Sari la conținut

AttractionClub Massage - 0734766416 - Str. Agricultori nr 16 ( Iancului-Pache Protopopescu


Postări Recomandate

                                                  Welcome to Attraction Club Massage

 

At the most basic level, Attraction Club  Massage is about pleasure. It is wonderful to be touched. It is wonderful to be turned on. It is a really amazing to feel every cell of your body awake, vibrating with sexual energy. So Attraction Club Massage - great way that increases and expands our capacity for pleasure.

 

 Attraction Club Mssage este un loc creat special pentru tine, in care sa traiesti cele mai indraznete fantezii intr-un loc incendiar , de lux si discret. Tentatia suprema, atentia spre fiecare parte a trupului te vor seduce si te vor purta intr-o lume a fanteziilor.

 

Attraction Club a reusit sa transforme masajul erotic intr-o adevarata arta.

 

Se afla pe Str. Agriultori nr.16, Piata Iancului - Pache Protopopescu

 

PROGRAM

 

Luni        14:00- 24:00

Marti       14:00- 24:00

Miercuri  14:00- 22:00

Joi           14:00- 24:00

Vineri      14:00- 22:00

 

SERVICII SI TARIFE (pentru  mai multe detalii despre servicii, tarife si oferte - https://attractionclub.ro

                                                                                                                                 -0734766416

 

Masaj Attraction Nud 60 min (masaj de relaxare,body massage cu happy end) 1 maseuza - 190 ron 

                                                                                                                                     2 maseuza - 300 ron

                                                                                                                                     3 maseuza - 400 ron

 

Masaj Deluxe Nud 90 min (masaj de relaxare, body massage cu happy end, frisca si sampanie) 

 

Masa Cupluri Nud (masaj de relaxare, body massage , double orgasm)

 

Masaj Deluxe Cupluri (masaj de relaxare, body massage, double orgasm, frisca, sampanie)

 

Petreceri private

 

Te invitam sa ne calci pragul salonului pentru a descoperii servicii de masaj erotic de cea mai inalta calitate... :)

 

 

 

 

post-190989-0-55658800-1450446738_thumb.jpg

post-190989-0-27555400-1450446750_thumb.jpg

post-190989-0-57287600-1450446764_thumb.jpg

post-190989-0-05156900-1450447867_thumb.jpg

post-190989-0-74512500-1450447894_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

                                                  Welcome to Attraction Club Massage

 

At the most basic level, Attraction Club  Massage is about pleasure. It is wonderful to be touched. It is wonderful to be turned on. It is a really amazing to feel every cell of your body awake, vibrating with sexual energy. So Attraction Club Massage - great way that increases and expands our capacity for pleasure.

 

 Attraction Club Mssage este un loc creat special pentru tine, in care sa traiesti cele mai indraznete fantezii intr-un loc incendiar , de lux si discret. Tentatia suprema, atentia spre fiecare parte a trupului te vor seduce si te vor purta intr-o lume a fanteziilor.

 

Attraction Club a reusit sa transforme masajul erotic intr-o adevarata arta.

 

Se afla pe Str. Agriultori nr.16, Piata Iancului - Pache Protopopescu

 

PROGRAM

 

Luni        14:00- 03:00

Marti       14:00- 03:00

Miercuri  14:00- 22:00

Joi           14:00- 03:00

Vineri      14:00- 22:00

Sambata 14:00-03:00

 

SERVICII SI TARIFE (pentru  mai multe detalii despre servicii, tarife si oferte - https://attractionclub.ro

                                                                                                                                 -0734766416

 

Masaj Attraction Nud 60 min (masaj de relaxare,body massage cu happy end) 1 maseuza - 190 ron 

                                                                                                                                     2 maseuza - 300 ron

                                                                                                                                     3 maseuza - 400 ron

 

Masaj Deluxe Nud 90 min (masaj de relaxare, body massage cu happy end, frisca si sampanie) 

 

Masa Cupluri Nud (masaj de relaxare, body massage , double orgasm)

 

Masaj Deluxe Cupluri (masaj de relaxare, body massage, double orgasm, frisca, sampanie)

 

Petreceri private

 

Te invitam sa ne calci pragul salonului pentru a descoperii servicii de masaj erotic de cea mai inalta calitate... :)

Link spre comentariu
Vizitator Batranul George
Reputație: 0

Am fost de mai multe ori in acest salon si am intrat cu mai multe fete.Printre ele se numara si Amy si Sophia.

