Sari la conținut

Edina, 19 ani, 1.60, 45 kg, 100 lei finalizarea!


Postări Recomandate

  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

Nu imi pierd timpul,am ramas dezgustat nici nu am ramas...stii tu mai bn

Ha ha te dai singur de gol ca minti....invata sa minti si pe urma comenteaza,tu nici nu ai fost la mine ca nu aveai cand,sau esti tu unul cu vreo 2-3 gagici si nu stii cum sa ne scoti pe noi ca sa iti faci banii de papa la cate recenzii ai tu clar esti un pestisor....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

Prea-scuzati-mi bagarea de seama de Bucurestean sudist;

 

Dapai, ce nume mai e asta frati ai mei de peste lacuri si vai ? Caci Romanesc nu am auzit de Edina.. prin meleagu asta de extrema

Pe tine te intereseaza numele sau ce? Si ca fapt divers ma numesc Adina si Edina i pe ungureste suntem in Ardeal si mai traiesc si unguri :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

Mda is de etnie dar ma bucur ca nu am caracter jegos si imputit cum o aveti voi doi (welcome66 si

kingofvulvas  

Iar tu welcome futeo pe nevastata,esti o mizerie pe pamant dragul meu foloseste nabii Durexul sa nu te inmultesti,mincinosule....si mai posteaza ca ma PIS pe parerea ta mai ales tinand cont ca vine de la un JEGGG!! Asa ca hai veziti tu de treaba ta si nu o mai fa pe rasistul javra ca esti expirata,si sa stii ca arat mult prea bine decat crezi tu doar ca sa vii la mine trebuie sa te tine scula ca l

a tastat esti tare dar pun pariu ca esti un impoten care o vazut pizda la masa :-))

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Welcome66.. Sper să fie fara supărare.. ÃŽÅ£i spun părerea mea ..

Dacă cumva ai avut neplăceri cu această femeie fă în așa fel încât să nu te faci singur de cacao.

Ti-am urmărit ultimele postări și nu am interpretat decât o frustrare din partea ta.

Fără supărare..dacă nu Å£i-a plăcut sau te-ai saturat de ea.. Du-te la altele că sunt destule dar nu confunda acest forum cu messenger.

Nu am fost la respectiva.. nu o cunosc.. dar se pare ca deja începi să fi penibil.

La mulți ani fără supărări! 😉ðŸ˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...