Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

Va salut!Supun atentiei dumneavoastra urmatorul subiect:"BRUNETA dulce si pasionala, te astept intr-un cadru intim si discret, extaz maxim d-lor manierati, accept si cuplu, care stiu sa aprecieze frumusetea si calitatea unei fete. Poze reale 0767323528" Am sunat-o ieri dupa-amiaza si mi-a spus ca lucreaza pana noaptea tarziu, insemnand 1-2. Fara CIM ("ca nu merita riscul"),exclus anal ("ca nu e normal" -> motivatia asta mi s-a parut geniala), "mici fantezii in limita bunului simt" (asta chiar m-a amuzat pentru ca desi am intrebat-o, nu mi-a definit limita bunului simt).OWO,COB 100/fin 200/h in spatele blocului cu Bloom Bank de pe Bd. Unirii, mai are o colega dar nu lucreaza impreuna desi o puteti vedea si pe colega si eventual ramane cu ea daca va place mai mult decat Simona. Apartament mare,curat, baie dotata cu geluri de dus masculine, prosop curat, dar fara papuci.Pozele sunt realizate chiar in locatia respectiva; Simona are sani mari, dar nu flescaiti. In schimb poponeata nu este tocmai bombata si ferma, chiar daca din poze poate reiesi asa. Ce mi-a placut insa a fost vocea placuta si tonul politicos pe care mi-a vorbit, chiar de la prima discutie telefonica. Fata are cam 1,60 m inaltime, vreo 45-48 de kg si niste ochi caprui foarte sinceri.Am ales varianta unei finalizari dat fiind faptul ca o prima finalizare se consumase deja in alta parte. Cand revin de la dus o gasesc pe Simona pregatita de actiune, mirosind placut (chiar si gura ii mirosea placut desi este fumatoare si terminase o tigara cand ajunsesem eu acolo), dar refuzand categoric FK(nu sunt neaparat un mare fan, dar s-ar fi integrat perfect in atmosfera).Oralul a fost fara guma la (ATENTIE!) rugamintea ei, pentru ca a apreciat igiena mea (primesc un + pentru asta, da?  Desi bun, oralul a fost un pic fortat pentru ca mainile ei erau reci si asta ma inhiba complet. Ceva tendinte DT, dar la un moment dat am oprit-o pentru ca m-a excitat prea tare pasarica ei cu labii mici, proaspat epilata si a trebuit sa o gust. Un miros placut de trandafiri mi-a binecuvantat simtul olfactiv, iar faptul ca Simona a savurat momentul cu entuziasm maxim a facut sa merite pe deplin vizita. Deci un oral destul de promitator, care poate data viitoare va fi mai presarat cu DT si cu limbi pe 00, insa cu mainile mai calde.Normalul a relevat o pasarica stramta rau (bine, a confirmat de fapt ceea ce banuiam inca de cand m-am jucat mai devreme cu degetul si cu limba) care nu si-a pierdut lubrifierea naturala si pofta de joaca. Simona este foarta amabila, dar nu pot spune ca a debordat de initiativa; in schimb nu a comentat la nicio pozitie si la niciun artificiu folosit de mine. Presupun ca nu am depasit limita bunului simt  Ce nu mi-a placut a fost patul care scartaie ingrozitor.In concluzie, Simona merita cel putin o vizita, pentru faptul ca este prietenoasa si joviala si pentru ca savureaza momentele de placere carnala.

post-19561-133409744647_thumb.jpg

post-19561-133409744648_thumb.jpg

post-19561-133409744649_thumb.jpg

post-19561-13340974465_thumb.jpg

post-19561-133409744651_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rog un moderator sa uneasca thread-urile....d-ra mai avea 2 colege cu o prestatie jalnica...undeva pe Basarabia, ultima oara. Se pare ca si-a schimbat atitudinea cat si preturile, la 100\fin. Cu noua ''fata'' a site-ului mai greu sa gasesc thread-ul :(, dar cu siguranta este pe undeva, la sectiunea de evitat .

