Sari la conținut

O curiozitate


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salutare tuturor! În ianuarie vin pentru 2 săptămâni acasă și m-ar interesa 2-3 fete ok pt distracție... îmi puteți recomanda ceva? mulțumesc!

recomanda .. nu stiu eu mis in cautare de 2 sa le iau in vacanta de revelion in grecia .. si am mare crispare ca o sa merg cu buza umflata in vacanta asta ... :))) da o sa incerc :))) daca  gasesc  ceva zau eu pe 3 ian plec asa ca las tot la tine dupa :))) nus egois sa tin numa  pt mine !

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Ce tare!Astea doua se propun singure cu ajutorul conturilor false pe care le detin.

dementule , citeste bine ca xln a spus de o larisa din FOCSANi, nu de larisa colega mea, dar daca dormi pe drum si nu citesti bine.....

 

Si nu te mai ambala ca ma propun singura ca xln e fin focsani si nu am treaba cu el, iar daca va fi cineva interesat de persoana mea stie cum sa dea de mine nu trebuie sa ma propun singura, idiotule

Link spre comentariu
  • Oras:Belfast
  • Oras:Belfast

Scuzele mele , nu m-am exprimat corect :)) nu vreau 2-3 in acelasi timp , desi nu ar fi o idee rea , vreau 2-3 recomandari de fete la care se merita sa te duci .. din ce vad aici , pentru ca am citit si eu inainte pe forum , doar 2 optiuni avem in buzau ? fete de pana in 24-25  de ani, cu exceptia larisei , nu se gasesc ?

Link spre comentariu

dementule , citeste bine ca xln a spus de o larisa din FOCSANi, nu de larisa colega mea, dar daca dormi pe drum si nu citesti bine.....

 

Si nu te mai ambala ca ma propun singura ca xln e fin focsani si nu am treaba cu el, iar daca va fi cineva interesat de persoana mea stie cum sa dea de mine nu trebuie sa ma propun singura, idiotule

Dementa esti tu,din cate cunosc eu in Focsani nu exista nici o Larisa,vezi ca ma confunzi iar.
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

bai idiotule, nu eu am zis ca e o larisa in focsani,xln a zis, intreaba pe el daca este sau nu.

Aici are dreptate matrakci,am zis de Larisa colega ta,o alta tipa din Focsani si tu :) Bine,nu toate 3,una din voi ar fi de ajuns.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

bai idiotule, nu eu am zis ca e o larisa in focsani,xln a zis, intreaba pe el daca este sau nu.

Tu pe langa faptul ca esti tarfa m-ai esti si idioata.Pensioneaza-te ca nu te mai vor multi si nu din cauza ca nu stii sa faci treaba buna dar caracterul tau este infect si numai vrem sa avem deaface cu tine.
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...