Sari la conținut

in cautarea sexului oral perfect


Postări Recomandate

Ți-e lene să citești câteva recenzii?

 

Dacă faci 15 postări până la final de an, promit că te ajut eu cu câteva sfaturi.

 

Lasa-l bre in pace, nu vezi ca-i o lepra lenesa  :laugh2  ..... mare apreciator, desi dupa atitudine pare mai degraba depreciator 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ți-e lene să citești câteva recenzii?

 

Dacă faci 15 postări până la final de an, promit că te ajut eu cu câteva sfaturi.

Am citit destule recenzii, din pacate nu am gasit prea multe informatii relevante la calitatea sexului oral prestat, decat un comentariu scurt sau o nota...ceea ce nu imi spune foarte mult. de aceea am decis sa caut ajutor de la membri aici

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am citit destule recenzii, din pacate nu am gasit prea multe informatii relevante la calitatea sexului oral prestat, decat un comentariu scurt sau o nota...ceea ce nu imi spune foarte mult. de aceea am decis sa caut ajutor de la membri aici

 

La unele recenzii oralul este descris cu lux de amănunte. Tu poate ai citit la  Dominare. Mai încearcă.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Așa ar fi corect dar dacă omul are 6 postări în 2 ani jumate...cam cât crezi că i-ar trebui să facă 15 recenzii? Nici nepoții noștri nu apucă să le citească =))

Este o tipa la bucur-obor dar nu am timp sa-i caut topic-ul.

Sa ma deranjez sa il caut?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...