Sari la conținut

Cuib Aluminei, 0737763846 / 0729335745


Postări Recomandate

Experienta din acest cuib dateaza de vreo saptamana. Locatia str Aluminei in acelasi bloc unde presta si Alexandra, dameza din Threadul '' d-soara de companie'' ( apropo s -a mutat de pe Sovata pe str. Iza, am vizitat-o ieri in aceasta locatie), doar cu un cat mai sus. Am sunat, stabilit intrevederea la telefon mi s a parut a fii amabila, fapt pentru care am si dat curs spre un episod in compania ei. Am ajuns la locatia sus mentionata. In cuib sunt doi estrogeni, Nicoleta si pe cealalta nu mai retin cum o cheama. M a primit inauntru dupa ce in prealabil am asteptat cam 5 min la usa blocului. S -a scuzat prin faptul ca tocmai iesise de la dus. Cand sa intru de pe hol in camera, pupila mi s a dilatat la maxim, aveam impresia ca imaginea aceea ma zgarie pe retina. In camera o tipa inalta imbracta intr o rochie alba , scurta, mini, fara spate, ce se prelungea pana la ass , in niste cizme lungi rosii cu toc. M -au luat palpitatiile. Inalta pe la 180 in cizme, niste picioare lungi, bine conturate, ma gandeam deja cum as putea sa le lustruiesc mai bine cu limba. Mi- a spus pretul 70 de lei O&N protejate dar se putea negocia pana la 50/ finalizare. Brunetă, tunsa scurt. La prima impresie am crezut ca e travesty, prin constitutia atletica, bine facuta, la fata aduce cu un travesty. Osoasa, nu inspira un aer de feminitate ci de o penala pana in maduva oaselor. Nu aveam cum sa- i fac fata, pentru ceva epidermic trebuia un stimulent pentru a ramane un episod memorabil. M- am scuzat ca a intervenit ceva urgent, am dat fuga si mi am luat un Entran Forte sa dea si mai multa vigoare instalatiei. Am revenit peste 2 ore. Mult mai increzator acum. Ma gandeam si daca si ar fii facut schimare de sex nu mi pasa pentru picoarele bestiale si corpul ff bine conturat. Vroiam sa escaladez cat de rapede muntele lui venus, asa incat dupa ce m am asezat comod pe canapea avea sa mi se contureze in toata splendoarea lui, asa incat dubiile legate ca voi gasii un bustean in locul unei trufe au fost rapid spulberate spre deliciul retinei. Prin rochie se vedea tatuajul de pe umar. S a pus peste mine, sarutat peste tot, nu am vrut pe gura. Sani mai mici insa fermi, tari. A luat la un supt de zile mari copulatorul, deep tot ce vrei, lins cojones. Se uita la tine cand o suge. M am revansat si eu cu niste saruturi pe picioarele ei prelungi.Normal schimbat 3 pozitii , finish in gura ei in manta. Mers la baie, spalat, revenit pentru inca un numar. A mers si ea la baie, a revenit, si a inceput din nou. Cealalta tipa se plimba pe acolo, si m a intrebat ca nu vrea sa sa alature si ea, ca se poate cu amandoua. O blonda spre un saten, tunsa mediu scurt mai chuby din fire, sani maricei. Oki am zis am decartat cat a cerut si s a alaturat si ea, incepand sa suga , sa molfaie pe organ. in fine nu ma lungesc mult episodul. Pt bruneta desi la fata un 4/5 , la corp arata f bine 9. Oral 8, normal 9+. Blonda oral 7, normal 6/7 , corp 6. Pt atitudine si implicare 8+. Merita marcat la ele, special bruneta. Va salut si numai bine !PS pt evenimentul carnal decartat 200 de lei doua nr cu bruneta a cate 70 de lei/ numar si un nr cu blonda 60 de lei. Sursa Jurnal Bihorean si Publitim .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut.

