Sari la conținut

anna


Postări Recomandate

Vizitator indianutalpaiute7
Reputație: 0

Salut. Am fost la fata noastra,si as vrea sa va impartesesc impresia mea. Locatia e Brazda(rocada), gersoniera foarte ingrijita,baia la fel. Am ajuns,am optat pt.un combinat,pretul dinpoatarile anterioare. Dupa igenizare,am inceput cu un OP,in pozitia 69. De mentionat ca face un oral lent,umed,foarte placut. Ceea ce imi place,este igiena,care este ireprosabila. Am trecut apoi la normal,cu fata deasupra. Pasarica stramta si umeda,o senzatie foarte placuta. Fata este genul skinny,pentru cei care prefera genul. Imi aduce aminte de Cristina din Rovine. Per total o experienta placuta,cu siguranta merita banii. Ca sugestie ,poate ar trebui sa adopte strategia pe care o avea Cristina(Rovine)-50 ron orice gaura-...ar face senzatie, putini dau 80 ron pentru anal...

In speranta ca va reflecta la sugestia mea,primeste un "da" din partea mea

Si la fata cum e? E draguta? Comportamentul cum e?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova, targu jiu
  • Oras:craiova, targu jiu

Nu am disparut . dar nu sunt mereu . probabil ai sunat cand nu eram :)

ana...te-ai mai gandit la tariful pentru anal? Sunt multi doritori...gandeste realist...decat un client pe zi cu 80, mai bine 10 clienti cu 50 ron,nu?
Link spre comentariu
Vizitator indianutalpaiute7
Reputație: 0

:***

 

am venit din vacanta dar nu lucrez momentan . cand revin las mesaj . asa ca fiecare e liber sa isi dea cu parerea . nu am lucrat si nu lucrez in alte orase .

:***

Link spre comentariu
  • Oras:craiova, targu jiu
  • Oras:craiova, targu jiu

Din pacate ,cred ca trebuie trecuta la "inactive" fata...nu raspunde la telefon(mai exact nu e in serviciu) ...si asta de saptamani ...propun sa o trecem la "inactive"- pacat,avea potential duduia...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...