Sari la conținut

Postări Recomandate

Ma scuzati daca voi fii mai succint decat de obicei,conditiile de lucru sunt destul de aspre:http://www.anuntul.ro/anunt/brunetica-sexi--te-astept-pt-a-petrece-clipe-de-neuitat-oral-si-normal-in_4915879In cautare de aventura la pret convenabil am ajuns la anuntul de mai sus.Locatie:cum iesi din pasajul Muncii spre Dristor,pe stanga,un bloc cu apartamente de inchiriat in regim hotelier.Etajul 4 fara lift,baie fara sapun,fara gel,fara prosop.O camera despartita in 2 de o galerie cu cearsafuri de 2 feluri in loc de perdea.Galeria bineinteles ca a picat si am muncit nud s-o asezam la loc.Mai are o colega,ceva mai slaba si mai putin atractiva.Locatie 5Aspect:Cam ca in poze,cred ca sunt ale ei.Foarte subtirica,sanii tari,nr 2,micuta,1.55 maximus si cu pielea inchisa,nu neaparat gipsy kings.Fraguta la fata,exotica in felul ei.Se poarta si vorbeste ca o copila plecata de curand de acasa cu visele ei de marire,cu tot.GFE 7Action:Oral protejat,ceea ce in sinea mea m-a incantat,cu toate ca la tel "depinde de igiena ta".Cu toate ca 80% dintre ele nici macar nu se spala intre numere,nemaivorbind intre clienti:-(.Ceea ce este un subiect care merita foarte multa atentie din partea noastra ca si comunitate.Nu de alta,dar nu prea ma bucur sa ling sperma clientului anterior de pe tzatze.Oralul in sine a fost mai mult un lins superficial de gland,se tinea cu mana ca de balustrada,a renuntat cand am alertat-o.Oral 4Ma gandeam ca s-a umezit suficient cand am montat galeria,dar s-a dovedit ca-i mai trebuia gel.Am lasat-o sa se naclaiasca :-) si am continuat si finalizat oral,evident in latex.Pret:100/1 fin,150/hConcluzii:de nerevenit pe bani,Poate seara,la bautura.Are un aspect creol interesant de Papua Noua Guinee:-).Deci ar trebui sa alerge ea dupa rasa alba.

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatu'
Reputație: 0

[align=justify]BRUNETICA sexi, te astept pt. a petrece clipe de neuitat, oral si normal, in orice pozitie, 69, anil., cunil., garantez pt. pozele mele, daca nu platesc deranjul, te astept, vino si nu ai sa regreti, te pup! (10 Apr 01:36) Pret 100L[/align]

post-27545-133409744658_thumb.jpgpost-27545-13340974466_thumb.jpgpost-27545-133409744659_thumb.jpg

post-27545-133409744658_thumb.jpgpost-27545-13340974466_thumb.jpg[align=center]post-27545-133409744661_thumb.jpgpost-27545-133409744662_thumb.jpgpost-27545-133409744663_thumb.jpg[/align]

Link spre comentariu

Am fost acum aprox. o saptamana cand activa pe calea Calarasi vis a vis de Agip. Etaj 6, dar cu liftul pana la etajul 4 si dupa aceea pe scari ( probleme cu vecinii ). Pozele sunt ale ei. Chitibus a descris-o perfect: "Se poarta si vorbeste ca o copila plecata de curand de acasa cu visele ei de marire,cu tot". Oralul la mine a fost neprotejat. Fata mi s-a parut curata fara mirosuri neplacute.Lucrul cel mai deranjant a fost ca in apartament mai erau 2 persoane adica pimp-ul si inca o fata. II auzeam cum vorbeau in soapta pt ca camera nu avea usa, era ceva gen open space.In fine...Oral: 7 , se chinuie sa-ti faca pe plac, se vede ca asa a fost instruita de guvid.Normal: 7 curata, geme frumosGfe: 6, se straduiesteLa 1 milionash finalizarea, eu zic ca e de incercat 1 data. Doar 1 data.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...