Am crezut ca am gasit un anunt nou,fata noua cu nr de tel: 0756298593 dar tot la fetele aceastea am ajuns.

V-am facut public nr din doua motive: vreti sa ajungeti la fete atunci sunati. nu vreti si atunci macar stiti ce nr sa nu formati crezand,sperand ca ati gasit ceva nou(daca si voi sunteti,ca si eu in cautare de fete noi). de exemplu eu totdeauna fac un searc pe net daca gasesc un asa zis nr nou.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut.

Se vede ca nu au clienti fideli fetele(voare de ce :) ?) pentru ca iarasi au activat pentru servicii inca un numar nou in anunturi din ziar. Pt cei interesati 0737156339 (sunt cam disperati fetele)

Link spre comentariu

     Vroiam sa o comit cu o dama noua, la care nu mai fusesem. Aruncat o privire in  JBH, am gasit un numar pe care inca nu il identificasem in agenda secreta, asa incat sunat, stabilit intalnirea si ajuns in locatie. 

     Ghinion, am recunoscut-o pe protagonista bruneta pe care am recenzat-o. Ezitam, vroiam sa plec dar eram si in delirium tremens, adictia si -a spus cuvantul asa  incât  am ramas pana la urma pentru un futai rapid. Desi mai mult am ramas pentru cizmele acelea rosii, lacuite din picioare. Se asortau perfect cu culoarea ros-visinie a peretilor. Ar trebui sa-i donam o tinuta de scena noua, daca si dupa un an folosesti aceeasi recuzita ma abtin de la alte comentarii. Spunandu-i de precedentul episod comis cu ea, mi-a oferit pe loc o reducere a tarifului.  Nu doresc sa plictisesc audienta cu relatarile polenizarii efective, ma rezum sa specific ca a fost un futai rapid de golire cu finalizare pe sani.

       Locatie noua : str Feldioarei. Nota 8/9 locatia e discreta, curat , aerisit inauntru, o racoare in apartament, numai buna pentru  temperaturile de afara.

       Sex- oral si normal ( am luat totul protejat desi se putea ONP ). 

       Igiena. 8,5  facut dus inainte s- a simtit , epilata, zone intime ok.

       Aspect general  5/6  punct forte picioarele dar cu cizmele rosii. 

       Imi revizuiesc notele acordate cu ocazia primei recenzii , normal 6,5 cu precizarea ca a fost un futai foarte rapid si fara implicare din partea mea;  oral 6.

     Amabilitate 7

    Pret 70 de lei/ finalizare, redus 50 de lei se poate ONP si NP , la ora nu am mai intrebat.

    Recomandare : Doar conjunctura a  facut sa revin , crezand ca poate e un estrogen nepolenizat.

    De revenit nu mai revin. 

    Numar nou de telefon: 0729-335.745

  • Like 7
Link spre comentariu
Reputație: 186
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salutare.

Zilele trecute le-am trecut pragul celor 2 fete.

Sunat, programat, ajuns la locatia mentionata anterior de Causticc.

Am fost primit de o tipa gen chubby. Undeva la 70-75 kg. Trecand prin hol am vazut o umbra prin geamul usii de la bai, care mi-a atras atentia. Am intrebat cine e in baie si mi-a zis ca e colega ei.

Deoarece nu eram ferm hotarat sa raman cu chubby, am zis ca mai astept cateva minutele pana iese colega de la baie. Cred ca am stat vreo 10 minute pana a iesit.

Eh.... Si cand a iesit.....shoc.

Cand am vazut-o pe cea iesita din baie aveam 2 variante. Ori ma fut cu grasa ori plec.

Deoarece nu prea era nimic disponibil la acea ora prin zona, si aveam un chef nebun de futai, am ramas.

Mare greseala.

Cea iesita de la baie, pe langa ca are o constitutie osoasa si foarte masculina mai era si urata de te luau toti dracii.

Am optat pt un OP si un NP cu tipa chubby.

