Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

2 fin, cu masaj intre ele 150lei/h,onp, np, nu face cim si anal, este deschisa la pozitii, masaj bun cu ulei din belsug!

Pe ce nr de tel ai contactato sau dapa poti atasa linkul anuntului?
Link spre comentariu

Sanii sunt intr-adevar motivul pentru care am revenit la doamna .Masaj slab, oral sarguincios, sex intre sani asa cum trebuie(deh...ai unde si cu ce), sex normal cu implicare placuta din partea doamnei.La ultuma vizita, intampinasem dificultati la sexul normal din cauza dimensiunii, insa de data aceasta nu a mai fost vorba de asa ceva.Am dat ca surdu in clopot, fara ca doamna sa se planga, tragand de acei sani mari si de parul blond al ofertantei.Mentionez ca am cerut totul protejat, astfel nu stiu daca se poate finalizare orala...tind sa cred ca da.


Platit 150 lei pe care nu ii regret.Probabil o sa mai revin, pentru privelistea oferita de acei sani mari si binenteles ca sa o trag pe doamna de ei.


Numai bine!


  • Like 3
Link spre comentariu

 

Sanii sunt intr-adevar motivul pentru care am revenit la doamna .Masaj slab, oral sarguincios, sex intre sani asa cum trebuie(deh...ai unde si cu ce), sex normal cu implicare placuta din partea doamnei.La ultuma vizita, intampinasem dificultati la sexul normal din cauza dimensiunii, insa de data aceasta nu a mai fost vorba de asa ceva.Am dat ca surdu in clopot, fara ca doamna sa se planga, tragand de acei sani mari si de parul blond al ofertantei.Mentionez ca am cerut totul protejat, astfel nu stiu daca se poate finalizare orala...tind sa cred ca da.

Platit 150 lei pe care nu ii regret.Probabil o sa mai revin, pentru privelistea oferita de acei sani mari si binenteles ca sa o trag pe doamna de ei.

Numai bine!

 

150 finalizarea?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, nr de contact 0724448220

150 RON /1 ora, nu mai știu la finalizare parca 80

Programul de luni pana vineri după ora 16:00 mai puțin joi

Servicii :ora neprotejat (îi place mult) normal protejat (în orice poz) sex între sâni, masaj (foarte mișto masajul cu sânii)

Nu face anal,finalizare orala,FK

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Mai mult ca sigur ca nr de telefon,dupa ce l a inchis doamna, a fost in perioada de reciclare si ulterior preluat de alta persoana. Mi a raspuns si mie cand am sunat acum ceva vreme si mi a zis ca are nr nou si nu e din capitala. Eu mai sper sa reapara Laura, sanii aia mari si fermi,plin de ulei faceau toti banii!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...