Sari la conținut

0727933458


fmarius

Postări Recomandate

  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Am vorbit eu cu ea la telefon saptamana trecuta , am intrebat care e treaba cu anuntul si ce face efectiv .

Mi-a spus ca mai intai ar trebui sa ma cunoasca , sa merg la mioveni sa ne vedem si daca-i va place de mine sa discutam ce e de facut si ce nu .

Am incercat sa intru un pic in jocul ei si am mai intrebat ce program are cum e disponibila varsta , greutate chestii de genul asta , mi-a dat alte informatii fata de cele pe care le-a postat pe anunt , in sfarsit... , mi-a spus ca are si alt servici si depinde de programul acestuia .

Nu mi-am propus sa fac socializare asa ca nu m-am dus sa o cunosc , probabil ca se merita asa pentru divertisment dar nu prea am chef acum de asa ceva .

Nici nu am mai intrat in amanunte de preturi , am considerat ca nu e cazul ....

Cu respect , :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

M am intalnit cu tipa,are cel putin 36 ani,miniona,face doar NORMAL,protejat,nu are locatie,vine la pensiune in pitesti.ca pret 100 ron fara limita de timp,cate nr poti.Nu am stat din lipsa de timp,cand o sa incerc revin cu recenzia

Link spre comentariu
  • Oras:Frankfurt Main
  • Oras:Frankfurt Main

M am intalnit cu tipa,are cel putin 36 ani,miniona,face doar NORMAL,protejat,nu are locatie,vine la pensiune in pitesti.ca pret 100 ron fara limita de timp,cate nr poti.Nu am stat din lipsa de timp,cand o sa incerc revin cu recenla ce nr ai sunat cole

la ce numar ai sunat colegu??MS

Link spre comentariu
  • Oras:Frankfurt Main
  • Oras:Frankfurt Main

Am sunat o eu azi. Zice ca de fapt are 40 de ani. E cam ciudata. Ca intai sa bem o cafea apoi mai vedem....poate ne imprietenim. Ca face asta cu scopul sa isi gaseasca un iubit cu bani. Pula mea,mi se luase cate bazaconii debita. I am zis ca o sun mai tarziu.

:laugh2  :laugh2  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

M am intalnit cu tipa,are cel putin 36 ani,miniona,face doar NORMAL,protejat,nu are locatie,vine la pensiune in pitesti.ca pret 100 ron fara limita de timp,cate nr poti.Nu am stat din lipsa de timp,cand o sa incerc revin cu recenzia

Pai trebuie sa fie o limita de timp, zic si eu.. o ora, doua..doar nu o sta toata ziua :) 

Link spre comentariu

Nu am mai scris de mult aici...

Voi fi la subiect.

eu aveam acest numar de la un prieten, dinainte sa vad anuntul aici.

Am contactat.o, am discutat la telefon si cu greu am stabilit o intalnire cu ea.

Ne.am vazut in Mioveni, mi.a spus ca nu vine decat daca sunt de incredere si ca ea nu merge cu mine direct la hotel, ca vrea sa ne cunoastem inainte sa vada cum sunt, etc.

In fine, ne vedem, spune ca da, corespund si vrea sa mearga cu mine dar nu m.a intrebat daca vreau si eu sa merg cu ea...

Prima impresie... NASOALA!

Este grasuta, peste 75kg, rujata excesiv, imnracata simplut... dar voiam sa fut ceva si am zis sa incerc. Mi.a spus ca vrea 100 de lei si facem doar sex normal, 2 numere.

Am ajuns la hotel, o pun sa se dezbrace.. si se revarsa...

Sincer, nu mai aveam chef de nimic... niste sani mari dar lasati, un cur celulitic, mare... fara forme, multa sunca...

O pun sa mi.o ia in gura dar nu vrea a spus ca am stabilit de la inceput ca nu face oral, asa ca am pus.o sa mi.o frece, sa faca ceva aa mi se scoale...

Nu stie nimic, sta teapana, pana la urna o fut asa batraneste, dau din cur 10 minute cu dorinta sa termin repede si sa fug.

Ii dau banii, ma imbrac si plec mancand pamantul.

parerea mea este ca nu merita nici pierderea de timp.

daca a mai fost cineva, poata impartasii experienta dar eu nu o voi mai incerca.

cu stima!

imi ce scuze pt greselile ortografice dar scriu de pe mobil

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...