Decartat 70 de lei

Mi-a facut un oral protejat slabut. Nimic iesit din comun.

Desi asta micu s-a chinuit putin sa se ridice, intr-un final i-am propus sa trecem la actiune. Am pus-o doggy si in momentul in care am inceput sa pompez mi-au.trecut niste mirosuri de cur nespalat si plin cu caca de mi-a murit pula.

Nu am stat sa ma chinui sa ma termin deoarece nu suportam mirosul.

Am plecat neterminat.

Note:

Locatie: 7

pt cea slaba la prima vedere ii dau 1.

Pt cea chubby:

Oral 4.

Igiena: 0

Normal: pt 1 minut de actiune : nota 1

Aspect:2

Eu unul nu am sa le mai trec pragul in vecii vecilor.Amin.

 

Cer scuze moderatorilor si cititorilor pt cuvintele urate scrise aici, dar asa ceva nu se poate.

Noi, bihorenii, din pacate nu avem nici 5% din ceea ce are clujul sau timisoara.

Spor la copulat.

  • Like 7
Link spre comentariu

Vizitator Fater
Reputație: 0

Va salut.

 

            Cum sambata nu am avut noroc cu blonda si acasa inca cateva zile nu pot sa am (defapt as putea sa am dar cum mie carnatul cu sange imi place numai la taiere de porc, mai bine ic pas) parte in placeri trupesti, mi-am incercat norocul si Duminica. Am sunat pe rand pe fetele din agenda...fara noroc. Rasfoiesc iar JB-ul, si sun la numarul 0748520655. Primesc informatiile cerute si aceeasi adresa ca si eri la blonda. Nu numa ca in acelasi bloc stau de pe Iza, dar si pe aceeasi etaj. Ajung la locatie ,deja aproximativ stiam ce fel de apartament ma asteapta. Intru inauntru si socc, bruneta inalta tunsa scurt, aprox 28 ani, bineescrisa de colegi, arata ca si o travessty si socc doi cand observ si pe colega sa despre care nu mi-a vorbit la telefon. Daca cea inalta era muma padurii atunci ea era mama mumii! Mai mica de statura, plinuta bine, sani mari foare lasati (se vedea sub tricou. sfarcurile aproape ca erau in acelasi nivel cu buricul) pe la vreo 40 de ani. Vreau sa plec....da unde fugi dragule? vine intrebarea. Caut altceva zic, ceva mai tinere siluete. Ma prinde de pula si spune, hai lasa, tot pizda au si ele. A urmat ceva bla bla banal. Fetele sunt foarte disperate dupa bani. mi-a oferit ca sa raman pentru suma de 70 ron cu amandoua, pe care am refuzat. Am trecut peste retinerile mele legat de aspectul lor si am decis ca raman macar pentru un oral rapid, asa de golire. Am platit suma de 50 ron negociati cu bruneta, pe colega sa am trimis afara in casa scarii (vroia sa ramana in camera....stau aici pe marginea patului. Da, atat mai trebuia! M-am gandit deja cum o sa-mi moare soldatelul daca cumva in timpul actiunii o sa trec la ea cu privirea) Oralul a fost destul de bun cu mici atentii la zonele adiacente, adanc dar nu Deep, cu schimbari de ritm, fara mana la solicitarea mea. Cum eram foarte infometat dupa circa 7-8 minute am si finalizat in guritza ei. M-a stors pana la ultima picatura, decartat mostenitorii intrun servetel, imbracat si dus am fost.

 

Jurizare:

Locatia: 6 - foarte mica, baia minuscul

Aspect: 5 - arata ca si o travesty, e inalta, bruneta tunsa scurt, sani mici.

Oral: 7,5 - destul de bun, cu mici atentii la zonele adiacente

Normal: nu am incercat

Gfe: 5

Igiena: 8

Pret: 70 ron/fin ON+NP

Recomand sau nu? nici pentru cei curiosi nu recomand

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...