Sari la conținut

Dilema de Top


Postări Recomandate

  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Nu mai e un filmulet cu distinsa Domnita.nui serial.n am facut rau la nimeni si nici nu vreau sa fac,dar daca cine se crede mai presus decat este,si ms ataca o sa ies pe contratac,si o sa si inscriu.nu vorbesc asa numai sa ma aflu in treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Sunt total de acord, clientii mei pot confirma faptul  ca am o parere foarte buna despre Amalia. Ideea era sa fac o gluma referitor la relatia ta de prietenie cu Diva Anita  :laugh2  :laugh2 Pupici,  :girly 

Sunt FAN anita :))

O seara faina .Si un big kiss

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

dar daca cine se crede mai presus decat este,si ms ataca o sa ies pe contratac,si o sa si inscriu.

 

Din pura curiozitate (si la modul cel mai respectuos, ca am observat cu totii ca esti sensibil) - poti sa ne zici si noua unde si in ce fel te-a atacat d-ra? :)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Nu mai e un filmulet cu distinsa Domnita.nui serial.n am facut rau la nimeni si nici nu vreau sa fac,dar daca cine se crede mai presus decat este,si ms ataca o sa ies pe contratac,si o sa si inscriu.nu vorbesc asa numai sa ma aflu in treaba.

Da unde crezi tu ca as fi eu mai exact?Ca sa stiu sa nu fiu mai presus decat este.Iar pe tine cine te-a atacat?Tu nu vezi c-ai inceput sa ma ameninti ca postezi ceva filmulet despre mine ?

Ultima oara iti spun :daca ai ceva de spus:spune .daca nu La multi ani si tie si lasa-ma'n pace.Ti-am spus nu accept amenintari.Acuzatii aiurea.Pentru de astia ca tine imi moderez topicul.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...