Ambele sunt bune in zona de masaj erotic, le-as dau un +9 amandurora cu un plus la aspect pentru Sophia, dar mergeti cu incredere la ambele.

De asemenea am luat lapdance cu Bonita ca preludiu si mi-a placut foarte mult, de altfel Bonita este si receptionera si PR as spune sau Client Service, oricum o tipa de nota 10.

Atmosfera in salon este una deosebita pentru ca masajul are loc in zona de swing a clubului.

Eu va recomand sa mergeti.

Ca sugestie mai multe fete.

  • Like 4
  • Minus 8
Link spre comentariu

Recomand cu foarte mare incredere acest salon.

 

Am fost la un masaj cu Amy, o fata de nota 20. Slim, dar cu forme foarte placuta ochiului si simturilor.

 

Bonita este o prezenta placuta, stie sa faca PR, uneori un pic agresiv, dar e de inteles.

 

Pe scurt;

 

Locatie 10 ( dus, curatenie, camera de masaj pregatita inainte sa ajung).

 

Maseuza: 10+ atitudine vioaie, sociabila, stie sa se faca placuta.

 

Masajul: 10+ cu atentie la toate cerintele mele, masajul erotic placut, nu doar o "laba" trista.

 

Cadou: 190 RON 60 minute

 

De revenit cu siguranta!

Link spre comentariu

Recomand cu foarte mare incredere acest salon.

 

Am fost la un masaj cu Amy, o fata de nota 20. Slim, dar cu forme foarte placuta ochiului si simturilor.

 

Bonita este o prezenta placuta, stie sa faca PR, uneori un pic agresiv, dar e de inteles.

 

Pe scurt;

 

Locatie 10 ( dus, curatenie, camera de masaj pregatita inainte sa ajung).

 

Maseuza: 10+ atitudine vioaie, sociabila, stie sa se faca placuta.

 

Masajul: 10+ cu atentie la toate cerintele mele, masajul erotic placut, nu doar o "laba" trista.

 

Cadou: 190 RON 60 minute

 

De revenit cu siguranta!

Link spre comentariu

Recomand cu foarte mare incredere acest salon.

 

Am fost la un masaj cu Amy, o fata de nota 20. Slim, dar cu forme foarte placuta ochiului si simturilor.

 

Bonita este o prezenta placuta, stie sa faca PR, uneori un pic agresiv, dar e de inteles.

 

Pe scurt;

 

Locatie 10 ( dus, curatenie, camera de masaj pregatita inainte sa ajung).

 

Maseuza: 10+ atitudine vioaie, sociabila, stie sa se faca placuta.

 

Masajul: 10+ cu atentie la toate cerintele mele, masajul erotic placut, nu doar o "laba" trista.

 

Cadou: 190 RON 60 minute

 

De revenit cu siguranta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Centuristele astea mi-au trimis DIN NOU sms astazi, la 2 ani de cand le-am vizitat! “ Sunt Bia din Colentina, te astept sa ne distram impreuna cu colegele mele cele noi, nu vei pleca nesatisfacut”. E strigator la cer fe fac borfetele astea!!! 10 Molotov si o reclamatie la OPC pleaca spre voi, bagaboante ieftine!

https://nimfomane.com/forum/topic/89767-attraction-club-massage-0734-766-416/page-6?do=findComment&comment=5890168

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...