1147/50f5f0d8ae61551204549608d7b3ec19.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Rwpetentul asta conduce o masina scumpa are o casa frumoasa u stai la salariu de 20 de milioane pe luna daten pl mea de sarac stau eu cu ochi pe tn si tot aflu cine esti ma injuri u pe mn de mama

pai cum naiba se face atunci ca nu ai acces la email sau internet...cand te lauzi cu atatea bogati? Parca asa spuneai in undeva printre primels postari...

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Fii barbat mah daca esti peste daca nu pune-ti o fusta si treci langa femeie si apucate de facut bani k in viata de zii cu zi nu esti decat o pizda

      Sa sti ca m-am decis sa fiu barbat ...hi,hi...asa cum spui tu,iar maine am sa va fac o plangere la politia judeateana Deva,cat si la politia locala despre activitatile pe care le desfasurati voi adresa din Dorobani,bl18,etaj 1,ap.28...

      Daca tot ai fost asa dornic sa te intalnesti cu mine,maine vei avea ocazia.

      Tocmai m-am aflat ca vecii din blocul respectiv stiu cam ce se intampla in apartamentul respectiv si daca nu sesizam eu politia ar fi facut-o ei,dar vreau sa o fac eu...ca sa poti avea ocazia sa te intalnesti cu mine.

Link spre comentariu

Da dute care este problema u ai impresia ca suntem una si aceasi persoana dute si la parlamentul European din partea mea ai facut caca pe tine pe mine mai enervat decat ca mai injurat de mama atat si dam ochi stai lin dute la ce politie vrei u k pe mn nu ma gasesti la adresa aia inca odata dai dovada ca esti un om las si iti masori puterea cu o femeie dar ce sa ceri unui om prost daca vrei sa te intalnesti cu mn iti dau eu adresa corecta sau nr de tel suntem barbati si o rezolvam barbateste degeaba ai 34 de ani nu te supara pe dar lasa sa vada tot orasul cat de prost poti sa fii si Un om las care nu ai curajj si mai nou esti si sifonn peste care sa fie sifon nu am mai vazut

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Dacă aveți chef de cearta și întâlniri intalniti'va și vorbiți , certati'va pana nu mai puteți, dar ce treaba am eu în toată chestia ăsta? Va bag cumva mana în buzunar vouă și eu nu stiu? Rezolvati'va problemele intre voi și nu mai implicații și pe alții, o seara frumoasa va doresc.

P.S. - văd ca de la păreri sa ajuns la amenințări etc.

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Da dute care este problema u ai impresia ca suntem una si aceasi persoana dute si la parlamentul European din partea mea ai facut caca pe tine pe mine mai enervat decat ca mai injurat de mama atat si dam ochi stai lin dute la ce politie vrei u k pe mn nu ma gasesti la adresa aia inca odata dai dovada ca esti un om las si iti masori puterea cu o femeie dar ce sa ceri unui om prost daca vrei sa te intalnesti cu mn iti dau eu adresa corecta sau nr de tel suntem barbati si o rezolvam barbateste degeaba ai 34 de ani nu te supara pe dar lasa sa vada tot orasul cat de prost poti sa fii si Un om las care nu ai curajj si mai nou esti si sifonn peste care sa fie sifon nu am mai vazut

         Ai sa vezi tu ce parere vor avea cei de la politie maine...vei putea sa te faci inteles foarte bine in timpul audierilor si sa demonstrezi si cat de curajos esti.

          

 

Proxenetismul

(1) Determinarea sau înlesnirea practicării prostituţiei ori obţinerea de foloase patrimoniale de pe urma practicării prostituţiei de către una sau mai multe persoane se pedepseşte cu închisoarea de la 2 la 7 ani şi interzicerea exercitării unor drepturi.

Link spre comentariu
  • Oras:românia
  • Oras:românia

Dacă aveți chef de cearta și întâlniri intalniti'va și vorbiți , certati'va pana nu mai puteți, dar ce treaba am eu în toată chestia ăsta? Va bag cumva mana în buzunar vouă și eu nu stiu? Rezolvati'va problemele intre voi și nu mai implicații și pe alții, o seara frumoasa va doresc.

P.S. - văd ca de la păreri sa ajuns la amenințări etc.

      Lasa tu vrajeala ''cu o seara frumosa va doresc''...mai bine te-ai gandi pe unde vei scoate camasa maine.Ca naaaaa...daca tot ai zis si tu si repetentul ala de proxenet al tau ca nu sunt suficient de ''barbat''...am zis sa fac treaba sa fie legala,pt.ca m-ati acuzat ca a-si fi ''peste'',ca am fetite la produs...etc,iar eu am scris decat o recenzie obiectiva privitoare la aspectul tau si la servicile tale

     Pe mine nu ma va deranja prezenta politiei...in schimb nu a-si vrea sa fiu in pielea voastra maine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Adrian ai ceva cu mine ? Adresa care ai menționato u mai sus îmi aparține mie și nu înțeleg de ce sa îmi trimiți u mie politia pe cap? Te simtI fustrat pt 150 de lei ți dau înapoi și sa mă lași în pace lasa-mă ăsea cum sunt eu sa îmi fac treaba te încurc eu cu ceva?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...