Sari la conținut

Postări Recomandate

SENZATII UNICE:Buna numele meu este Gabriela ,sunt o fata cu bun simt, rafinata, frumoasa si eleganta ,

 deschisa la noi provocari , daca te intereseaza sa ai o experienta speciala cu o femeie speciala, fina si educata,

 acum poti sa ma descoperi intr-o maniera accesibila ,cat despre poze sunt cat se poate de reale fara a fii

 modificate ,serviciile oferite de mine ti le voi spune cand ma vei suna , la domiciliul tau sau la hotel

 +40765609050 

PRET : 200 LEI / h 

post-180091-0-53768300-1441584448_thumb.jpg

post-180091-0-71201400-1441584453_thumb.jpg

post-180091-0-56128500-1441584459_thumb.jpg

post-180091-0-19707200-1441584469_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Stiu si probabil ca ai dreptate . Dar daca aratam tot din poze cand voi ajunge la tine nu prea imi va mai ramane nimic de aratat nuu ?:) . Asa ca astept cu drag sa ma descoperiti . Disponibila Non-Stop

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Stiu si probabil ca ai dreptate . Dar daca aratam tot din poze cand voi ajunge la tine nu prea imi va mai ramane nimic de aratat nuu ? :) . Asa ca astept cu drag sa ma descoperiti . Disponibila Non-Stop

 

fata in fata trebuie sa faci, aic poti sa arati.

 

cu tocuri, pushup si o haine lunga ca ala si eu pot sa arat ca o femee frumoasa, lol.

Link spre comentariu

Buna vrei sa ne cunoastem ?? atunci nu ezita sa ma suni ,iti pot oferi sex oral adanc neprotejat cu finalizare orala si sex normal protejat la pretul de 200 lei ora ,la domiciliul tau sau la hotel ,200 lei cu taxi inclus 

Link spre comentariu

BEST SENZATION: Nice smell, nice touch , nice skin and a very iresistable GIRL! Here you are the ticket for your BEST EXPERIENCE EVER!

If you are interested to have a SENSATIONAL TRIP with a beautiful, soft and experieces girl, please let me know on : +40765609050

Now you may discover myself in a very easy way. You can call me whatever you want cause I am here for you all the time 24/24 .

All the photos are real and all your fantasy dreams I will make true whenever you want.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...