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Ochiul nu te inseala maestre Hennesy! Si eu o recunosc pe fata dupa modul cum pozeaza. Mai mult ca sigur mai are topic deschis si din cate-mi amintesc si eu nu era tocmai ok pe atunci. Din pacate are un numar nou de tel acum si de aia nu iese nimic la search. Cand am timp mai mult la dispozitie o s-o caut manual!

P.S. Din ce-mi amintesc eu, anul trecut prin vara, locatia ei era la pasajul Marasesti, pe langa Camera de Comert!

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Dap, cred ca despre ea e vorba si mai are pe undeva pe aici un alt set de poze cu un alt numar de telefon. Imi este extrem de cunoscut modul in care pozeaza.

Confirma cinva ca este una si aceeasi ? Noi asa banuim :snap

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

@ Ciocan

Ea e cu siguranta , am vazut foarte multe poze ale ei cu numele Alice , Oana si acum Simona. Imi aduc aminte ca am vrut sa merg la ea o data cand avea locatia undeva pe blvd. unirii aproape de alba iulia

Link spre comentariu
  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

Va salut!

Sa inteleg deci ca sunteti ferm convinsi ca fata asta nu merita nici macar o vizita. Sunt intrigat un pic, trebuie sa recunosc. Mie atitudinea ei mi s-a parut chiar foarte OK, dar daca maestrul Hennesy spune ca fata este de evitat atunci ma gandesc sa astept linkul incriminator inainte de a programa o a doua vizita, ca sa ma lamuresc :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Oras din Ro
  • Oras:Oras din Ro

 

 


cumva ea:



tin sa mentionez ca eu nu am vizitat-o pe niciuna dintre ele, doar ca imi par asemanatoare pozele...


Din cate vad, am fost ultimul care a povestit despre domnisoara "Alice-Simona-Oana" in acel thread pe care intentionam sa il atasez dar colegul moxul a fost ceva mai rapid. Placerea ar fi binevenita ptr noi daca si-a schimbat atitudinea si modul de a presta asa cum descrie colegul rumburack01, si ii poate aduce multe beneficii de acum inainte. Sa speram ca recenziile pozitive la adresa ei vor continua. Pentru asemanarea clara a pozelor confirm si eu.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

M-am uitat pe pozele din acest thread: https://nimfomane.com/forum/index.php?/topic/4994-0723123808-0721896736/page__hl__0723123808
In mode cert SIMONA nu este ALICE pentru ca nu avea soldurile asa de late; apoi, Simona avea sani medii-mari naturali, deci exclud o operatie de marire a sanilor care sa fi avut loc intre timp.

Link spre comentariu
Vizitator I_am_Weasel
Reputație: 0

@ Rumburack01: Vazand ca stii mai multe despre fata m-am gandit sa te intreb pe tine...

Atatat de aspectul pitiponcic...tot incerc sa contactez fata de vreo 2 saptamani incoace fara succes. Telefonul este inchis. Ti-a dat de inteles ca planuieste sa se lase sau sa ia o pauza lunga? Ti-a lasat vreo cale alternativa de contact?

E pacat sa se piarda asa minunatie netestata, mai ales daca zici ca prestatia ar fi total diferita de ceea ce s-a scris la Alice/Adina!

Sincer sa fiu suspectez ca ar fi luat calea litoralului cum fac unele fete in sezon.

 

PS: nu incerc deloc sa fiu off-topic, consider ca o astfel de informatie ne-ar fi utila tutor celor care ne-am gandit s-o vizitam si nu am apucat.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

@I_am_Weasel as vrea sa iti pot oferi mai multe informatii in acest moment, insa nu stiu nimic despre Simona. Eu am tot incercat numarul saptamana aceasta si fie nu mi-a raspuns, fie era inchis sau fara acoperire.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...